Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

sabahın 6 sında uyandım

:KK43: az önce rüyamda evdeyim ve dolabın dibinde tarantula gördüm.böceklerden örümceklerden oldum olası korkarım.neyse ben çığlık atarken bu tarantula uçarak bnm sağ koluma geliyo.ben elleyemiyorum da çığlık çığlığa baba baba diye bağırıyorum babamda yanımda ama başka bişeyle mesgul olduğu için hmn farkedemiyo. o sırada uyandım zaten.yani beni ne ısırdı, nede babam farkedip kurtardı:)babam anlayana kdr ben uyandım:)
cnm ya bi yorumlarsan sevinirim. çok tşkler şimdiden
ayyy canımm korktun mu seeennn :teselli: annem uyudu uyumasa sorardım senin rüyanı :KK43: yarında yorum almazsa sorayım ona :)))
kızlar şu nişanlık nasıl sizce siteden buldum rengi çok hoş

amanınn çok hoş elbise :1rolleyes:
Hayırdırr elbiseler falanda bakılıyo :asigim:
Sende katıl kervana :)))

ortakıımmmm okadar yanlız bırakmışınızki ben tek başımayımm
bırakmayın nan bugün beni tek başıma senağlama

herkese günaydın fıstıklar,
hayatımda bazı değişimler olcak dün itibariyle kararlar alındı akıma anlattım sizde kopyalayım benle alakası olan merak edecek insanlar olan dozlarım olan heryere kopyalayımda sonra ne oldu bu cadıya diye meraklanmayın:)))...

dün patronun çağırdığı yere gittik kem küm ederken başladı girdi konuyo,
patronlarımın 3üde oradaydı,neyse benim patron bi arakadaşının büroda faaiyet gösteriyordu ya hani alacaklılardan dolayı buraya gelemiyordu,
arkadaşıyla konuşmuşlar büroları birleştirme kararı almışlar masraflar falan ortak karşılancakmış
bize ne dersiniz diye sordular tabi bu arada burdaki mal onlarla devam ediyo bunlar o büronun küçük bi odasını paylaşcak bayan patronlar,
bende diğer kadnın yani patronun arkadaşının firmaya geçiyorum patronum işim koumum değişiyo kabul edersen dediler bizimfikrimiz önemliymiş :)))
yedikya neyse
dedim ne iş yapcam loga programı destek elemenı olcan dediler dedim ben logoyu görsem tanmayacak duruma geldim köreldim 2 senedir büroda ,
elif abla yani yeni patronum demiş hülyayı ben çıkaramam(onun sekreteri)
sizin hülya muhasebe biliyo ben onu işten çıkardığım elemenın yerine alayım eğiteyim yetiştireyim hem muhasebesi işimize yarar hemde bana destek personeli olur diğer çalışanda tek koşturmaz demiş,
benim muhasebe temelim var diye beni düşünmüşler oraya,
diğer hülyayı kursa falan yolluyomuş muhasebe ama pek aydınlık görmemiş,
neyse dedim öğretilecekse yaparım tabi hem bana + olur bu durum ama gösterilmezse hiç bulaşmayım dedim,
benm erkek olan patronda o kadının yani yeni patronumun yanında çalışyo 2 aydır bende yeni yeni öğreniyorum hülya sende öğrencen elif seni bu konu için eğitecek öğretecek falan dedi bende yardımcı olurum dedi,
sonuçta hepimiz aynı yerdeyiz bende onun elemznıyım dedi,
maşşata şuan değişim yok,
yeni patronum kendi çalışanlarının sigortasını kesmiş krizden dolayı (herkes 3 kurultan kaytarcak yer arıyo)
dediler senin sigortayı onun durumu düzelene kadar biz yatıracağız kesinti olmasın diye falan sanırım işe girdi çıktı olmasın diye onlar aralarında ayarlicak ki bu işime gelir inş öle olur,
iş yerim tunalıyla kennidynin birleştiği noktaya taşınıyo yane şahnur:)))),
bende elif ablanın kadroyla o ben bide bana işi öğretecek adam aynı odada çalışcaz ki kocaman salon orası,
ben nete girebililcemmi ne ölçüde gircem şimdilik muallak,
net olcak önümde ama çok sıkı öğrenmem gerekki iş bi yana bana getirisi olsun bu konumum dediğim gibi benim için çok güzel olcak eğer içinden çıkabilirsem Allahın izniyle ve bana gösteririlerse adam gibi,geleceğime yatırım diyelim:)),

msn kulanabilirim netede girerim zamanla am dediğim gibi biraz zaman geçmesi ortamı görmem gerek sadece dışardan tanıyorum biliyorum ortamı,
şimdi onlardan olcam,
ay ne çok konuştum sabah sabah durmum bu bi süre yokum burada olamicam yarın öğlen itibariyle buradan çıkıyoruzşirket olarak,
pazartesi yeni yere başlıyorum,ben yarın ayrılcam onlar yarın akşam:)
yarın nörolojide randevum var öğlen ben erken kaçcam,
2 haftada birde cumartesileri çalışcam,hakkımda hayırlısı Allahın izniyle inş. daha güzel olur burası inş.

