Yaza Merhaba Çekilişi Tanıtım Topiği

merhaba kızlar ben gamze

İzmirliyim izmirde yaşıyorum izmir aşığıyım:KK16::KK16:

27 yaşındayım 1 senelik evliyim çocuğum yok:KK50:

161 boyundayım şuan 52 kiloyum

üst bedenim s ama kalıba göre m beden de giyiyorum

parfümde çiçek kokularını çok seviyorum deodorantta herhangi bir marka tercihim yok pahalı bişi olmasın avon ürünlerini seviyorum hatta açık parfüm bile olabilir ne kadarlık bişi alsam diye hiç düşünme hassas cildim yok alerji falan olmam yani:KK9::KK9:

sallantılı küpe sevmem küçük altın renkli küpeler tercihimdir tarz bileklik severim kolye pek kullanmam ama içinden gelirde alırsan seve seve kullanırım:KK16:

bu aralar kahve içmek için kupaya ihtiyacım var fırsat bulup alamadım bir tane:KK31:soft renk çiçekli ya da cupcakeli olanlara bayılıyorum:KK16:

çikolata şeker çok severim alayını yerim:KK9::KK9: bitter çikolataya bayılırım:KK16:

her tarz kitap okurum.

makyaj yapmayı severim şeftali tonu allık kullanırım. pembe ve kırmızı mat renk rujlara bayılıyorum. Her renk oje kullanırım.

bunları sana fikir olsun diye yazdım içinden geldiği gibi şeyler seçebilirsin kendini hiç kasma kesene göre davran kendi yaptığın şeyleri de seve seve kullanırım:KK16:şimdiden kesene bereket:KK16:

sevgili katilim işini kolaylaştırmak için birkaç şey daha yazayım dedim iç çamaşırlarından çok hoşlanırım alt üst takım olur sadece alt dantelli ipli olabilir tanga kullanmam. cüzdan alırsan pembe açık mavi ve açık yeşil tercihimdir büyük cüzdan severim:KK16:ayak numaram 37dir. parmak arası terliklere bayılırım günlük ya da gezmek için fark etmez.

Biraz geç kalmışım sanırım hemen yazayım bende :)

Merhaba kızlar ismin Burcu, İstanbul'da yaşıyorum doğma büyüme buralıyım ama pek İstanbul aşığı biri değilim. Kendimi bildim bileli daha kırsal kesimlerde yaşama ümidi ile yanıp tutuşuyorum:KK31::KK31:. Öğrenciyim 1 sene uzattım seneye son inşallah. Teknik Üniversite de mühendislik okuyorum:18:. 23 yaşındayım. 5 senelik çok güzel giden bir ilişkim var. Şartlar olgunlaştığında birbirimize kavuşmak için can atıyoruz:KK16::KK16::KK16:.

165 cm boyum, 50 kilo civarındayım. S-36 beden giyiyorum ama birazcık basenlerim var onlardan kurtulmaya çalışıyorum:KK52:. Çok dar giyinmeyi sevmem, rahat olmam gerek hareketlerimi kısıtlayacak kıyafetlerden olabildiğince uzak dururum. Cırt renklerden haz etmem daha pastel tonlar tercihimdir. Sadelikten yanayım.

Makyaj yapmayı severim ama boya fıçısı gibi dolaşmam:KK9:. Günlük makyajım göz altı kapatıcısı, eyeliner, rimel ve rujdan oluşur. Pudra fondöten kullanmayı sevmem. Solu olduğum zamanlarda bb krem kullanırım. Eyeliner yada kalemde tek rengim siyah, rujda da kırmızı-bordudur. Rengarenk ojelerim var bayılıyorum renkli canlı ojelere :)

Takı takmayı pek sevmem, hoşlanırım ama düzenli kullanamıyorum malesef. Takılarda sadelikten yanayımyüzük takmayı severim baş yada işaret parmağına takılan cinslerinden :)

Kitap okumaya bayılırım hatta bundan önceki çekilişim kitap çekilişiydi :) Katilim kitap alacaksa vikitap üyeliğimi verebilirim okuyacağım okuduğum kitaplara bakıp fikir edinebilir :) Gerçi güncellemedim bakarım bi ara :)

Hobi olarak bi kaç senedir ahşap boyuyorum çok zevkli geliyor bana, onun dışında çini kursuna gidiyorum. Farklı bir dünyaya adım attım iyi ki başlamışım diyorum :) Onun dışında el becerisi ile ilgili ufak şeyleri severim maketlerdir, kurdan evlerdir falan :KK70:

Ev süslerini aksesuarlarını severim ama oturduğumuz ev şu an minnacık o yüzden pek aksesuar tercihim değil. Evlenip kendi evime yerleşince inşallah:KK16:

Kendimi tanıtırken eski tanıtımlarıma bakmıyorum pek şimdiki ruh halimle yazıyorum. Değişen şeyler olabilir diye:KK70: Şimdilik aklıma gelenler bunlar hatırladıkça eklerim yine :))

Bi kac bisey eklemek istiyorum :) kizlar acik biriyim ben malum buda yaz çekilişi bikini, askili body falan kiyafetler giyerim. Guneslenmeyi pek sevmem cok yanmayi sevmiyorum :)

Ayrica ceyiz ürünlerine de hayir demem yeni yeni atmaya basladik kenara bişeyler.

