Yatak odamıza aklını takan kaynanam

Va
Anlamadim gerçekten. Neden normal değilmisiz? Cogu evli insan zaten gunasiri sevisiyor. Onu da gectim, neden sevişmeyelim ki kapımız kapalı, biz orda kalıyoruz. 1 aydır burdayiz. Eşim yapmayalım dese ben kabul etmem
Lla helal olsun. En hayran olduğum kadın tipisiniz. Birde ben böyle olabilsem😍😍

2 günlük evliyken evimize geldi. Eşim seslendi ve yatak odasına gittik. Şey etmeye değil tabi ama özel bişey konuşuyorduk sessizce uzun da sürmedi. Hadi 5 dk olsun. Kapıyı açmamla şangırtı koptu. İçeri doğru devrildi. O olaydan sonra kulağım duymuyor diye 3 kez kulağını temizletti yıkattı ☺ Olmaması gereken şeyler, etik olmayan şeyler ama yaşanıyor malesef
Oha bu ciddi mi?

Eliniz veya siz tepki vermediniz mi?

Ne tuhaf insanlarsınız valla. İsteyen istediği yerde,uluorta olmadığı müddetçe istediği sıklıkta sevişir. Adam aynı durumda eşine bağırıyor çağırıyor veya sövüyor olsa bu tepkileri vermezdiniz. Sevişmek ayıp mı? Ay ne yaptığımı anlarlar utanırım ne gülünç bir cümle. Evde birdirbir oynadığınızı düşünmüyordur zaten hiçbirinizin ana babası.

Hiçbirimizi leylekler mitoz bölünerek çoğalmadığımıza göre herkes sevişiyor dünya üzerinde. Bir gün de olsa bir yerde kalacak olsam ve canım eşimle birlikte olmak istese olurum. Henüz sağlıklıyken sevişebildiğim kadar sevişirim.

Konu sahibinin kayınvalidesinin evine artık gitmek zorunda olmamasına sevindim valla.

Kendisi evliliğinin ilk 3 senesi kayınvalidesi ile yaşamış. Hiç sevişmemiş mi. Ayrıca kim evini rahatını bırakıp gelirdi ki keyfimizden gelmedik. Fedakarlık yapıp geldik. Bari bu konuda kendimize yuk etmeleyim. Her konuda fedakarlık et et en sonunda bıkarız. Ben bayağı düşündüm. Inadina bile yapabilirim şuan 😂
Ya tabiki siz haklısınız durum böyle bile olsa onun sizin özelinize girmesi cok yanlıs. Hem söylemesi hem odanı karıstırması. Ama yani başkasının evinde beraber olmak ve o sıklıkla olmak iyi maşallahınız var diyorum 😂

Şu konu kayinvalidemle kayinpederim bize destege geldiler, her gece sevisiyorlar, gece yarısı duş aliyorlar diye açılsa yine böyle sevimli cevaplar gelir miydi acaba?
Zira geçmişte kayınvalidem bize yatiya geldi, gece sevistiler abdest aldilar diye acilan bir konuya herkes, kudurmuslar, bir hafta dayanamamislar, oggg, bogg yorumlari yapmisti cok iyi hatırlıyorum.
Gayet aktif cinsel yaşamı olan bir kadin olarak kimsenin evinde seks yapip kendimi fantazi nesnesi haline getirmem, yapan da bunu goze almalı, siz cinsel hayatinizi 3. Sahislara alenen sergilerseniz, onlar da bunu mizah malzemesi yapmayi kendinde hak gorur.

Belki şuanda eşinin rahatsızlığından dolayı kendileri yapamıyorlarsa, oda hafif kıskançlık krizi geçirmiş olabilir ondan takmıştır bence :) ama insan oğlum mutlu olsun der görmezden gelir yani yada ima edilmez mahremdir ama size de hak vermedim onu söyleyeyim 3gün üst üste kendinizi neden ifşa ediyorsunuz dayanmak çok mu güç eline malzeme vermişsiniz oda kullamış soranada babalarına bakmaya geldiler habire bişeyler yapıyorlar diye söyler diyim ben size

Konu çözülmüştür son güncelleme 22. Sayfada

Canım kaynanam(!) ile bir süredir mecburen aynı evde kalıyoruz. Sebebi Kayınbabam gecirdigi kaza sonucu ameliyat oldu. Kesinlikle ayağa kalkmaması gerekiyor felç riski var. Kaynanam da bu riskten dolayı korktugunu bakamayacağını söyledi. Eşim de büyük çocuk olarak babasına bakmaya geldi. Diğerleri küçük ve okuyorlar. Biz de esimin bekarken kaldığı odaya yerleştik. Valizi falan yerlestirdik. Zaten bir aydan uzun süre oldu. Misafir denmez artık. Gündüzleri kaynanamla beraber ben bakıyorum işten gelince de esim bakıyor. Buraya kadar sorun yok.

