Yarı yolda mı bıraktım

Açıkcası yaşım gereği her yerden engellemek çocukça geliyordu, buna rağmen engelledim. Farklı numaralardan ulaşmaya çalışıyor

Istemiyorum demissin, adam manyak midir nedir istemiyorsan istemiyorsun sapik gibi rahatsiz ediyor ... Kendine baska enayi/kurban bulsun, asla konusm. Ararsa ac, bir daha rahatsiz etme savciliga gideirm de dussun yakandan bu nedir kendir olmus resmen

Yeni üye olduğum için mesajları alıntılarken hata yapıyorum sanırım, kusura bakmayın lütfen. Ne yalan söyleyim başta ilişkinin güzel yanlarını düşününce sizin düşündüğünüzü düşünemedim. Dediğim gibi zaman geçtikçe bakış açım değişmeye başladı. Ama öyle konuşuyor ki; bu ilişkiyi bitirdiğim için hayatını beter hale getirdiğimi iddia ediyor

Hiç kimse için olmazı oldurmaya çalışma, içine sinmemiş ki bitirmişsin. Başkasını bulamayacak olma kaygısından size duygu sömürüsü yapıyor. Hiçbir şey yapma, illa yapmak istiyorsan ölü taklidi yapabilirsin.

Baştan dolandırmış zaten, seni kendine bağlamadan gerçek yüzünü göstermemiş. Daha o zaman ayrılman lazımmış ama sen yine de bir şans vermişsin. Daha ne istiyor beyefendi.

Umursamayın. Çok doğru karar almışsınız.

Hiç bir şey yapma. Sakın inanma. 32 yıl bekleyip seni manipüle eden biriyle hayatını mahf etme.

İttirsin oradan çocukların bakımını mı üstlendin de bıraktın, hayatını ne alt üst edecek.

Aynı yaştayız sizinle. Allah aşkına ne işiniz var üç çocuklu adamla? Ayy düşündüm de kabus gibi.
Kendi çocuğum olduğunu bile düşünemiyorum üç tane birden. Bir de benim olmayan çocukları hayal ettim. Oooo!
Nasıl bunu yapabileceğinize inandınız başta ya? Çok genç de değiliz ki pembe düşünelim. Motivasyonunuzu merak ettim.

Bazı erkekler ne kadar uyanık
En doğru kararı almışsınız
böyle bir evlilikle ömür çürüteceğinize, bekar kalın inanın çok çok daha iyi

Eski eşle bağ oldumu sorunlar çıkıyor çoğu zaman
3 çocuğun derdi zaten hiç bitmez
Hayal ettiğiniz hayatı size asla yaşatamaz

Kurulan hayalleri yıkmışım, ilk fırsatta bırakmışım.
Tabi ki öyle yapacaksın. Fedakarlık yapana madalya mı takıyorlar. Bir çocuklu insan olsa düşünürsün belki ama 3 çocuklu bir boşanma var ortada, o adamın gerçek yüzünü hayal bile edemiyorum. Kadınlar akıl hastası değilse 3 çocukla boşanmamak için her şeyi yapıyor bu ülkede, bu boşandıysa mantıklı bir sebebi vardır. Arkadaşlar haklı, bir daha başkasının telefonundan ararsa suç duyurusunda bulunacağını söyle, tuzak kuracak başkasını bulsun. Saf görmüş seni, akıllı çıkman zoruna gitmiş, sindiremiyorç

Açıkçası motivasyon olarak beni tetikleyen bir durum yoktu. Sadece boşanmanında evlenmek kadar doğal bir süreç olduğunu, ve bu durumda bununla baş edebileceğimi düşünmüştüm. Evet bugün ben de bekarım fakat ilerde hayat karşıma ne getirecek bilemiyorum. Ama Şuan zaten sizinle aynı fikirdeyim sadece gerçekten ona haksızlık mı yaptım diye düşündüm ve sizlerle paylaşmak istedim

Adam seni kandırmış, bekar olduğunu sanıyormuşsun. Bu bile ayrılmak için gayet yeterli. Çocuksuz birinin ilişki ilerlemeden boşandığını söylememiş olması çok yadırganmaz belki ama bu bildiğin dolandırıcılık.

Mavi Hanım teoride herkes boşanabilir vs. denir. Ama hayat teoride olduğu gibi yaşanmıyor. Biz yapmasak erkekler zaten yapıyor o müthiş ön yargıları. Hem bazen öz yargılar hayat kurtarıyor. O yüzden fazla ince düşünmeye gerek yok.
Bekar hiç evlenmemiş bir kadın, boşanmış üç çocuklu adamla asla denk değildir. Çocuğu olmasaydı hadi tamam diyelim ama boşanma aslında çocuk varsa kendini belli ediyor. Öteki türlü ha sevgilinden ayrıldın ha kocandan. Ama çocuk varsa üveylik kavramı giriyor araya bir kere.
Ne derse desin duymayın, görmeyin derim. Çünkü bu iş onun karına iken sizin zararınıza olur.

Bu beyefendi sizin gibi birini bulamam diye tutuşmuş. Ne işiniz var üç çocuklu adamla korku filmi gibi yapmayın kuzum ne derse desin ne vicdan yap ne başka sey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…