Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

al benden de o kadar..değişik hiç bişey yok
şöyle mucize dolu güzel bi hikaye duysak burda kızlardan..biz de umudumuzu yitirmesek ne hoş olma mı:KK31:

Anlatacak bir şey olmadığı için dağılıyoruz bence. :KK25::KK25:

Değişik bir şey yok ki. :KK25::KK25:

al benden de o kadar..değişik hiç bişey yok
şöyle mucize dolu güzel bi hikaye duysak burda kızlardan..biz de umudumuzu yitirmesek ne hoş olma mı:KK31:

inşallah kızlar o günlerde gelicek :KK69: siz onu beklemeyin o sizi bulucak :KK69:

kızlar bizde sevgililer günümüzü kutladık harikaydı anlatamam ya :KK69::KK69:

Maşallah canım. Hep böyle mutlu olursunuz umarım. :KK34:

Benim sevgilim olsa sevgililer gününde özel bir şey yapmazdım sanırım ama herkesin düşüncesi başka tabi. :KK61:

Günlükte okudum yazdıklarını, gezip tozmuşsunuz. :KK23:

Hoşgeldin eylulguzeli :KK34:

Sen ne kadar süredir yalnızsın? Ya da belki de nişanlısın, sözlüsün bilemiyorum.
Herkesi kendim gibi aşksız sanıyorum ben. :KK37:

meleğim Allah bozmasın hep böyle olun inşallah :KK69:
eylülgüzeli hoşgeldin almazmıyız tabi ki alırız aramıza :KK19:

kızlar bende heyecanlı bir konu var :KK69:benim 5 ay önce 2.5 yıllık ilişkim bitmişti sölemiştim zaten mutluyum huzurluyum die. sevgim bitti anlaşamamıştık ve bitti. geçen hafta kuzenimin sözü oldu. söz esnasında kız tarafından beni görüp beğenmişler. gelinin teyze oğlu ile aramı yapmak istediler. ben normalde görücü usulüne karşıyım. ama düşününce bu iş bana kalırsa ben nerde hovarda, sorumsuz, başıboş biri var onu buluyorum:KK59: çocuğun fotolarına baktım etkilendim. arkdaşlarım falanda onayladı. işi var iyide bir iş hemde evide var yani maddi bir sıkıntı yaşamam. bende çalışıorum zaten. çocukla f...ookta yazıştık yarım saat kadar havadan sudan o beni eklemiş. konuşmasıda oturaklı geldi. eş dost tanıdıklar çocuğu soruşturdular. herkes beyefendi terbiyeli falan demiş. sizce napiim şimdi içim ısındı hoşlandım yüzyüze görüşünce ne olur bilemem ama utanıyorumda:78: akıl verin bana biraz

elektrik almışsın canım o nedenle bence başbaşa oturup bi konuşun bi gün..içine sinerse neden olmasın çok da güzel olur..beğenmezsen de bi daha görüşmezsin..bence buluşup görüşün bişey kaybetmezsin :KK69:

Bence de şans tanımalısın nur_dan. :KK66:) Fırsat ayağına gelmiş ne güzel. :)) Kafana uyarsa yüzyüze geldiğinde de, güzel bir ilişki seni bekliyor demektir. Umarım güzel gelişmeler yaşarsın.

bence de görüş ; ne kaybedersin ki... hiç değilse aklına takılıp kalmaz...

ben de 5 yıl önce farkedip hoşlandığım çocukla tanıştım ama benim kafamdaki hayalinden çok farklı... halbuki ne heyecenlanırdım onu görünce... o yüzde hiç vakit kaybetmeden tanış; gözünde de büyütme :)

Hoşgeldin eylulguzeli :KK34:

Sen ne kadar süredir yalnızsın? Ya da belki de nişanlısın, sözlüsün bilemiyorum.
Herkesi kendim gibi aşksız sanıyorum ben. :KK37:

ben hep yanlızdım canım hiç kimse olmadı hayattımda tam birileri oluyor sonra bozuluyor... bende aşksızım anlayacağın hemde hiç yaşamadım ...:KK69:

meleğim Allah bozmasın hep böyle olun inşallah :KK69:
eylülgüzeli hoşgeldin almazmıyız tabi ki alırız aramıza :KK19:

hoşbulduk canım sağol:KK70:

kızlar bende heyecanlı bir konu var :KK69:benim 5 ay önce 2.5 yıllık ilişkim bitmişti sölemiştim zaten mutluyum huzurluyum die. sevgim bitti anlaşamamıştık ve bitti. geçen hafta kuzenimin sözü oldu. söz esnasında kız tarafından beni görüp beğenmişler. gelinin teyze oğlu ile aramı yapmak istediler. ben normalde görücü usulüne karşıyım. ama düşününce bu iş bana kalırsa ben nerde hovarda, sorumsuz, başıboş biri var onu buluyorum:KK59: çocuğun fotolarına baktım etkilendim. arkdaşlarım falanda onayladı. işi var iyide bir iş hemde evide var yani maddi bir sıkıntı yaşamam. bende çalışıorum zaten. çocukla f...ookta yazıştık yarım saat kadar havadan sudan o beni eklemiş. konuşmasıda oturaklı geldi. eş dost tanıdıklar çocuğu soruşturdular. herkes beyefendi terbiyeli falan demiş. sizce napiim şimdi içim ısındı hoşlandım yüzyüze görüşünce ne olur bilemem ama utanıyorumda:78: akıl verin bana biraz