Biz eşimle severek evlendik ve 3 senelik evliyiz. Yani yeni evli sayılırız. 3 gün üst üste duş aldık genelde de zaten üst üste olmasa bile 2 günden fazla uzak kalmayız. Kaynanam da gelip eşime imalı imalı konuşmuş. Açıkca rahatsız oluyorum da dememiş, bu ne tutku gibisinden takılmış ama eşim aşırı rahatsız olmuş. Yani ben ses yapmadığımıza eminim, ama neden bunu gelip konuşma ihtiyacı hissetmiş anlamadım. Neyse dedik dikkat etmeye başladık azalttık, evimize gittik kimi zaman.

Ama dün ben evimizi kontrol etmeye gittim. Sonuçta su açık kalıp su basabilir, çiçeklerim susuyor onları besliyorum. Koku olmasın diye tuvaletleri temizliyorum falan. Geldiğimde kaldığımız oda temizlenmisti. Carsafimiz değişmişti. Teşekkür ettim ben de değiştirmek istiyordum keşke bana deseydin anne dedim. Gece prezervatif almak için kalktım yerinde yok. Aradık taradık. Bilgisayar cantamız vardı ona koyuyorduk. Canta komple yok. Sabah oldu gittim sordum anne çantamızı bulamadım dedim. Kirlenmişti de onu da makinaya attim dedi. Ee içindekileri ne yaptın dedim. Oda içerisinde başka bir yere kaldırmış. Öylece duruyor. Ben utancımdan yerin dibine giriyorum. Kadında en ufak utanma ibaresi yok. hışımla çıktım evden eşimi aradım o da çok sinirlendi. Bir yandan diyoruz ki artık kalmayalım, bakmayalım sürünsün kaynana. Bir yandan da adama acıyorum. Olan zavalli adama olacak. Yatmaktan mahvoldu zaten. Kocaman adam yastik koyarken 3 kisi gücümüz zor yetiyor. Gönlümüz razi degil. Gercekten iyi bir adam. Napıcam ben 😭😭😭 akil verin. O eve geri gitmek istemiyorum. Içimde resmen kin öfke doldu. Bu kadar da özele girilmez ki 😡
Canim cok zor isiniz kaynana kendi aclik cektigi seyi szde gryor ve kiskaniyr bnce hic takma keyfine bakk umursama

Yaşlı başlı insan demeyin kaynanam 46 yaşında kayinbabam 50 yaşında genç insanlar bunlar. Iyilik edelim diye evlerine geliyoruz. Kadın aklını bizim yatak odasına takmış.

Şu konu kayinvalidemle kayinpederim bize destege geldiler, her gece sevisiyorlar, gece yarısı duş aliyorlar diye açılsa yine böyle sevimli cevaplar gelir miydi acaba?
Zira geçmişte kayınvalidem bize yatiya geldi, gece sevistiler abdest aldilar diye acilan bir konuya herkes, kudurmuslar, bir hafta dayanamamislar, oggg, bogg yorumlari yapmisti cok iyi hatırlıyorum.
Gayet aktif cinsel yaşamı olan bir kadin olarak kimsenin evinde seks yapip kendimi fantazi nesnesi haline getirmem, yapan da bunu goze almalı, siz cinsel hayatinizi 3. Sahislara alenen sergilerseniz, onlar da bunu mizah malzemesi yapmayi kendinde hak gorur.
Atladığın yer şu
Kadın, kocasının evlenmeden önce yaşadığı odaya yerleşmiş,
Yani misafirlik veya oturma grubunda yatmak söz konusu değil.

Gun asiri iliskiye girmeyin diyenleri de anlayamadim bir turlu. Iliskiye girmek planli bir eylem mi? O an esiyle yakin olmak istemistir. Ayrica birbirini seven ve evli insanlar. Ses de cikarmiyorlar. Bu kimseyi rahatsiz etmemeli bence. O zaman ayni odada da yatmasinlar. Ayip onca gun elin kiziyla, elin oglu bir odada yatiyor. Mantik bu mu merak ediyorum.
Asil sorun kayinvalidenin cantanin icindekileri gorup yikamaya devam etmesi. Onu gorunce birakabilirdi.

Yorumun güzelliği.
Biz konuyu garipseyenler olarak da cinsellikten utanan, leyleklerin getirdiği insanlar olduk. :110:

X