Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

Canım benim... :KK43:((( Ne diyeceğimi bilemiyorum. Yaa nasıl 3. kişiler iki sevenin arasına girebilir ki? Bu haksızlıkkk!! Sadece sen mi mücadele ediyorsun? Erkek arkadaşın da yapsın bir şeyler. Yazdıklarından anladığım kadarıyla sende problem yok sanırım. :KK59::KK59:

Karşılıklı konuşup halledilemeyecek bir şey yok ki. Sevgi, aşk çok zor bulunuyor biliyorsun. Siz aşıksanız aşamayacağınız bir sorun olmamalı. :KK43:( Bekle az zaman geçsin belki aile ile ilgili sorunlar da ortadan kalkar.

Canım benim... :KK43:((( Ne diyeceğimi bilemiyorum. Yaa nasıl 3. kişiler iki sevenin arasına girebilir ki? Bu haksızlıkkk!! Sadece sen mi mücadele ediyorsun? Erkek arkadaşın da yapsın bir şeyler. Yazdıklarından anladığım kadarıyla sende problem yok sanırım. :KK59::KK59:

Karşılıklı konuşup halledilemeyecek bir şey yok ki. Sevgi, aşk çok zor bulunuyor biliyorsun. Siz aşıksanız aşamayacağınız bir sorun olmamalı. :KK43:( Bekle az zaman geçsin belki aile ile ilgili sorunlar da ortadan kalkar.

yok canım erkek arkadaşımda çok ağlıyo çok üzülüyo geçen gece sabaha kadar ağladı ertesi sabahta kız kardeşi dedi abim gece çok ağlamış annem hep başına gitti diye :KK43:

dünde babası getir kızı ben konuşuyim demiş ama ben olmaz dedim:KK50:
gökhanda msj atıyo ayrılmak istemiyo ama ben buna mecbur kaldım :KK43:

şimdi ben size akıl verirken bana kim akıl versin :KK43: yüreğimin acısını kim dindiricek :KK43:

Allah hepimizin hakkında hayırklısını nasipetsin.
mutlu olacagımız ve mutlu edeceğimiz birini:KK69:

bekarlığın sultanları burda toplaşmış:KK70::KK70::
bende hep evliler anneler hamileler var sanıyodum bizde az degilmişiz ne güzel:KK64::KK64::KK64:

Sadece bekar da değil sevgilisizim de aynı zamanda ben. :KK52::KK52::KK52: :KK53::KK53:

Armine bu kez canlı olacak galiba topiğimiz. :KK34::KK34:

Herkesler hoşgelmiş. :KK16:

evet tryamor um içimi bu topik acıtsada burdan devam muhabbet etmek güzel olucak
ayrılmayın burdan diğerleride gelirler zaten :KK4:

galiba bende artık sevgilisizim:KK1::KK1::KK43::KK43: işin kötüsü gülsem mi ağlasam mı bilemedim.3 yıllık ilişkimi bitirdiğimi düşünüyorum ama hala mesaj fln atıo. nolcak bende bilmiyorum yani

anladım canım uzakta olunca zor..biz ilk kez ayrıldık evlerimiz çok yakın 5 dk yok arası yani yol üzeri geçerken bile karşılaşma durumumuz büyük önümüz de yaz allah sonumuzu hayır etsin :KK1:

1 senedir beraberiz ben her ay bunu yaşıyorum. her ay en az bi kez ayrılıyoruz:KK70: bıktım yaaaa iyice laçka oldu ama seviyorummmm

1 senedir beraberiz ben her ay bunu yaşıyorum. her ay en az bi kez ayrılıyoruz:KK70: bıktım yaaaa iyice laçka oldu ama seviyorummmm

:)) bizde seviyoduk da canım ondan okadar eminken şimdi hiç tanıyamamışım diyorum çok sevdiğini heran söylerken birden koptu benden 10 gündür görüşmüyoruz bitti dedi bende ok dedim bende aramıyorum:2:

cok sık ayrılıp barısınca insanda bagısıklık yapıyor.:KK1::KK1: simdi ne ayrıldık diyebiliyorum ne ayrılmadık

topigi acan arkadas evlenmis:KK61:, simdi gelmiyor galiba buraya.. arada ugrayayim burasini nasil görmemisim

redgat yok canım arayıp msj atmıyorum bana bidaha msj atma dedi :2: 10 gün öncede seni seviyorum ama unutmak için elimden geleni yapıcam dedi :2:

X