Yatak odamıza aklını takan kaynanam

Ay evet o yorumlara şok oldum.
Burada kaç tane cinsellik problemli konu açılıyor.
Sizin adınıza sevindim ben ne güzel birbirini seven sevişen çiftlerle mutlu evliliklerle dolu olsun yav etraf

Ya evet evet hep bi merak var bence benim kayinvalide altta bana şey demisti size benim banyo sesi geliyor mu? Sizin banyo sesiniz hic gelmiyor bana ama anne gelmez ki dedim o kadar ses var etrafta.. yok gece falan da gelmiyor dedi
Senin kv = benim kp + bide buna ek enerjinin suyu kullanılmamış neden kullanılmamış ? biz ona torun vermeyecekmiymişiz ? Bide ben onların sesini duyardım geceleri (1 yıl aynı evde yaşadık ) ama ne sesler Allah mahfaza onların seslerinden piskolojisi bozuldu ben ölsem ses yapamıyorum dudaklarım yapışmış gibi çıt çıkmaz benden o psikolojiyle

yyuuhhh kız biz müstakil evde oturuyoruz komşularımın evleri uzak hani yazın pencereler açıkken bir nebze duyuluyor sesler ben biraz ses çıkarsam eşim ağzımı kapatır millet duyacak sus der hani firenleriz birbirimizi yazın kardeşim falan gelir kalır bizde kuzenimle falan onlar bizdeyken sevişemeyiz sevişeceksek bile yine sessiz sessiz, sevişmek çok normal ama neden ses çıkarılır evde birileri varken anlamıyorum cidden

Ya cidden sesi hadi bir nebze anlayim da bunların sesi daha bir acayip o sesi hangi ara nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama cidden ben yapamam yapan yapar ama evde birileri varken kocamla ev arkadaşı modunda geziyoruz

kız şimdi biz çocuk istiyoruz biliyorsun hani belli günler vardır boş geçilmemesi gereken o yüzden yoksa bizde aynıyız kanka falan derim kardeşimin falan yanında güleriz hatta yoksa yapamam kesinlikle Hifaa

Anne babalarımız da biz küçükken diğer odada sevisiyordu, büyüdükçe anladık, bize kötü örnek mi oldular? Ya da özel alanlarına girip rahatsız mı ettik, odayı karıştırıp mahremlerine mi girdik? Hayır. Benim kv de boyle. Ilk yıllarımızda ben kilo almıştım evlendikten sonra. Akşamları duştan sonra yemek yemek kilo aldırır dedi hiç utanmadan. Hadsiz kadın. Sana ne yani?
Ona bu hakkı ben vermedim.
Sizin yaptığınız yanlış değil, hatta normal.
Kimse sizin mahreminize karışamaz.
Aksi olsaydı onu da merak edip, ona munasip sorular sorardi inanın.

Teşekkür ederim anladığınız için. Çok güzel özetlemişsiniz ❤

Ses konusunda ben de çok hassasım, komşunun sesleri geliyordu kafayı yiyecektik psikolojimiz bozuldu

Canım en ıyısı siz kendi evınızde bahane uydurup ilişkiye girin.Zira kayınvaliden sizin özel hayata takmış kancayı.Evinize gitseniz kayınpederine yazık.Sonuçta adamın size ihtiyacı var.Bahane uretıp evınıze gidin gerı gelırsınız.

Çok teşekkür ederim. Inanın ben de sevindim. Eşimin omzuna yatıp tv izlemeyeli çok zaman olmuş.

Hasta bakmaya gidip tavşanlar gibi ilişki nedir ya
3 yıllık evliliğin de yenisi kalmamış artk:)
Kvde ye kızıyosunuz ama siz de normal değilsiniz.
Ne münasebet canım, libido diye bişi var.
Her gün sevişiyorlar diye neden anormal olsunlar.

Neyse ki çözmüşsünüz problemi T Turuncuyaprak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…