Zorunlu hediyeyi de kararlaştıramadik ama deodorant cüzdan katilime ne uyarsa alabilir bana:) yalniz deodorant olarak pudrali tercih ederim çok terlerim de :KK70:

Ic çamaşırı bilgisi de vereyim. Renkli dantelli şeyleri severim bekarda olsam hoşuma gider yani :KK70:

Kızlar merhaba
Yeni çekilişimiz hayırlı olsun hepimiz için
27 yaşında 1buçuk yıllık evliyim
Çok uzun zamandır çalışan bir bayanım ancak işden yeni ayrıldım artık ev hanımıyım :)
Allah'ın izniyle bebiş istiyoruz 5 aydır bakalım başladık çalışmalara
Sevdiğim şeylere gelince
Makyaj yapmasını çok severim
Takılardan özellikle bileklik ve kolyelerden çok hoşlanırım
Yaz geliyor şortlara parmak arası terliklere bayılırım 39 numara giyiyorum :)
36 bedenim 1:73 boyunda 58 kiloym
Esmerim
Sonraaa mavi kırmızı beyaz ve siyah renklerini çok severim
Zorunlu hediyelerde cüzdan varmış cüzdana bayılırım büyük cüzdan kullanıyorum
Mutfak eşyalarını severim özellikle Türk kahvesi fincanı hastalığım var
Ve son olarak çikolatayı ve jelibınlara bayılırım :)
Şimdilik bu kadar aklıma geldikçe yazarım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
selam kızlar bende geldim nicimden anlaşılacağı üzere ismim güneş :KK8:
27 yaşındayım buna alışamadım bir türlü :KK25:
tekirdağda yaşıyorum tipik bir balık burcuyum değişken ruh halim var bazen çok enerjik bazende çok duygusalım :KK36::KK36:
şu sıralar evimi yeni decor ediyorum o yuzden katilim bana hediye seçerken hiç zorlanmıcak bknz aradıklarım konusu :KK76::KK76:
167 boyunda 85 kıloda bi hatunum bekarım beşiktaşlıyım
onun dışında süslü püslü bi hatunum makyaj yapmaya bayılırım uzuun sallantılı küpeleri severim
parfümlerden çiçek kokularını ve oryantal ağır olmayan ama kalıcı kokulara bayılırım :KK12::KK12:
maşallah palet gibi ayaklarım var 40 numara giyiyorum platform topuk çok seviyorum şu sırlaar stlettolara merak saldım ama alamadım henuz :KK9:
kıyafet üzerime göre bulabılecegını hıc sanmıyorum ama likralı mini etek elbise bulabılırsek xl olabılıyor
başkaaa kitap okumaya hayranım tam bir kitap kurduyum desem yeridir özellikle serili kitap hastasıyım genelde turk yazar okurum canan tan sınan akyuz un tum kıtaplarını okudum...hımm ev eşyası olarak biblo kullanmıyorum ama tekstil olarak pembe ve turcoaza sarmıs durumdayım :KK53:
şimdilik bu kadar :KK16::KK16::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
aklıma geldikçe yazmaya çalışıcam ki katilim zorlanmasın peluş oyuncaklara aşığım resmen yumuşacık havlular bornozlarda favorilerim arasında
benim kurbanım çok şanslı çünki hediye seçerken çok özenliyimdir

Ayyy ben de geldim. Son anda geldim.

Kızlar ben Fatma, Ankara'dayım. 27 yaşındayım. Doktorum. Mini minnacığım. 155 boy, 43 kilo. Small :) Ayaklarım 36 numero. Pembe turuncu yeşil gibi renkleri hiç sevmem. Kırmızı, siyah, lacivert çok severim.

-Kitaplara bayılırım. Aslı Erdoğan 'kabuk adam' ve 'kırmızı pelerinli kent' var elimde. Bu ikisi hariç bir şeyler okumak istiyorum.
Yusuf Atılgan kitaplarını hiç okumadım, okumak istiyorum.
Oruc aruoba 'ile' kitabı var bende. Diğerlerini de okumak isterim.

-Evleniyorum yaza. Çeyizlik çok bir şey istemiyorum. Her şeyimi aldım çok şükür. Ama şu kalpli can canan kaşıklarından bulabilen varsa çok sevinirim.

