Yarı yolda mı bıraktım

Adam seni kandırmış, bekar olduğunu sanıyormuşsun. Bu bile ayrılmak için gayet yeterli. Çocuksuz birinin ilişki ilerlemeden boşandığını söylememiş olması çok yadırganmaz belki ama bu bildiğin dolandırıcılık.
Kendince böyle bir yalanın sebebini, beni kaybetmemek olduğunu söylüyordu. Artık bu kısımları tamamen geçtim. Dediğim gibi duygusal ve yorucu mesajlardan sonra bana kendimi suçlu hissettirmesiydi. Ek olarak, çocukları hayatında biri olduğunu anlamış ve annemizi sevmiyor musun demişler? Çocuklar bu cümleyi kurduğu için onların da ahını alıyormuşum. Bu ilişki benden önce bitmiş ama çocukların gözünde böyle bir tablo oluyor. Ben kimsenin ahını almak istemiyorum bundan çok korkuyorum

Kendince böyle bir yalanın sebebini, beni kaybetmemek olduğunu söylüyordu. Artık bu kısımları tamamen geçtim. Dediğim gibi duygusal ve yorucu mesajlardan sonra bana kendimi suçlu hissettirmesiydi. Ek olarak, çocukları hayatında biri olduğunu anlamış ve annemizi sevmiyor musun demişler? Çocuklar bu cümleyi kurduğu için onların da ahını alıyormuşum. Bu ilişki benden önce bitmiş ama çocukların gözünde böyle bir tablo oluyor. Ben kimsenin ahını almak istemiyorum bundan çok korkuyorum

Ya kardeşim 32 yaşında olgun kadınsın, çocukların ahını neden alasın, biraz sağlıklı düşün. Karisi 3 çocuğa bakmadan adamı postalamış sen çocukların ahı diyorsun.
Ilişki yaşarken sen 30 düşün 1 yap çok fazla duygusal ve manipüle edilmeye müsaitsin, yalnızca kendini düşün sana uygun değilse bitmiştir evli değilsin bi şey değilsin

Adam bildiğin manipülasyon yapıyor. Yeme bunları. Hem ah almak istemem demişsin. Ah almayın olayı öyle olmuyor. Yalanla başlamış bir ilişkide ah olma olayı varsa o adam senin ahını almıştır.
Daha fazla ulaşmaya çalışırsa savcılığa git.

Çocukların ahından korkuyor madem ,analarının pesinden koşsun onu geri kazanmaya çalışsın. Manyak mıdır nedir bu adam abuk şeyler uyduruyor, cazip bir adam olsaydı zaten o kadın 3 çocuğa rağmen boşanmazdı. Adam olsaydı da yuvasını yıkmazdı bu adam, çocugunu düşünen baba evliliğini yıkmaz. Sen adamın karısı değilsin, çocukların anası değilsin boynuna borç gibi yapışmış bu adam resmen😡😡😡yapışır sana tabi, senden başka kimi kandıracak bulmuş seni kandırıyor işte. Kaç kızım kaççç

Merhaba, foruma yeni üye oldum. Ben de konumu anlatmak istiyorum. 32 yaşında, çalışan bir kadınım, bekarım. Daha önce evlilik yapmış ve üç çocuğu olan bir bey ile ilişkim oldu. Fakat; zaman geçtikçe bu ilişkinin benim için uygun olmadığının farkına vardım ve ayrılmak istediğimi belirttim. 3 aya yakın eski erkek arkadaşımla görüşmüyorum. Fakat; eski erkek arkadaşım onu umutlandırdığımı, bir yola çıkacağımızı ve onu yarı yolda bıraktığımda ilgili yazıyor sürekli. Bana fazlasıyla vicdan yaptırmaya çalışıyor. Sizce ne yapmayalım?
Bedava bakıcıyı kaçırdığına üzülmüş.

