Yatak odamıza aklını takan kaynanam

Güle mi bensettiniz gerçekten
Dikkat edin de dikeni batmasın
Dikeni mi varmış? Nerden biliyon?
Her çiçeği yakından kokladın da Gül mü yaban geldi
Diye sorarlar
Ortamlarda

Aman haa laf söyledim falan sanma, aldığın nefesle geri yutarsın lafını

Size sonuna kadar hak veriyordum ama son soylediginiz olmamis. Basit kacmis..
Neyse size rahat gul koklamalar

Benim psikologum da gecen buna benzer bisey anlatti bana. Kaynanadi ne her gun yikaniosunuz deyip şofbeni kapatiomus sevismesinler diye. Eee dedim naptin? Regl gunlerimde gittik kaynanama ondan sonra diyo. Oyk dedim çözüme bak ya tabi içimden. Hazir sevismioken gitmisler yani da reglde de insan daha cok yikanir hey allam.

Ben takdir ettim konu sahibi seni keep on gülling yalni seyi merak ettim. Sık sevismeyince sogukluk olacagina neden inaniosun? Ya da bu yuzden mi sık sevisiosun acaba?

Ramazana gireli kocamla kanki modundayız ama mıçmıç öperiz severiz soğukluk tam olarak ne zaman başlıyor merak ettim

Aynen yaa sonra millet niye kokuyor deniyor: (

Biz 1 aydır kalıyoruz. Bir gün sevişme 2 gün sevişme, adam hasta ama biz hicbir şeyini eksik etmiyoruz. Ne diye aramıza soğukluk girmesine izin verelim ki.
Seks'e ara verince araya soğukluk girdiği içinmi sürekli seks yapıyorsunuz?
Demekki kaynana rahatsız oldu hergün hergün. Ha kaynana haklı demiyorum ama sizde biraz az şey edebilirdiniz. Bu yüzden hasta adama olayı anlatıp, evinize çekip gitmek falan abes olmuş.

Babaya olayi anlatip evlerine gitmişler
Konu sahibi nasıl çözüm bulmuş ben kaçırdım
Ben sinirlendim evime geldim. Eşim de akşam gitmedi. 10 gibi eşimin babası aradı sorun mu var dedi. Eşim de olayı anlattı. Babası da kardeşini çağırmıştı 1 2 güne gelecekti, siz artık gelmeyin demiş.

Anlatıp gitmedik yani, babası özellikle aradığı için eşim de annemle sorun yaşadık demek zorunda kaldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…