-Çeyizimde eksik olanlar:
Rende
Limon sıkacağı
Çamaşır askıları
Kirli kaşıklık
gibi ıvır zıvır şeyler.

-Her türlü seksi iç çamaşırı, çorap, pijama, gecelik severim. Tanga falan da olur. Seksi olsun yeter.

-Tayt çok seviyorum. Her türlü tayt giyerim.

-Kokulu güzel sabunlar çok hoşuma gider.

-Makyaj malzemeleri çok severim. Özellikle rujları severim.

-Oje severim.

-Takı toka pek kullanmam.

-Ev babetlerine bayılırım.

-Şalları severim.

-Balayına gideceğim için tatillik bir şeyler alacağım. plaj çantası, plaj terlikleri, babetlerine ihtiyacım var. Hatta pentideki plaj babetleri çok hoşuma gidiyor.

Birazdan işe gidiciiiiim kızlar. Akşam gelince bir düzenleme yapabilirim.

Ay güncelledim kızlar.

Merhabaa :KK6:
Adım sultan 23 yaşındayım evliyim çocugum henüz yok:KK43: istanbulda oturuyorum ve reklam sektöründe çalışıyorum şuan. Boyum 1.69 53 kiloyum ve 34 bedenim:21:

Burcum yay,Tipik bir yay gibi araştırma ve merakım yüksek bunlarla ilgili kitaplara bayılırım.

Beyaz tenli ve yeşil gözlüyüm Sadece göz makyajı yaparım diğerlerini çok nadir kullanırım.

Saç şekillendirme ürünleri hep dikkatimi çekmiştir asla hayır diyemeyeceğim ürünler arasındadır:KK52:

Abartıyı severim şıkır şıkır pırıltılı ve pembe süsler giysiler direk ilgimi kendisine çeker

Ayak numaram 38-39 arasında gidip geliyor ortasını bulamadık henüz ama fazla ayakkabı düşkünlüğüm yoktur :KK37:

İç çamaşırlarını,salaş olmayan giysileri çok severim

Çantalardan pek hoşlanmam sadece zorunlu oldugu için kullanırım :KK53:

pc oyunları,monopoly gibi oyunları severek oynar ve vakit geçiririm.

Peluş oyuncaklara bayılırım asla hayır diyemem :KK16:

Parfüm sürekli kullanırım hafif çok tatlı olmayan vanilyalı ve çiçeksi kokular tercihimdir.

Kolye küpe bileklik yüzük gibi takıları pek kullanmam :KK36:

Not: Sevgili Katilim ben çok çabuk beğenen birisiyim bana hediye almak oldukça kolay:KK52::KK52:

sevgili katilime yardımcı olmak adına birkaç ekleme daha yapmak istiyorum :KK23:
Astrolojik kitapların hayranıyımdır,ev eşyalarından biblo sehpa üstü süsler mumlar tercihimdir renk olarak kırmızı ve pembe tercih ediyorum(Oturma odam kırmızı dekore yatak odası pembe dekore)
Spor giyinmeyi seviyorum.
Sevmediğim renkler Gri,sarı,mor sevdiğim ve çok sık kullandıklarım ise kırmızı PEMBE siyah saks mavi ve mat tonlar.Süsü püsü severim cicili bicili Çocuksu bir tarafımda mevcut :KK52:
Makyajda sadece eyeliner rimel ve kalem kullanırım gerisini kullanmam pek.
Nevresim veya pike şu sıralar favorim yeni pembe perde aldıgım için pembe olması harika olur.
İşin özü pembeyi çok severim pembe olan herşeyi begenırım herşeyim pembe olabilirr :118::118:

Merhabalaar :)
Ben 21 yasindayim Sivasliyim.
Her rengi severim desem yeridir .
Ama cirt saridan yeşilden pek hoslanmam.
Beyaz tenliyim.
Makyaj yapmayi severim :)
Calismiyorum.
Orgu ormeyi severim .
Taki olarak otantik şeylerden hoslanirim.
Bileklik kolye gibi.
Mutfakta zaman geçirmeyi severim .
Sigara kullanmam.
1.70 boyunda 58 kiloyum.
Göz makyajina önem veririm.
Oje kullanmayi sevmiyorum.
Tarz olarak her tarzi giyebilirim.
Uzun hirkalar gömlekler bu ara takintili olduğun kiyafetler.
Büyük cantalari çok seviyorum.
Marka takintim yoktur asla.
Daha ne kaldi ki :))
Her türden müzik de dinlerim.
En sevdiğim renkler zümrüt yeşili lacivert kahverengi sanirim.
Her rengi severim aslında ya :)
Çikolata olarak yine hepsini severim ama jelibon hayraniyim :)
Üstbeden s giyiyorum m de olur.
Hayvanları severim özellikle tavsanciklari :)
Sevgiler :)
Sevgili katilim ekleyeyim ben yine de birşeyler 37 numara giyiyorum ayakkabı olarak.
Ben herşeyi begenirim acikcasi :KK1:
Daha ne diyeyim ki bilemedim :)
Acik biriyim, armut vücut tipine sahibim bbugün tartildim 60 olmusum :KK53:

merhabaa :KK3:

ilk kez bir çekilişe katılıyorum yıllar sonra, çok heyecanlandım :KK12:

