Yatak odamıza aklını takan kaynanam

Va
Anlamadim gerçekten. Neden normal değilmisiz? Cogu evli insan zaten gunasiri sevisiyor. Onu da gectim, neden sevişmeyelim ki kapımız kapalı, biz orda kalıyoruz. 1 aydır burdayiz. Eşim yapmayalım dese ben kabul etmem
Lla helal olsun. En hayran olduğum kadın tipisiniz. Birde ben böyle olabilsem

Oha bu ciddi mi?

Eliniz veya siz tepki vermediniz mi?

Ne tuhaf insanlarsınız valla. İsteyen istediği yerde,uluorta olmadığı müddetçe istediği sıklıkta sevişir. Adam aynı durumda eşine bağırıyor çağırıyor veya sövüyor olsa bu tepkileri vermezdiniz. Sevişmek ayıp mı? Ay ne yaptığımı anlarlar utanırım ne gülünç bir cümle. Evde birdirbir oynadığınızı düşünmüyordur zaten hiçbirinizin ana babası.

Hiçbirimizi leylekler mitoz bölünerek çoğalmadığımıza göre herkes sevişiyor dünya üzerinde. Bir gün de olsa bir yerde kalacak olsam ve canım eşimle birlikte olmak istese olurum. Henüz sağlıklıyken sevişebildiğim kadar sevişirim.

Konu sahibinin kayınvalidesinin evine artık gitmek zorunda olmamasına sevindim valla.

Ya tabiki siz haklısınız durum böyle bile olsa onun sizin özelinize girmesi cok yanlıs. Hem söylemesi hem odanı karıstırması. Ama yani başkasının evinde beraber olmak ve o sıklıkla olmak iyi maşallahınız var diyorum

Şu konu kayinvalidemle kayinpederim bize destege geldiler, her gece sevisiyorlar, gece yarısı duş aliyorlar diye açılsa yine böyle sevimli cevaplar gelir miydi acaba?
Zira geçmişte kayınvalidem bize yatiya geldi, gece sevistiler abdest aldilar diye acilan bir konuya herkes, kudurmuslar, bir hafta dayanamamislar, oggg, bogg yorumlari yapmisti cok iyi hatırlıyorum.
Gayet aktif cinsel yaşamı olan bir kadin olarak kimsenin evinde seks yapip kendimi fantazi nesnesi haline getirmem, yapan da bunu goze almalı, siz cinsel hayatinizi 3. Sahislara alenen sergilerseniz, onlar da bunu mizah malzemesi yapmayi kendinde hak gorur.

Belki şuanda eşinin rahatsızlığından dolayı kendileri yapamıyorlarsa, oda hafif kıskançlık krizi geçirmiş olabilir ondan takmıştır bence :) ama insan oğlum mutlu olsun der görmezden gelir yani yada ima edilmez mahremdir ama size de hak vermedim onu söyleyeyim 3gün üst üste kendinizi neden ifşa ediyorsunuz dayanmak çok mu güç eline malzeme vermişsiniz oda kullamış soranada babalarına bakmaya geldiler habire bişeyler yapıyorlar diye söyler diyim ben size

Atladığın yer şu
Kadın, kocasının evlenmeden önce yaşadığı odaya yerleşmiş,
Yani misafirlik veya oturma grubunda yatmak söz konusu değil.

Gun asiri iliskiye girmeyin diyenleri de anlayamadim bir turlu. Iliskiye girmek planli bir eylem mi? O an esiyle yakin olmak istemistir. Ayrica birbirini seven ve evli insanlar. Ses de cikarmiyorlar. Bu kimseyi rahatsiz etmemeli bence. O zaman ayni odada da yatmasinlar. Ayip onca gun elin kiziyla, elin oglu bir odada yatiyor. Mantik bu mu merak ediyorum.
Asil sorun kayinvalidenin cantanin icindekileri gorup yikamaya devam etmesi. Onu gorunce birakabilirdi.

Yorumun güzelliği.
Biz konuyu garipseyenler olarak da cinsellikten utanan, leyleklerin getirdiği insanlar olduk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…