hepinize herşey için çok teşekkür ederim fıstıklar verdiğiniz desler için güzel arkadaşlıklar dostluklar için,
Allaha emanet olun hepiniz...

ortakıımmmm okadar yanlız bırakmışınızki ben tek başımayımm
bırakmayın nan bugün beni tek başıma senağlama
ben burdayım ortak hayırdır iyimisin
hayatımda bazı değişimler olcak dün itibariyle kararlar alındı akıma anlattım sizde kopyalayım benle alakası olan merak edecek insanlar olan dozlarım olan heryere kopyalayımda sonra ne oldu bu cadıya diye meraklanmayın:)))...

patronlarımın 3üde oradaydı,neyse benim patron bi arakadaşının büroda faaiyet gösteriyordu ya hani alacaklılardan dolayı buraya gelemiyordu,
arkadaşıyla konuşmuşlar büroları birleştirme kararı almışlar masraflar falan ortak karşılancakmış
bize ne dersiniz diye sordular tabi bu arada burdaki mal onlarla devam ediyo bunlar o büronun küçük bi odasını paylaşcak bayan patronlar,
bende diğer kadnın yani patronun arkadaşının firmaya geçiyorum patronum işim koumum değişiyo kabul edersen dediler bizimfikrimiz önemliymiş :)))
yedikya neyse
dedim ne iş yapcam loga programı destek elemenı olcan dediler dedim ben logoyu görsem tanmayacak duruma geldim köreldim 2 senedir büroda ,
sizin hülya muhasebe biliyo ben onu işten çıkardığım elemenın yerine alayım eğiteyim yetiştireyim hem muhasebesi işimize yarar hemde bana destek personeli olur diğer çalışanda tek koşturmaz demiş,
neyse dedim öğretilecekse yaparım tabi hem bana + olur bu durum ama gösterilmezse hiç bulaşmayım dedim,
benm erkek olan patronda o kadının yani yeni patronumun yanında çalışyo 2 aydır bende yeni yeni öğreniyorum hülya sende öğrencen elif seni bu konu için eğitecek öğretecek falan dedi bende yardımcı olurum dedi,
yeni patronum kendi çalışanlarının sigortasını kesmiş krizden dolayı (herkes 3 kurultan kaytarcak yer arıyo)
dediler senin sigortayı onun durumu düzelene kadar biz yatıracağız kesinti olmasın diye falan sanırım işe girdi çıktı olmasın diye onlar aralarında ayarlicak ki bu işime gelir inş öle olur,
bende elif ablanın kadroyla o ben bide bana işi öğretecek adam aynı odada çalışcaz ki kocaman salon orası,
net olcak önümde ama çok sıkı öğrenmem gerekki iş bi yana bana getirisi olsun bu konumum dediğim gibi benim için çok güzel olcak eğer içinden çıkabilirsem Allahın izniyle ve bana gösteririlerse adam gibi,geleceğime yatırım diyelim:)),

msn kulanabilirim netede girerim zamanla am dediğim gibi biraz zaman geçmesi ortamı görmem gerek sadece dışardan tanıyorum biliyorum ortamı,
şimdi onlardan olcam,
ay ne çok konuştum sabah sabah durmum bu bi süre yokum burada olamicam yarın öğlen itibariyle buradan çıkıyoruzşirket olarak,
2 haftada birde cumartesileri çalışcam,hakkımda hayırlısı Allahın izniyle inş. daha güzel olur burası inş.

hepinize herşey için çok teşekkür ederim fıstıklar verdiğiniz desler için güzel arkadaşlıklar dostluklar için,

valla canım tam bir tanışma yaşamış olmasakta gerçekten snein adına çok sevindim helede geleceğe yatırım olacak bi yerse umarım hakkında hayırlısı olur.Sen işi gücü öğrende nete yine girersin.Valla kendim iş değişmi gibi oldum öyle güzel anlatmışsın ki :1rolleyes:
Umarım senin için hayırlısı olur.Allahım yolunu acık eder a.s.

yedikya neyse

şimdi onlardan olcam,

hayalim canım benim hakkına hayırlısı olsun bitanem yaa
kısa sürede öğrenip aramıza geri dön
veda konuşması yapar gibi olmuşuunnnn canım benim
bende çok teşekkür ederim desteğin içinn çok seveyom senii bee Şeniz Şeniz

d,levin nereusum sağolun fıstıklar,
nereusum bende seni sizi seviyom ondan anlattım be gülüm ben bu ara buraya pek gelemesemde anarsınız siz beni biliyom haber vereyim dedim inş daha ii olacak gülüm herşey...

canım benimmm
kısa sürede dön aramızaa
inşallah istediğin gibi olur herşey
rabbim yardımcın olsunn aminnn :Saruboceq:

uyy amma uzun yazmışsın -tatlicadiarzu- hayalım hakkında hayrlısı olsın cnm ekmek para tabıkı daha onemlı burda olamasanda ben ıdareederım :roflol: kocaya kacmzsam

nereus naper cnm:jeyyar:

hayal sen bılın laa cok ararsın benıde cevp vırmem :dilcikar:

bende ıyceneyım tatlım açım aç

X