Adım Gizem. 27,5 yaşındayım :KK1: balıkesirliyim, lakin görev gereği 6 senedir Gebzede bulunmaktayım. İngilizce öğretmeniyim. Şimdilik ilkokulda çalışıyorum, mini mini 2lere ve 4lere ingilizce öğretmeye çalışıyorum :KK16:

Şu an askerde olan bir erkek arkadaşım var, asker döndüğünde nasipse isteme ve söz olayımız olacak ağustos ayında.

Kitap okumayı çok severim. romantik birisi olduğum için, içinde aşk geçen kitaplar beni çok mutlu ediyor, özellikle de tarihi aşk romanları :KK16: dükler düşesler, kontlar falan bayılıyorum okumaya :KK31:

Müzik dinlemekten de hoşlanırım, fakat branşımın aksine yabancı müzik hiç dinlemem :KK53: daha çok pop şarkılar ilgimi çekiyor, en çok ferhat göçer, mustafa ceceli, rafet el roman şarkılarını seviyorum :KK31:

teknolojiyle aram çok iyidir, meselaaa bu aralar yeni aldığım mp3 çalarımın içine takmak üzere bir mini hafıza kartına ihtiyacım var, ama bi türlü fırsat bulup alamadım daha :KK50:

takı takmayı çok severim, özellikle uzun abartısız kolyeler, kibar bileklikler ve her çeşit küpeler :KK16: yüzük artık kullanmıyorum çünkü 2 elimin de yüzük parmağı sevgilimin hediye ettiği manevi anlamı olan yüzüklerle dolu. onları asla çıkarmadığım için, başka hiçbi yüzük takmıyorum (tek elde 1den fazla yüzük kullanmayı sevmiyorum da). saat kullanmıyorum.

şu aralar diyetteyim, vermem gereken taaam 20 kilo fazlam var bu yüzden, ben bile ancak deneyerek kendime kıyafet alabiliyorum, bu yüzden kıyafet şu aralar tercihim olmaz. :KK50: ayakkabı da aynı şekilde (40 numara giyiyorum), ayaklarım kilodan dolayı tombiş olduğu için ve bir de kemik çıkıntım olduğu için, onu da deneyerek bile zor buluyorum, bu yüzden bana ayakkabı gelse bile kullanama ihtimalim çok yüksek olur. :KK50:

amaa ayaklarım için küçüklüğümden beri özendiğim bir şey var, pofidik ev terlikleri :KK31: bi kere almıştım kendime köpekli bi pofidik ama bikaç kullanımdan sonra yırtıldı arkası :KK50: bi daha da almadım :KK50:

en sevdiğim renk kırmızı, siyah.. sevmediğim renk yoktur, renklerin hepsini severimm :KK16:

evlilik yolunda olduğum için çeyiz yapıyorum, hatta kendi çeyiz topiğim de var, neyim var neyim eksik, tarzım ne, fikir verebilir :KK16:

makyaj yapmayı severim, ve her gün yaparım. eyeliner çekmeyi beceremiyorum. rimelsiz asla çıkmam, ruj aşığı birisiyim :KK16: pembe, şeftali tonlarında yaz renkleri tercihimdir :KK31: oje de çok sık kullandığım bakım ürünlerindendir. çok iddialı renkleri günlük hayatımda kullanamıyorum. parfüm olarak her türlü kokuyu denemeye açığım. zaten belli bi parfümüm yok henüz, deneme aşamasındayım :KK31:

öğretmen olduğum için her kıyafetime uygun çeşit çeşit model ve renkte çantam var, lakin yazın spor kıyafetle kullanabileceğim, açık tonlarda (siyah-lacivert-kahverengi var ) spor bi çantam yok :KK50:

çikolatayı çok severim, özellikle bitter :125: bonibonlara da bayılırımm :125:

kalpli her tür obje ilgimi çeker

yay burcuyum, burcumun çoğu özelliğini taşırım.

hediye konusunda maddiyattan ziyade maneviyat kısmı daha önemlidir. duygusu olan el yapımı şeyleri daha çok severim. yani alınan bir tek çikolata bile olsa, o çikolataya iliştirilmiş tatlı bir not benim için daha kıymetlidir :KK16:

benden şimdilik bu kadaar :KK3:

katilime bikaç ekleme yapayımm :KK31:

iç çamaşırı istemiyorummm :KK25:

