Yaz' a Merhaba Çekilişimiz Başlıyooorr...

hediyelrimm geldiiiii :))

teşekkür ederim xxyıldızxx ,ilk tahöinim doğru tahminimmiş.kargo poşerinin içinde özenle hazırlanmış hadiye paketlerim var.şimdi zevkle ve teker teker açacağım hepsini.en kısa zamanda resim ekleyeceğim :))

itiraf edeyim ki hayatım boyunca aldığım en özenli ve güzel hediye paketlerini hazırlamışsın yıldızcığım,tekrar çok teşekkür ederim.şuan işyerindeyim ve erkek elemanlar yanımda olduğu için bir kazaya maruz kalmamak adına paketlerimi açamadım,açınca detaylı bilgi ve resimlerle geri döneceğim :))

itiraf edeyim ki hayatım boyunca aldığım en özenli ve güzel hediye paketlerini hazırlamışsın yıldızcığım,tekrar çok teşekkür ederim.şuan işyerindeyim ve erkek elemanlar yanımda olduğu için bir kazaya maruz kalmamak adına paketlerimi açamadım,açınca detaylı bilgi ve resimlerle geri döneceğim :))

Beğenmene sevindim.opuyorumnanaktan
Aslında hediye paketi hazırlama konusunda özrülüyümdür ben.:kedi:
Umarım içindekilerde mutlu eder seniopuyorumnanaktan

benim hediyelerimide inşallah beğenir kurbanım tam istediklerini aldım tam bir mum delisi bende kocaman bir mum aldım ona kırmızı kırmızı:KK70:

yok dilekçiğim zaten 3 kişi kaldık ya almayan sağol canım benim düşünmen yeterlia.s.

çok üzülüorum sona bıraktım die ama elimde olmayan sebeplerden dolayı böle oldu
affeder beni kurbanım ben biliorumm yani inşallah böle yol gözlemekde kötü ama değilmi

evet yaa benim katilim (melzeyit)saolsun aradı
en azından noldu diye dolanmadım ortalıkda
mutlunun katili şekerim ya bize bi özelden msj at yada mutluyu arayıver

X