Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

kız napim bakıom şimdiden elbise istediğim modeli seçmeye çalışıyorum çok beğendim bu elbiseyi. bu tarz bişi istiyodum zaten.

hayalim senin adına çok sevindim cnm. inşallah herşey güzel olur. önceden rahattın burda biraz dişini sıkacaksın çoklu bi ortama geçiceksin biraz sıkıntısını yaşarsın malum bayanla çalışmak zordur.
kendini yetiştirbileceğine inanıyorum. sadece sana öğretilenle kalma araştır incele her ayrıntısını birazda senin elinde herşey.
hayırdır nöroloji falan ne iş?

çileğim amin gülüm yaparım Allahın izniyel bebük :)),
böcük ben hepinizi ararım be deli...

kız napim bakıom şimdiden elbise istediğim modeli seçmeye çalışıyorum çok beğendim bu elbiseyi. bu tarz bişi istiyodum zaten.

bak bak şimdiden :)))
Ama şimdi baktığından sonra gönlün geçer demedi deme kaydirigubbakcemile2
ama bundan senin gönlün geçerse benim gönlüm kaldı bunda kuzimin düğğününe kıyafet arıyorummm sositososito[/B]

çileğim sormuşsun şimdi aklıma geldi geri döndüm bıraktım işimi :))
tatlım nöroloji şöle olor şincik ay balam benim 15-20 gündür sürekli başım ağrıyor ve bazen dayanılmayacak kadar kötü oluyor onun uçun daktır amcaya elletcem başımı :)))...

geçmiş olsun canımmmm

çilekcimm birkaçtanede ben ekliyeyimmm bir ara bakarsınn saat 4 -5 gibi ekliyeyim
şimdik biraz işlerim varcanımmm

geçmiş olsunn Şeniz

gecmıs olsun laa kendınıze ı bakın evlenırken kullanma talımatlarına ıyı baksın sızn herfler aman dıyım garantılıde deılsınızdır sız sımdık

gecmıs olsun laa kendınıze ı bakın evlenırken kullanma talımatlarına ıyı baksın sızn herfler aman dıyım garantılıde deılsınızdır sız sımdık

kız böcük senn garantin varmı sonram sakata gelmim
hıı birde kullanma klavuzu :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

kız böcük senn garantin varmı sonram sakata gelmim
hıı birde kullanma klavuzu :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

ömur boyu garantılıym ben ayrıca 25 yıl parca garantısı ıstedın yerımı kır yenısı beleş ama 25 yıl sadece :1closedeyes:
senın nen var de bakım

bende herşeyin onarımı süresi vs dahil benden hemde çabuk onarılabilir özelliğim var,
ha bide hemde bedayva:)))...

ozamann ben seni aldım hayal bohçanı topla aaşada bekleyom çabık

bencede bulaman ara canınııı ben zeynoya kaçıyom dee
çocukk heste olurr heral :roflol:
aman allah korusun

Allah korusun kız tabe amin:)))
he bebem geberdir ikimizie,biriyle buluşsam yemek yesem kıskanıyo yavrum gari çaktırmıyo ama öle:))))
gülayla buluşuyozda nasıl gelin bize sorun o ümodan kaçak güreşiyo ben CANımdan :)...

naber millet nasılsınız
böcüğüm hoşgeldin naptın nasılsın iş güç nasıl

herkese ii ve hayırlı akşamlar fıstıklar öptüm sizi,
yarın öğlene kadar buradayım ama gelebilirmiyim bilmiyorum,
şimdiden diyim Allaha emanet olun görüşürük güzeller...

:roflol:işini bırakmış bnm için hayaletŞeniz canım ya geçen yıl banada oldu ama 4 gün başım ağrımıştı btn vücudum alerji olmuştu. önceleri ağrıdır geçer dediydim gitmedim ama baktım kesilcek gibi deil özele gittim güzelce ilgilendiler film falan çektiler nörolojiye gitmiştim. 2 tana ilaç vermişti bana onlar çok ii geldi. cildiye de vermişti krem ilaç falan inanır mısın ertesi gün yeniden doğmuş gibi uyandım. ihmal etme git dr.a buraya da yaz ne dediğini. bnm ki bunalım stres sıkıntı falandı.
çilekcimm birkaçtanede ben ekliyeyimmm bir ara bakarsınn saat 4 -5 gibi ekliyeyim
şimdik biraz işlerim varcanımmm
ayy nereusum ekle ama kabarık model deil. bu bnm istediğim modellerden olabilir. yada tek askılı olabilir. Şeniz
naber millet nasılsınız
böcüğüm hoşgeldin naptın nasılsın iş güç nasıl
hoşgeldin devdaş nerelerdesin bebek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…