çorapları çok severim, renkli renkli desenli desenliiii :KK16:

zorunlu hediyelerden cüzdan ya da parfüm, istediğini alabilirsin. cüzdan olarak normal para cüzdanı yerine (severek kullandığım bi cüzdanım var çünkü) küçük sevimli bozuk para cüzdanlarından alabilirsin. parfüm almak istersen de tamamen senin zevkine bırakıyorumm :KK12:

evlendikten sonra yaşaayacağım evin mutfağı kırmızı-siyah-beyaz olacak, mutfakla ilgili herhangi bir aksesuar alacak olursan, bu renklerde tercih etmen beni çok mutlu ederr :KK16:

Merhaba kızlar :KK12::KK12:

Bende 23 yaşındayım İstanbul da yaşıyorum bir şirkette asistan olarak çalışıyorum , 2,5 yıldır ilişkim var :21::21:

Burçlarla pek ilgilenmem açıkçası , fikir olsun diye tesettürlüyüm bu arada :KK12::KK12: kıyafet vb. şeylerdense daha çok kişiye özel hediyeler beni mutlu eder :KK12::KK12: renkli renkli çikolatalar süsler vs çok severim :KK16: kitap okumayı da çok severim :KK68: hımmm bende büyük çanta takmayı sevenlerdenim :KK12:
Biblo , ev eşyaları , özellikle çeyizime koyabileceğim şeyler daha çok hoşuma gider :KK9::KK9:

Makyajla falan benimde pek aram yoktur renkli cıvıl cıvıl şeyleri severim :KK16: parfümde de ağır olmayan kalıcı çiçeksi kokuları severim :KK12::KK12: takı olarak küpe ve bileklik takmayı çok severim :108::108: (tabi küpeyi sadece ev ortamlarlarında takabiliyorum:KK9:)

Başka da bişey gelmiyor aklıma :KK1::KK16::KK16::KK16:

bir kaç ekleme daha yapayım bari :KK1::KK1:

bende iç çamaşırı istemiyorum :KK50: peluş oyuncaklara , terliklere bayılırım :KK12: çeyizlik şeyleri sevdiğimi söylemiştim zaten hımmm kokulu mumlar , kokulu sabunlar , havlular vs hoşuma gider :KK16:

başka da bişey gelmiyo aklıma yeterince tanıttım değil mi katilim :KK53::KK53:

Merhabalar :KK16:
ben de kendimi tanıtayım hemencecik
Adım Özge, Tekirdağ'da yaşıyorum
28 yaşındayım, avukatım, 10 aylık evliyim :KK69: bebeğim yok henüz, bir süre daha da düşünmüyoruz
en sevdiğim renkler yeşil (fıstık yeşili hariç tonları), bordo, lacivert, saks mavisi, siyah, gri, mor
kendime yakıştıramadığım renkler sarı, turuncu, çok sevmeme rağmen kırmızı
1.65 boyunda ve 52 kiloyum.. s giyiyorum
elbise, etek çok seviyorum ben.. normalde klasik pek giyinmek istemem ama iş hayatında mecburen giyiyorum şimdi işimi değiştirme durumumum da mevcut o nedenle daha da klasik giyinmeliyim :KK53: bu konuyla ilgili zaten alışveriş yapıcam bi ara iş kesinleşince.. topuklular, klasik pantolon etekler, bluzlar falan :KK1:
kitap okumak bi hayat tarzına dönüştü benim için :KK1: sürekli okuyorum ve sürekli almaya doyamıyorum.. bu nedenle katilim gönül rahatlığıyla kitap alabilir bana
vikitap sitesine üyeyim ordaki kullanıcı adım da melinda.. profilimde okuduğum, okumak istediğim kitaplar mevcut.. okuduklarımı almamak adına oradan kopya çekebilirsin sevgili katilim :KK16:
seksi çamaşırlara bayılırım :KK23: tanga manga hiç farketmez :KK53: çamaşırda renk tercihim siyah, kırmızı, bordo
makyaj yapıyorum, yeşil gözlüyüm göz makyajına önem veriyorum
ruj falan çok kullanmıyorum ama aslında uçuk pembe tonlarında seviyorum, kullanmak isterim
oje de çok severim, hemen hemen her renk var.. ama yeni çıkanları pek takip edemedim bu dönem.. yeni çıkanlardan bişeyler olabilir :KK9:
uzun kolyeleri seviyorum, baş parmağa takılan yüzükleri, kulak aksesuarı şeklindeki küpeleri seviyorum (kıkırdağa da takılan :KK53: )
ayakkabı aslında değişebiliyo ama babet ya da yazlım ayakkabularda 36 giyiyorum
hippi tarzını çok seviyorum :KK16: uzun salaş etekler, göbeği açık tişörtler, saç bantları, hatta müzik gruplarına ait tişörtleri de seviyorum (şimdilik beatles ve rolling stones um var )
oldies müzik dinliyor ve seviyorum, o döneme ait herşeye bayılıyorum
tatil planlarımız var yazlık bölgede giyilebilen şortlar, etekler, tişörtler olabilir :KK16:
parfümde çiçek kokularını tercih ediyorum
sanırım bu kadar :KK16: şimdiden çok teşekkür ederim, en ufak şeyde bile mutlu olabilen bi yapım var.. o nedenle alacağın herşeyin beni çok mutlu edeceğinden hiç şüphen olmasın arkadaşım :KK16:

