Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

Pşşttt bekar hatunlar; ben evliyim amme "yalnız bekarlar tıhlasın" diyince şeytan dürttürüverdi. Git şunnara bi bah diye.. Noolcek şimci... şakkıdı

elisa kuzum yakında bu topigin ismi hepten degişir kaydirigubbakcemile3

nereuss bebeğim rep i aldım hayatım ama sana daha sıra varmışşşşş napıonuzz bakimm burdaa

velved canımm teşekkür ederimm teklifinn içinnn mesaimm bitmek üzereee çıkıom artık pazzartesi görüşürüzz

hımm ben burayı görmemişim, nasıl da atlamışım...CADIARZU
ben geldim, kırmızı halı isterimsengözlerimebaksanab

kızlar ben geldım
o söledıgım evden vazgectım kadının kız kardesı hergun gelıp kıracıyı yokluormus bıde kadın bana demezmı bugun mısafır gelınce cocukları kapı kollarını ellemesın dusunun ya eve daha gırmedım bı ton sıkıntı yasadım bende tutmucam dedım baska ev arıoz böle ev sahıbı yuzunen ev sahıbı olurum ınsalah
kadın eve gelen mısafırı soruor gelen mısafırın sıgara ıcıp ıcmedıgını kızkardesı hergun gelıp asker gıbı konrtol edıcekmıs benı ne ınsanlar varyaa(
dua edın yenı ev bakıozzz

muck bebem Şeniz git yap yap bana bi kaç parça bişi al :jeyyar:

ne alcam sana nan kötü kedi hüso:roflol:
:1shok: boncuh uzak dur
bu defa da evlendikten 1 ay sonra ev ararsın. eşyaların mahvolur yoksa

bende öle yaptım kuzum sezomun yengesı ust katt komusu olur o eve 6 kıracı gırmıs helekı bırı astsubaymıs 2gun ıcınde cıkmıs kızkardesı sanırım bekar anasıyla oturuor sureklı gelıp kontrol edıormus hıc cekemem söledıms ezoya kızkardes bekar bıde sezo mısafır sevmez karı hep damlıcak bıze vururdum gayrı zaten bende cok kıskancım aman aman uzak olsun baska ev bakıoz bulmus gıbı görusmeye gttı sımdı evsahıbıyle evın herseyı guzelmıs bı banyosunu begenmemıs aman olsun dedım kırada ve sahıbınde uyusak gerısı muhım degıl hallonur dua edın nolurrr,
dugun yaklastıkca sorunlar degısıorrr ((

anladım cnm inşallah güzel olur herşey sıkma kendini:Saruboceq:
nan banyo değiştirilir ne kdr kötüymüş ki acaba.
küvet mi yokmuş :jeyyar:
alaturka mıymış aman alaturkalar daha ii be
neyi kötü olabilir ki nan CADIARZU

:roflol:

boncugum sıkma canını bitanem inş daha güzelini bulursunuzz Şeniz

ay ne bılem mozık falan dedı yerlerı bosver dedım bende adamla kırada anlas gerısı muhım degıl banya dedıgın nedırkı gecelerı gırıcem zaten:):roflol:

kıss belki kücüktürr :1rolleyes:
ay ne bılem mozık falan dedı yerlerı bosver dedım bende adamla kırada anlas gerısı muhım degıl banya dedıgın nedırkı gecelerı gırıcem zaten:):roflol:

:roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…