Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

Böcük Allah sana bağışlasın
nereusum valla anası maviş babaşı yeşil erik olunca bebişler fıstık olur ya bayılırım renkli gözlü bebişlere de :))
Kııııızzz devdas yarın sınavın bitince k.p ye gel Shakespeare rezervasyon yaptırdık oturup bekleriz seni sositososito herkes gitse bile ben beklerim çok geç gelmezsen eger :dance:

canım benim yaa saat 18:00 de çıkarım ancak :1no2:
off bide hastayım salya sümük nasıl gircem sınava bilmiyom:nazar:
etkili bi ilaç sölesen :nazar:

canım geçmiş olsun nane limon kaynat iç :kahve:valla ben 3 senedir çalışıyorum epey zamandır da bu işlerin içindeyim ilaç içmeyi hiç sevmem ama Tylol Hot içebilrisin tabi bunu içip yatacaksın terleyeceksin sonra ılık bi duş alıp bütün kirlerinden pardon virüslerinden arınacaksın şakkıdı
Daha da geçmezse gel ben sana bi üfleyim :roflol:

kızz dilevinn benii üflee kız bugün üflemedin aramadaı bakk

yada üfürüğünün etkisi artıkın kalmadı :roflol:

canım geçmiş olsun nane limon kaynat iç :kahve:valla ben 3 senedir çalışıyorum epey zamandır da bu işlerin içindeyim ilaç içmeyi hiç sevmem ama Tylol Hot içebilrisin tabi bunu içip yatacaksın terleyeceksin sonra ılık bi duş alıp bütün kirlerinden pardon virüslerinden arınacaksın şakkıdı
Daha da geçmezse gel ben sana bi üfleyim :roflol:

tamam canım deneyecem bunu evde var bütün kirlerimden pardon virüslerimden arınacam inşallah -tatlicadiarzu-
la bu nazar mı ki üfürecen :mymeka:
topiği üfürükçüler bastı diye kapatacaklar:roflol:

şiiiiit susun bakayım carparım sizi görürsünüz :mymeka:
Bacım gel üfleyimde arasın kız yazık :1rolleyes: :asigim:

ayy bir estti birr essttii canım teşkür a.s. Şeniz hada bakalım hayrola

rast gele yada :roflol:

kım üflüyo laa banada üflesın
ısler acılsın bak gene aylık alamıyok mart bıttı daha subat aylığı alcaz:nazar:,

devdaş kacrmayım dıe hemende sazan olmayım az naz edım
bu arada benımkı ızmıtlı tum kardesler anası babası ya mavı ya ysıl
bızde yesıl yapana kadr bebe yapcaz:roflol:

Böcüğüm ufürükçü benim yavru şimdilik gönül işlerine bakıyom para pul konusu dünyevi işler biz daha çok gönül işleriyle mesgullüz tabi üfürük istemeden önce randevu sart ama sen yabancı değilsin bi güzellik yaparız :nazar:

:emir_bebek: :emir_bebek:

kaç tane olur kine kıız yazık sana :1shok:

11 en az bjk alt kadro yapcaz:1rolleyes:

Böcüğüm ufürükçü benim yavru şimdilik gönül işlerine bakıyom para pul konusu dünyevi işler biz daha çok gönül işleriyle mesgullüz tabi üfürük istemeden önce randevu sart ama sen yabancı değilsin bi güzellik yaparız :nazar:

saol ıyıkı tanıdık bır ufurukcumuz vardelikafadulden üfff laa ozmn evlenem artık:eek:

Tamam bekarlar topiği bi neferini feda eder delikafadulden
Ya ben buraya uygun bi üye değilim gidip kendime topic açacam
Fal bakarım bakla açarım telepatik üfürük yaparım gellll gacı sende gelllll

isyanlardayım dilevin aramaduuu Çok üzgünüm çoook

sanırım senin üfürüğünün belirli saatlerde çalışıyor

nörüyonuz bacular burdaa:nazar:
kim kimiii üfliiii he dikkat edinde üfliyim derken salya sümük tükürüklemesin sizidelikafadulden

nereus avatarın heyırlı olsun

pek bi şeker bi şey miş :)))

ben deldımmmmm hayırlı gunler kızlar :))))))))))9bugun hayatta bol şanslar :)

ELisa aşk olsun kızzz sen benim üfürükçülüğüme inanmıyormusun daha da gelmem bu topiğe :dilcikar:
Bak yarın bigün bi nefes de bana üfür desen valla üfürmem haberin ola.
Nereusum bıcırığım sen üzülme akşama daha çok 3 vakte kadar arar :teselli:
:eek:

ayy teşkür ederim canım Şeniz dilevin beni üflüyorr bişi olmaz salyası sümüğüde belkin uğurludur :roflol:

uğur böcüğü bende sevdiğimlen evlencem fenerbahçeye takım kuracam

dilevinn ben herzaman müdavinin olurum heralde

X