katilciğim ben biblo sevmiyom, ev eşyası da almana gerek yok evim küçük ve daha yeni evli sayılırım o nedenle herşeyim var çok şükür :KK16:
sadece bunları belirtmek istedim :KK1:

Günaydıııınnn canllaaar..:)

Sana da günaydıınn pembiişşş Kurbanımmm.. :KK1:

Merhaba katilim:KK3:

Ben Lavin. 26 yaşındayım. Rehber öğretmenim. 9 aylık evliyim. Haliyle çocuğum yok.
Burcum yengeç ama burçları çok önemseyen biri de değilim.
Boyum 1.59, kilom 52. Genelde s bedenim. Ayak numaram 36.
Takıları çok severim ama nedense takamıyorum:KK43: Belki yeni cicilerim olursa heveslenebilirim.
Makyajı severim, ama aşırı değil. Olmasza olmazım rimel ve eyeliner, tabii bir de ruj. Şöyle şeker pembe tonlarında rujları severim. Gloss rujlara düşmanım.
Kitap okumayı severim demek istemiyorum, çünkü sanırım ben kitapları yiyorum:KK53: Ama katilim senden ricam bana kitap alma. Çünkü aldığın kitabın benim kütüphanemde olma ihtimali oldukça yüksek.

Son zamanlarda yeni merakım puzzle. Şu anda ikinci kez 1000lük puzzle yapıyorum,bir sonraki hedefim parça sayısını 1500 ya da 2000'e çıkarmak.

En sevdiğim renk pembe, hatta salonumun hakim rengi de pembe. Seviyorum ne yapayım.

Her türlü mutfak eşyası severim. Kahve fincanları, tuzluklar, şekerlikler. Renk renk, desen desen:KK52: Çeyiz işleri biteli çok oldu ama hala var demek ki içimde sevgisi.

İç çamaşına hastayım. Süslü püslü, fantazi türü, küçük çamaşırları severim:KK17:

Çamaşır sevdiğim gibi gecelik, pijama, çorap, patik gibi şeyleri de severim.Kısaca ev giysileri diyebiliriz.

Kahve tiryakisiyim, her türlü kahveyi içerim, severim.

Aklıma gelenler böyle katilim, bundan sonrasını düşünmeyi sana bırakıyorum.

Sevgili katilim, deodoranta ihtiyacım yok. Aslında büyük cüzdanım var ama bozuk paralar için bir cüzdanım yok. Onu alabilirsin zorunlu hediye olarak istersen.

Her türlü mutfak eşyam var, mutfak eşyalarına o yüzden hem ihtiyacım yok hem de kullanacak yerim yok.

Kitap ayracı çok severim.

Yazlık ev terliğim yok, belki sana yardımcı olur bu ihtiyacım da.

Bir dönem oje merakım olduğundan oldukça fazla ojem var, eskisi gibi kullanmıyorum da.

Merhaba arkadaşlar Ben Duygu :87:üniversite yıllarından beri foruma üyeyim,konuşmayı çok sevdiğim için geveze kızın kısaltması olarak gevezek nickini seçmiştim..egenin en doğusundan aranıza katılmaktayım :KK42: missdely hemşerime selam ederim :KK3:

25 yaşındayım , 10 aylık evliyim , rehber öğretmenim(burada meslektaşım lavin’e de selam ederim :KK3:)
kırtasiye eşyalarını özellikle bloknotları , not defterlerini ve renkli kalemleri çook severim, olmazsa olmaz makyaj malzemem göz kalemimdir özel zamanlar dışında makyaj yapmam ama bu ara şu nude rujlara merak saldım doğal görünümlü bir ruja hayır demem :KK17:

