Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

bendede hepsi var cok şükür :Saruboceq:
ceyizde var sevgi aşkta maşallah :nazar: :asigim:

ooooooooooooooooo böcük biz gittik evlenin diye kızların aklınımı çeliyon kısım sen ,
anladık sen kaldın evde artık duramayon emme bırak kızlar otursunlar huzurla :roflol:...

bende sevgi aşk var ceyiz yok :)) takas etsek :roflol:
bende ask kadınıym amme adam yok olsa super olcak :jeyyar: takas edemem cnm annem goster ama verme dedı
yoğğnan ben aramaya çıkıyorumm sefgimi aşkımı
başkalarına vercemmm senağlama
bana ver sen bırak onları erkek mılletı uzer kadını
ooooooooooooooooo böcük biz gittik evlenin diye kızların aklınımı çeliyon kısım sen ,
anladık sen kaldın evde artık duramayon emme bırak kızlar otursunlar huzurla :roflol:...

:mymeka: aboww ne dıyın sen
3gundr evde kaldıydım bugun işte kaldım cok şükür :Saruboceq:

bekleyin anam bekleye bekleye kök salcez sona alan olsada sökemeyecekler bizi yerimizden
:roflol:...

tabiii kesin öyledir :jeyyar:
Offffffffffffffff dertliyim çilak nerelerde ya özledim ben onu nezmandır karsılasmıyoz :1rolleyes:
ben de seni özledim datluuummm Şeniz 2010 un hangi ayında evlenceksin? kısmetse ben 2010 9. ay yada 10. ay Allah'ım inşallah nasip eder:Saruboceq:
günaydın
6401a52gf.gif
hoşgeldin velvedim taze nişanlı :)
günnayydınnnn velvedd Şeniz
selam cnm sana dakaydirigubbakcemile5

bende birazdan gidip yine fatura işliycem :a015:

ben de seni özledim datluuummm Şeniz 2010 un hangi ayında evlenceksin? kısmetse ben 2010 9. ay yada 10. ay Allah'ım inşallah nasip eder:Saruboceq:

Çilek canııımm Şeniz
2010 yazı canım kısmetse bugün öyle bi karar aldık :roflol:
Ayyy kız gelimde yardım ediyim sana yazzııııkkk :çok üzgünüm:

aah ne iyi olurdu hemşom yaw. bir sürü iş var. size birazdan rüyamı kopyalıycam. burda rüya yorumlama topiğine yazmıştım. ama yorumlanmamış henüz. bekleyin geliom :)

sabahın 6 sında uyandım

:KK43: az önce rüyamda evdeyim ve dolabın dibinde tarantula gördüm.böceklerden örümceklerden oldum olası korkarım.neyse ben çığlık atarken bu tarantula uçarak bnm sağ koluma geliyo.ben elleyemiyorum da çığlık çığlığa baba baba diye bağırıyorum babamda yanımda ama başka bişeyle mesgul olduğu için hmn farkedemiyo. o sırada uyandım zaten.yani beni ne ısırdı, nede babam farkedip kurtardı:)babam anlayana kdr ben uyandım:)
cnm ya bi yorumlarsan sevinirim. çok tşkler şimdiden

çılakk h geldın laa senı cok cok osledım
ayırca elbıse cok süper

hoşbulduk böcük ewt elbise çok hoş yaa bayıldım.
bgn avrupa yakasına geçtim işim vardı bi mağazanın vitrininde nişan elbisesi gördüm çok hoştu işim bittiğinde sorucaktım ama unuttum malesef. çok gözüm kaldı
rengi aynen bu renkti. çok gzldi

X