Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

nereus salla gtsın bacım erkek mı yok unut gtsın ben öle dıom kendımı tesellı edıyom ama hala alışamadım
velved h geldın cnm

insan alışamıyor işte o olmasa unutcaksın çevren olsa yaşadığın şehir çok önemli küçük yerde yaşıyorum başka birinin olmasını yeniden sevmek falan istemiyorum geçti benden yaşlandım garii boşveriyorum artık ama geleceği günü sabırsızlıkla bekliyorum yerimseniben

hosbuldum canlarımmm kaydirigubbakcemile5
tşkler cok şükür bende iyiyim :eek:

ben geçen görmüştüm bir kısmını geçrekten çok güzell

cnm baskalarını koyduu gurbişim gel bunlarada bakkkkkkkk

insan alışamıyor işte o olmasa unutcaksın çevren olsa yaşadığın şehir çok önemli küçük yerde yaşıyorum başka birinin olmasını yeniden sevmek falan istemiyorum geçti benden yaşlandım garii boşveriyorum artık ama geleceği günü sabırsızlıkla bekliyorum yerimseniben

öle deme hayrlısı olsun de
senı aramıyor sormuyorsa hıcte uzulme be bacım bak benımkı benı unuttukı hıc aramıyo artık
bende tın valla buldum bıle baskasını yeterkı hayrlısıolsun de ben dusunmekten bı sbh kalktım baktım sacımda bı tel beyaz vardısenağlama dedım kendne gel allah baska dert vermesın de
aşk ıse herzmn var elbet cıkar karşına:teselli:

öle deme hayrlısı olsun de
senı aramıyor sormuyorsa hıcte uzulme be bacım bak benımkı benı unuttukı hıc aramıyo artık
bende tın valla buldum bıle baskasını yeterkı hayrlısıolsun de ben dusunmekten bı sbh kalktım baktım sacımda bı tel beyaz vardısenağlama dedım kendne gel allah baska dert vermesın de
aşk ıse herzmn var elbet cıkar karşına:teselli:

yok canım ya arayıp soruyor tama dediğim gün bir bakıyorum ya mesaj çekmiş yada msneye gelmiş bana ebru gündeşin sadece sevdim şarkısını gönderdi delü sonram tabi ben yine pelte oldum dediğin gibi allah başka dert göstermesin bunda şükür binlerce kez çok syan ettim ama yinede şükür

yok canım ya arayıp soruyor tama dediğim gün bir bakıyorum ya mesaj çekmiş yada msneye gelmiş bana ebru gündeşin sadece sevdim şarkısını gönderdi delü sonram tabi ben yine pelte oldum dediğin gibi allah başka dert göstermesin bunda şükür binlerce kez çok syan ettim ama yinede şükür

o sana o sarkıyı yolladıysa bende sana bi sarkı armağan ediyorum arkadaşım
Seni sevdim diyenler çekip giderse
Buda geçer birtanem boşver üzülme

takma kafana be erkek milleti değilmi alayına lülülülülülü

:)))

o sana o sarkıyı yolladıysa bende sana bi sarkı armağan ediyorum arkadaşım
Seni sevdim diyenler çekip giderse
Buda geçer birtanem boşver üzülme

takma kafana be erkek milleti değilmi alayına lülülülülülü

:)))

haklısın canım hepsi aynı ama gönül işte otada konuyorr otodada :1no2:

ya konmak önemli değil ( önemlide okadar önemli değil :) )
Allah sana can sağlığı versin boşver hem kendisi kaybetmiş uyuz çocuk boşver üzme tatlı canını Allah hakkında hayırlısı neyse onu versin.
Bazı seyleri fazla takmamak gerek ummadığın anda biri karşına çıkar hayatın olumlu yönde değişir umarım Şeniz
Neyse kasıntı konuları bırak bi tarafa kuzum
< onumuze bakalim
sositososito

Seni mi aradı :1shok:
Kız bide bakmışsın barışmışsınız kaydirigubbakcemile

canııımm benimmm Şeniz

tam sana yazayı mderken telefon çalıyorr ayy nanca mutlu oldum anlatamam :asigim:

Devdas gel yavrum sanada yazayım :jeyyar:

amaniinn bide kendime yazayım ben bişeyler durun delikafadulden

Ayyy dilevinxx sevgilisini çok seviyo :asigim: bide çok özledim yaw :çok üzgünüm:

Hadi gell bekar gelll fal bakılır sevgilisi aramayan kızlar okunur üüflenir.gel vatandaş gell :roflol:

Devdas gel yavrum sanada yazayım :jeyyar:

amaniinn bide kendime yazayım ben bişeyler durun delikafadulden

Ayyy dilevinxx sevgilisini çok seviyo :asigim: bide çok özledim yaw :çok üzgünüm:

Hadi gell bekar gelll fal bakılır sevgilisi aramayan kızlar okunur üüflenir.gel vatandaş gell :roflol:

canım banada bak yah sevgılımden ayrıldım ben ıstemedıgım ıcın herşeyı bozdum sımdı ne olcak yah

ohhh ozgurluk gıbımsı varmı beh yaşasın bekarlık esahdanda sultanlıkmış:)

X