Yarı yolda mı bıraktım

mavisal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2024
12
17
31
Merhaba, foruma yeni üye oldum. Ben de konumu anlatmak istiyorum. 32 yaşında, çalışan bir kadınım, bekarım. Daha önce evlilik yapmış ve üç çocuğu olan bir bey ile ilişkim oldu. Fakat; zaman geçtikçe bu ilişkinin benim için uygun olmadığının farkına vardım ve ayrılmak istediğimi belirttim. 3 aya yakın eski erkek arkadaşımla görüşmüyorum. Fakat; eski erkek arkadaşım onu umutlandırdığımı, bir yola çıkacağımızı ve onu yarı yolda bıraktığımda ilgili yazıyor sürekli. Bana fazlasıyla vicdan yaptırmaya çalışıyor. Sizce ne yapmayalım?

Sizce ne yapmalısınız ?

Tabi bulmuş çocuklu haliyle çöpsüz üzüm yapar vicdanı.. sanırsın başka zaman vicdansız olan onlar değil, kendi çıkarları olunca nasıl da hassaslaşıveriyorlar.. kıyamam

Her yerden engellemek ister misin ?

3 çocuklu adamla ne işin var bacım. Engelle heryerden. Yarı yolda bırakmak böyle bi şey değil, bulmuş çöpsüz üzüm kadını manipüle etmeye çalışıyor işte.
Herkes kendi dengiyle olmalı, forumu gez biraz vicdan falan kalmaz, sen en başta buraya yazsaydın mesela ne yapayım ayrılayım mı diye ayrıl diye forum yıkılıyor olurdu. Doğru olanı yapmışsın, biran önce next yap hayatına bak

Açıkcası yaşım gereği her yerden engellemek çocukça geliyordu, buna rağmen engelledim. Farklı numaralardan ulaşmaya çalışıyor
Bir daha farklı numaralardan ulaşırsan suç duyurusunda bulunacağım de ve bulun, bu tacize girer.

3 çocuğuyla kendisini kabul edecek başka bir kadın bulamamıştır ondan. Bulunca bırakır yazmayı.

Açıkcası yaşım gereği her yerden engellemek çocukça geliyordu, buna rağmen engelledim. Farklı numaralardan ulaşmaya çalışıyor

Yeterince net anlamadı herhâlde. Bir kere de anlayacağı dilden konuşmak gerek.

Bekar bir kadın olarak 3 çocuklu bir adamla evliliği düşünmek cesaret ister. Evlendikten sonra ne kadar istemeseniz de çocuklarla ilgili sıkıntılar yaşanması çok muhtemel. Bunları simdiden görüp ilişkiyi devam ettirmeme kararını almaniz yerinde olmus. Vicdan yapacak bir durum yok. Beraber olmaya devam edip mutsuz olmaktansa doğru zamanda bitirmek en iyisi. Bence geri adım atmayın. Eğer yazmaya devam edip rahatsiz ederse engelleyin.

Yarı yolda bırakmak böyle bir şey değil. İçiniz rahat olsun. Önce tanımak istediniz sonra tanıdınız ama olmadı. Bu kadar. Ben de 22 yaşındayken kendi akranım bir sevgilim vardı 3. Ayda ayrılmak istedim vicdanımı sömüre sömüre 6 sene sürdürdü sonra ne oldu çat diye ayrıldım. Sensiz yaşayamam ölürüm diyen bu erkek ben ayrıldıktan sonra başkasıyla benden önce evlendi. Siz ne istediğinizden emin olun. Birisi sizin vicdanınızı sömürecek diye kendi isteklerinizi arka plana atmayın. Hele denginiz değilse, hiççç. Vakit kaybı.

Sakın dinleme. İstemiyorsan bitmiştir

Çok haklısınız, bekar ve daha önce evlilik yapmamış birinin çocuklu biriyle olmaması gerekiyor. Ama ilk bir ay bana boşandığını ve çocukları olduğunu söylememişti. Daha sonra sana bir itirafım olacak diye konuyu açtı. Bir süre görüşmedim,şok olmuştum. Bir şekilde yine iletişime geçtik. Anlaşamamış, ayrılmış çocuklar da sorun olmaz diye düşünmüştüm. Ama zamanla fikirlerim değişti. Değişen fikirlerimi onunla paylaştığımda kendi suçlu hissettirmeye başladı

Manipüle olma. İstemiyorsan uzak dur.

Bir değil iki değil üç tane çocuk bide, kimbilir karısı neden boşadı bunuda mı düşünmüyosunuz, kadın 3 çocuğum var dememiş koymuş kapıya sizde böylelerinin iki lafına kanıyosunuz, doğru düzgün adam olda o kadar çocukla karısı boşamaz zaten. Numaranızı değiştirin taciz eder gibi devam ederse şikayetçi olun bu kadar basit

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…