1.60 boylarındayım 56 kiloyum..sade- spor giyinmeyi sevıyorum beli örten uzun bluzler benım için daha kullanışlı .. zımbalı taşlı bluzleri de severim.. genelde hem işe giderken hem günlük kullanabileceğim şeyleri tercih ediyrm, spor babetleri ve parmak arası olmayan sandaletleri de çok sevıyorum :)
37 numara ayakkabı kullanıyorum…marka takıntım asla yoktur aksine pazar yerlerinden farklı modeller almak beni çok daha fazla mutlu eder.. üst bedenim s dar kalıplarda m de olabiliyor .. yeşil,narçiçeği mavi tonlarını severim
farklı otantik tarzda ahşap yüzükler – bakır uzun kolyeler hoşuma gidiyor.. top küpeler favorim çünkü kulağımın birinde 3 delik var yan yana küçük değişik küpeler takmayı sevıyorum :21:Kitap okumayı severim macera konulu ya da debbie macomber tarzı dizi havasında akıcı kitaplar olabılır :KK34:
müzik benim hayatım gibi, nota figürleri olan herşeyi çok beğeniyorum:KK24:
Sütlü çikolatayı , türk kahvesi ve yemen kahvesini çok severim :KK68:
Alerjim olduğu için parfüm kullanamıyorum ..
bana göre hediyenin değerini belirleyen parası değil ona harcanan emek ve düşüncedir diyerek tanıtımımı bitiriyorum efenimm:)
katilime ve çekilişe katılan tüm arkadaşlara selamlar :80:

sevgili katilim ben de ekleme yapayım bibloları sevmem küçük bir evim olduğundan aksesuara yerim yok hiç , mutfak eşyam da çok fazla ama
silikon kek kalıbı ya da muffin kalıbım yok oyle bıseyler olabılır meselaa :KK1: ruj yazmıstım ama çok kullanmıyrm ona da masraf etme hiç kıyamam sana katilim :KK1: gönlünden ne koparsa ekle hediye kutuma :KK76:

benimkide tangacıymışşş......:44:

Ay bana mı alıyorsun yoksa. Tangaya bayılırım.

Katilim ben de sana sesleneyim.
Bana mutfak eşyası havlu falan almasan olur. Her şeyimi aldım sayılır.
Biblo da sevmem. Cüzdana, deodaranta da ihtiyacım yok.
Ayrıca altın harici tüm küpelere de alerjim var, takamıyorum. Gümüş bile takamıyorum.

MasaAllah tanıtımlara eklemeler yapılmıs bende geri kalmıyayım bari yani hersey katilime yardımcı olmak adına:p

Ev esyalarinda cok ivir zivir seyler sevmem örn mumlar biblolar felan az olsun öz olsun prensibindeyim daima.Tarz olarak retro vintage country tarzı urunleri cok begeniyorum.Ayrıca hediyelerini begenmem die hic endiselenme ne alırsan begenirim kucuk beir notun bile beni cok mutlu ederr.Cunku onu benim icin bana ozel yazicaksinnnn oyuzden benim icin cok degerli.Simdilik bukadr aklıma gelirse bisiler yazarim yine :KK66:)Seni kocaman opuyorummmm...

Ay bana mı alıyorsun yoksa. Tangaya bayılırım.

Katilim ben de sana sesleneyim.
Bana mutfak eşyası havlu falan almasan olur. Her şeyimi aldım sayılır.
Biblo da sevmem. Cüzdana, deodaranta da ihtiyacım yok.
Ayrıca altın harici tüm küpelere de alerjim var, takamıyorum. Gümüş bile takamıyorum.

kızz ne kaldı geriye başkaaa...:KK76::KK76:

aklıma geldikçe yazmaya çalışıcam ki katilim zorlanmasın peluş oyuncaklara aşığım resmen yumuşacık havlular bornozlarda favorilerim arasında
benim kurbanım çok şanslı çünki hediye seçerken çok özenliyimdir

he bide unutmadan sigara kullanmam ama alkol alırım evdeki viski bardaklarım kırıldı maksat işin kolaylaşsın cicim :)

Son düzenleme:
merhabaa :KK3:

ilk kez bir çekilişe katılıyorum yıllar sonra, çok heyecanlandım :KK12:

Adım Gizem. 27,5 yaşındayım :KK1: balıkesirliyim, lakin görev gereği 6 senedir Gebzede bulunmaktayım. İngilizce öğretmeniyim. Şimdilik ilkokulda çalışıyorum, mini mini 2lere ve 4lere ingilizce öğretmeye çalışıyorum :KK16:

Şu an askerde olan bir erkek arkadaşım var, asker döndüğünde nasipse isteme ve söz olayımız olacak ağustos ayında.

