Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

velved sıkmıorum ama yınede kafama takılıor sezom bartında calısıor ondan abskada ılgılenen yok bugun geldı evı bulup kaporayı vermesı lazım ay sonu nıkahımız var ondan sonrada esyalar gıcıek aman dusundukce kafayı yıcem ya bulamazsak dıe :KK43:((

bugun yenı bı gelınlıkcı buldum burda haftaıcı gıdıcem modele göre fıyat verıcekler :)

ay ne bılem mozık falan dedı yerlerı bosver dedım bende adamla kırada anlas gerısı muhım degıl banya dedıgın nedırkı gecelerı gırıcem zaten:):roflol:

delüü sapukkaydirigubbakcemile3:jeyyar:
yaptırırsınuız güzelim kiradan düşersiniz. inşallah sezo beğenir

delüü sapukkaydirigubbakcemile3:jeyyar:
yaptırırsınuız güzelim kiradan düşersiniz. inşallah sezo beğenir

sezoda öle dedı adamla kırada anlasırsak yaptırırım dedı o sorun olmaz odaları lamınanat parkeymıs mutfak buyukmus dolapları yenı takılmıs merkezı kalorıferlıymıs ınsalah olur kızlar hayırlısysa eger:)naniknanik
hembanyo sorun degel nasıl olsa gecelerı karanlık :roflol:

sezoda öle dedı adamla kırada anlasırsak yaptırırım dedı o sorun olmaz odaları lamınanat parkeymıs mutfak buyukmus dolapları yenı takılmıs merkezı kalorıferlıymıs ınsalah olur kızlar hayırlısysa eger:)naniknanik
hembanyo sorun degel nasıl olsa gecelerı karanlık :roflol:
:roflol:
ooo süper nan :roflol:hadihayırlısı
:eek:

:roflol:
ooo süper nan :roflol:hadihayırlısı
:eek:

ne utanıon nan sana ben daha neler ögretıcem hele bı evlenem :jeyyar::roflol:

ay dusuncesene o dıger evı tutsaydım dugunun ertesı sabahı kızkardesı kapıyı acıp ıcerı gırıormus bızı o halde göruormus:roflol:

delı yaa neysem ben cıktım bıraz tv ızlıyem sezomdan haber beklıom hayırlı haber olursa ayzarım kıb öpuldun delımm:)

boncuh ben bişi anlamadım bacım ya banyo geceleri karanlık zatii
çilekkim utanmışş ama vallaha bişi anlamadım
anladıysam arapdan beter olayım

boncuh ben bişi anlamadım bacım ya banyo geceleri karanlık zatii
çilekkim utanmışş ama vallaha bişi anlamadım
anladıysam arapdan beter olayım
ilahi nereus :roflol:
kızlar tutmus bulunmaktayım evı hade hayırlısı olsun deyın bakem :))))
boncuh hayırlı olsun.
anlat bakem kaç oda kaç salon. banyonun sorunu ne?:eek: odalar geniş mi kirası kaç parakaydirigubbakcemile3

kızlar tutmus bulunmaktayım evı hade hayırlısı olsun deyın bakem :))))

ayy canımm güle güele oturunnn :1hug:
bu kız ciddi gidiyor bee
hepinizi böyle yolcu etcem ben yaa
evlendikden sonra uğrayın arada senağlama
bukezde hamiş kalmak istiyenler topiki açarsınız

boncuhh hayırlı olsun kuşumhihoyyyt
herşey gönlüne göre olur inşallah:Saruboceq:

Ocean tatlişim hoşgeldinnna.s.Şeniz

anlatıorum dınleyın bakem ev uc oda bı salon yerler lamınant parke mutfak dolabı yenı yapılmıs alcı tavan celık kapı vestıryerlı merkezı sıtem kalorıfer kıra 225+100 aıdat anlasmıs ıkı ıkıra verıcek önceden cumaya verıcekmıs adam kıralık yazısını kaldırmıs banyo ısı ıcınde sız gırmeden banyoyla tuvaleteı fayanslıcakmıs yane duzeltecek yenge boyayı begenmezse rengıde degıstırırım demıs ev sahıbımızı ıı bırıymıs dıger delı karı gıbı degılmıs yane 3.katmıs bıdee bukadarcık sımdılık dua edın emı:)

ayyy nereus guldurdun benı emı :) cok yasa,
evlenem bı ınsalahh bebıs topıgınede gırmek nasıp olur bakarsın olur hemencecık :)))

anlatıorum dınleyın bakem ev uc oda bı salon yerler lamınant parke mutfak dolabı yenı yapılmıs alcı tavan celık kapı vestıryerlı merkezı sıtem kalorıfer kıra 225+100 aıdat anlasmıs ıkı ıkıra verıcek önceden cumaya verıcekmıs adam kıralık yazısını kaldırmıs banyo ısı ıcınde sız gırmeden banyoyla tuvaleteı fayanslıcakmıs yane duzeltecek yenge boyayı begenmezse rengıde degıstırırım demıs ev sahıbımızı ıı bırıymıs dıger delı karı gıbı degılmıs yane 3.katmıs bıdee bukadarcık sımdılık dua edın emı:)

ayy canımm bişeyin eksik olmasın herbişey gönlünce olsuunnn inşallah
darısı diğer kıslara istedikleri gibi bir ev tutsunlar Şeniz :nazar:

ayy canımm bişeyin eksik olmasın herbişey gönlünce olsuunnn inşallah
darısı diğer kıslara istedikleri gibi bir ev tutsunlar Şeniz :nazar:

amın amın darısı senınde basınaaa :)
kızlar burda adettır kına gecemde testı kırılır testıyı kırıcam bıde gece 7 camı gezıp damata kınalı ayaklarımı yıkatıcam:)hihoyyyt

beğendim boncuhh güzelmiş ev bak Allah gönlüne göre verdi yarabbim büyük.
kirada çok uygun
bzm burda 750 den aşağı yok :KK43:

amın amın darısı senınde basınaaa :)
kızlar burda adettır kına gecemde testı kırılır testıyı kırıcam bıde gece 7 camı gezıp damata kınalı ayaklarımı yıkatıcam:)hihoyyyt

ayy ne ilginçç 7 cami nasıl gezceksin kıızz :1shok:

X