Yatak odamıza aklını takan kaynanam

Libidonuza göre yorum yapıyorsunuzu kastedenlerden biri de benim. 24 saat burada nasıl olabiliriz, merak etmeyin herşeye vaktimiz var, siz de vakit ayırın, rahatlarsınız, gerginliğinizi alır

Libidonuza göre yorum yapıyorsunuzu kastedenlerden biri de benim. 24 saat burada nasıl olabiliriz, merak etmeyin herşeye vaktimiz var, siz de vakit ayırın, rahatlarsınız, gerginliğinizi alır
Tamam tamam en libidolu sensin her dk sevisiyorsun madalya da ister misin ? Vakit ayirdigin cok belli gecenin yarisinda milletin libidosuna mesaj yazmandan evet biz hic vakit ayirmiyoruz sen oyle bil hahah cok umrumda

Tamam tamam en libidolu sensin her dk sevisiyorsun madalya da ister misin ? Vakit ayirdigin cok belli gecenin yarisinda milletin libidosuna mesaj yazmandan evet biz hic vakit ayirmiyoruz sen oyle bil hahah cok umrumda
Ben sahurda yazdım hanımefendi, sen yazdıktan saatler sonra gördüm. Sevişmeyi savunanlara; buradasınız,sevişmeye ne zaman vakit buluyorsunuz diyen sendin. Ben de bu tarz bir cevap yazdım o yüzden. Herkesin aşkı, sevgisi, cinselliği kendisine. İstersen hiç yapma bana ne. Benim burda kadınların bu konuyu tuhaf karşılaşması, uzatması çok tuhafima gitti. Bu da benim fikrim. İsteyen kayinvalidede, isteyen annesinde istediği kadar birlikte olur mahreminde.
('Sen' diye hitap ettiğin için 'siz' demeyi bıraktım)

Siz kendi evinizde kalın. Eşiniz ailesiyle kalsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…