Kitap okumayı çok severim. romantik birisi olduğum için, içinde aşk geçen kitaplar beni çok mutlu ediyor, özellikle de tarihi aşk romanları :KK16: dükler düşesler, kontlar falan bayılıyorum okumaya :KK31:

Müzik dinlemekten de hoşlanırım, fakat branşımın aksine yabancı müzik hiç dinlemem :KK53: daha çok pop şarkılar ilgimi çekiyor, en çok ferhat göçer, mustafa ceceli, rafet el roman şarkılarını seviyorum :KK31:

teknolojiyle aram çok iyidir, meselaaa bu aralar yeni aldığım mp3 çalarımın içine takmak üzere bir mini hafıza kartına ihtiyacım var, ama bi türlü fırsat bulup alamadım daha :KK50:

takı takmayı çok severim, özellikle uzun abartısız kolyeler, kibar bileklikler ve her çeşit küpeler :KK16: yüzük artık kullanmıyorum çünkü 2 elimin de yüzük parmağı sevgilimin hediye ettiği manevi anlamı olan yüzüklerle dolu. onları asla çıkarmadığım için, başka hiçbi yüzük takmıyorum (tek elde 1den fazla yüzük kullanmayı sevmiyorum da). saat kullanmıyorum.

şu aralar diyetteyim, vermem gereken taaam 20 kilo fazlam var bu yüzden, ben bile ancak deneyerek kendime kıyafet alabiliyorum, bu yüzden kıyafet şu aralar tercihim olmaz. :KK50: ayakkabı da aynı şekilde (40 numara giyiyorum), ayaklarım kilodan dolayı tombiş olduğu için ve bir de kemik çıkıntım olduğu için, onu da deneyerek bile zor buluyorum, bu yüzden bana ayakkabı gelse bile kullanama ihtimalim çok yüksek olur. :KK50:

amaa ayaklarım için küçüklüğümden beri özendiğim bir şey var, pofidik ev terlikleri :KK31: bi kere almıştım kendime köpekli bi pofidik ama bikaç kullanımdan sonra yırtıldı arkası :KK50: bi daha da almadım :KK50:

en sevdiğim renk kırmızı, siyah.. sevmediğim renk yoktur, renklerin hepsini severimm :KK16:

evlilik yolunda olduğum için çeyiz yapıyorum, hatta kendi çeyiz topiğim de var, neyim var neyim eksik, tarzım ne, fikir verebilir :KK16:

makyaj yapmayı severim, ve her gün yaparım. eyeliner çekmeyi beceremiyorum. rimelsiz asla çıkmam, ruj aşığı birisiyim :KK16: pembe, şeftali tonlarında yaz renkleri tercihimdir :KK31: oje de çok sık kullandığım bakım ürünlerindendir. çok iddialı renkleri günlük hayatımda kullanamıyorum. parfüm olarak her türlü kokuyu denemeye açığım. zaten belli bi parfümüm yok henüz, deneme aşamasındayım :KK31:

öğretmen olduğum için her kıyafetime uygun çeşit çeşit model ve renkte çantam var, lakin yazın spor kıyafetle kullanabileceğim, açık tonlarda (siyah-lacivert-kahverengi var ) spor bi çantam yok :KK50:

çikolatayı çok severim, özellikle bitter :125: bonibonlara da bayılırımm :125:

kalpli her tür obje ilgimi çeker

yay burcuyum, burcumun çoğu özelliğini taşırım.

hediye konusunda maddiyattan ziyade maneviyat kısmı daha önemlidir. duygusu olan el yapımı şeyleri daha çok severim. yani alınan bir tek çikolata bile olsa, o çikolataya iliştirilmiş tatlı bir not benim için daha kıymetlidir :KK16:

benden şimdilik bu kadaar :KK3:

katilime bikaç ekleme yapayımm :KK31:

iç çamaşırı istemiyorummm :KK25:

çorapları çok severim, renkli renkli desenli desenliiii :KK16:

zorunlu hediyelerden cüzdan ya da parfüm, istediğini alabilirsin. cüzdan olarak normal para cüzdanı yerine (severek kullandığım bi cüzdanım var çünkü) küçük sevimli bozuk para cüzdanlarından alabilirsin. parfüm almak istersen de tamamen senin zevkine bırakıyorumm :KK12:

evlendikten sonra yaşaayacağım evin mutfağı kırmızı-siyah-beyaz olacak, mutfakla ilgili herhangi bir aksesuar alacak olursan, bu renklerde tercih etmen beni çok mutlu ederr :KK16:

ben de sevgili katilime bu konularda bilgi vereyimm :KK12:

mutfağım kırmızı-siyah-beyaz tonlarında eşyalarla düzülüyor :21:

salonum açık tonlarda olacak, krem-beyaz gibi :21:

yatak odam kesinlikle beyaz mobilya olacaaak, yatak örtüm ise siyahh :KK16:

bi tek banyom belli değil :KK53:

Son düzenleme:
he bide unutmadan sigara kullanmam ama alkol alırım evdeki viski bardaklarım kırıldı maksat işin kolaylaşsın cicim :)

salonum fıstık yeşili koltuk ve rengarenk bi halıyla doseli. yatak odamda pudra pembe ve turcuaz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X