Merhaba, foruma yeni üye oldum. Ben de konumu anlatmak istiyorum. 32 yaşında, çalışan bir kadınım, bekarım. Daha önce evlilik yapmış ve üç çocuğu olan bir bey ile ilişkim oldu. Fakat; zaman geçtikçe bu ilişkinin benim için uygun olmadığının farkına vardım ve ayrılmak istediğimi belirttim. 3 aya yakın eski erkek arkadaşımla görüşmüyorum. Fakat; eski erkek arkadaşım onu umutlandırdığımı, bir yola çıkacağımızı ve onu yarı yolda bıraktığımda ilgili yazıyor sürekli. Bana fazlasıyla vicdan yaptırmaya çalışıyor. Sizce ne yapmayalım?
Çok çirkin bir davranış.iyi niyetli değil.

3 cocuklu adam erkek arkadas degildir, olsa olsa kart arkadastir, lutfen, erkek arkadas dedigin maks 35'te son bulur, o da hic evlenmemisse.

Ayrica hic evlenmemis bir kadinin 3 cocuklu adamla 1 gun dahi isi olmamaliydi.

Engellemissinizdir diye umuyorum.
35 ten sonra sevgili olan kişiler birbiri için ne oluyor o zaman?

Bu ilişkiye başlamanız hatayken devam etmek intihar olur.Adam çöpsüz üzüm bulmuş tabi ağıt yakar Başka enayi bulsa eminim ona gider Sizi ikna edip tüm hayatın yükünü size yükleyip rahat edecek.

Çok haklısınız, bekar ve daha önce evlilik yapmamış birinin çocuklu biriyle olmaması gerekiyor. Ama ilk bir ay bana boşandığını ve çocukları olduğunu söylememişti. Daha sonra sana bir itirafım olacak diye konuyu açtı. Bir süre görüşmedim,şok olmuştum. Bir şekilde yine iletişime geçtik. Anlaşamamış, ayrılmış çocuklar da sorun olmaz diye düşünmüştüm. Ama zamanla fikirlerim değişti. Değişen fikirlerimi onunla paylaştığımda kendi suçlu hissettirmeye başladı
Adama bak hem düzenbaz hem de manipüleci. İstemezsiniz diye baştan söylememiş akıllı (!) şahıs. İnsan bi düşünür benimle ne işi olur bekar, evlenmemiş bir kadının diye. Buldu tabi çalışan, çoluğu çocuğu olmayan çöpsüz üzümü, hemen üstüne konmaya çalıştı.
Ulaştığı diğer numaraları da engelleyin. Baştan her şeyi gizleyen oymuş, hatalı olan o zaten. Tabiki ilişkiyi devam ettirmek veya ettirmemek en doğal hakkınız. 3 çocukla eşi neden boşadı acaba adamı? Ne defoları vardı kim bilir. Hiçbir kadın 3 çocukla kolay kolay bir adamdan boşanmaz. Mantıklı olanı yapmışsınız. Adamın sizi manipüle etmesine izin vermeyin.

Ne yari yolda birakmasi arkadasim? Evlenme vaadiyle adamin irzina mi gectiniz tovbe tovbe. Uc cocugu var adamin, rakamla 3 yaziyla uc. Bulmus sizi manipule etmeye calisiyor cunku kendisine bakan baska birini zor bulur. Engelleyin, hicbir sekilde iletisime gecmeyin.

3 çocuğu kakalayamadı ya acısı ondandır siz yine iyi ayrılmışsınız ne vicdanı git kendine başka keriz bul deyip yollamak gerekirdi 😀

3 çocuklu adamla evlenmek hemde bekarken. iyi cesaret gerçekten neyse ki vazgeçmişsiniz. engelleyin her yerden başka numaradan yazarsa ordan da engelleyin.

Amaaan cogumuz yarı yolda bıraktık ve bırakıldık da
Noldu hani
Abartacak bsey yok bunda
Kendi nıye ayrılmıs o zmn karısından, vicdan yapıp kırıp dizini kocalık yapsaymış

X