ben biraz atlamış gibi oldum konuya ama bence görüş eğer kafandaki kişiye uygunsa neden olmasın belkide aradığın aşk bu,görüşmezsen sonradan keşke görüşseydim dersin sonradan pişman olacağına

tşk ederim kızlar ewet görüşcem kesin aklımda kalmasın hem elektrikte aldım zaten :KK1: hayırlısı artık ama baska bir sorunum daha var 5 ay önce ayrıldığım çocuk peşşimi bırakmıoki :KK59: askerde şuan mayısta gelcek hala arıo tehdit edio hayatına kimse girmicek unut o fikri ben bozucam nasılsa falan die korkuorumda tam anlaşıp mutlu olcam derken gelip bozmasın gerçi çoğu tehditi foss çıktı ama genede ona nasıl bu durumu anlatıp kendimden uzaklaştırırım bilmiorum :KK59::KK59:

tşk ederim kızlar ewet görüşcem kesin aklımda kalmasın hem elektrikte aldım zaten :KK1: hayırlısı artık ama baska bir sorunum daha var 5 ay önce ayrıldığım çocuk peşşimi bırakmıoki :KK59: askerde şuan mayısta gelcek hala arıo tehdit edio hayatına kimse girmicek unut o fikri ben bozucam nasılsa falan die korkuorumda tam anlaşıp mutlu olcam derken gelip bozmasın gerçi çoğu tehditi foss çıktı ama genede ona nasıl bu durumu anlatıp kendimden uzaklaştırırım bilmiorum :KK59::KK59:

bence o senin sinerlerini bozmak için diyor seni sıkıntıya sokmak için hiç takma kafana kalbin nediyorsa onu yap:KK69:

hadi bakalım darısı allegriama ve tryamor uma :KK69::KK69:
bu işler kısmet bi yerden çıkıveriyor işte valla kızlar benim çok temizdir
kk den yakın bi arkadaşım var pamukprenses pathem kıza dedimki
senin için dua ediyorum inşallah sevgililer gününü yanlız geçirmezsin allah gönlüne göre versin dedim
kız 2,5 yıldır ayrı olduğu sevgilisiyle 14 şubat günü sözleniyo :KK9:

çocuk bunu aradı yalvardı yakardı barıştılar
bana diyorki kız allahtan başka bişey isteseymişsin olucakmış:KK9:

ben hep yanlızdım canım hiç kimse olmadı hayattımda tam birileri oluyor sonra bozuluyor... bende aşksızım anlayacağın hemde hiç yaşamadım ...:KK69:

Hiç yaşamamak da kötü olmuş yaa... :KK59: Hepimiz gerçek aşkı bulacağız burda eminim ben. :KK31:

hadi bakalım darısı allegriama ve tryamor uma :KK69::KK69:
bu işler kısmet bi yerden çıkıveriyor işte valla kızlar benim çok temizdir
kk den yakın bi arkadaşım var pamukprenses pathem kıza dedimki
senin için dua ediyorum inşallah sevgililer gününü yanlız geçirmezsin allah gönlüne göre versin dedim
kız 2,5 yıldır ayrı olduğu sevgilisiyle 14 şubat günü sözleniyo :KK9:

çocuk bunu aradı yalvardı yakardı barıştılar
bana diyorki kız allahtan başka bişey isteseymişsin olucakmış:KK9:

Ben de pamuk.prenses.pathem e günlükteki yazısını görür görmez mesaj attım, eski sevgili mi yoksa yeni biri mi sözleneceği insan diye. Eskisiymiş. :)) Gözlerim dolmuştu cidden. Çok sevindim onun adına. Ama buraya yazmak istemedim belki hoşuna gitmez diye. Sen belirtince yaziim dedim ben de. Neler neler yazmıştı o da topiklere, üzülmüştü acı çekmişti, şimdi çok mutlu, maşallah. :nazar::nazar: Sence bende de bir gelişme olacak mı meleğim? Bir şey hissedebiliyor musun o güzel kalbinle. Ya bana da bir iki dua etsen güzel bir aşk girsin diye hayatıma. :KK43::KK43:

Hiç yaşamamak da kötü olmuş yaa... :KK59: Hepimiz gerçek aşkı bulacağız burda eminim ben. :KK31:

Ben de pamuk.prenses.pathem e günlükteki yazısını görür görmez mesaj attım, eski sevgili mi yoksa yeni biri mi sözleneceği insan diye. Eskisiymiş. :)) Gözlerim dolmuştu cidden. Çok sevindim onun adına. Ama buraya yazmak istemedim belki hoşuna gitmez diye. Sen belirtince yaziim dedim ben de. Neler neler yazmıştı o da topiklere, üzülmüştü acı çekmişti, şimdi çok mutlu, maşallah. :nazar::nazar: Sence bende de bir gelişme olacak mı meleğim? Bir şey hissedebiliyor musun o güzel kalbinle. Ya bana da bir iki dua etsen güzel bir aşk girsin diye hayatıma. :KK43::KK43:

valla canım kendide söyler kalbin temiz diye 2,5 yıldır ayrıydılar hatta beraber olmaları bile imkansızdı
o derece
ben ona dedim 14 şubatı inş.yanlız geçirmezsin diye sözleniyo kız ogün :KK71:
buakşamda sizin için dua edicem bütün kalbimle :KK69:

canım benim sağolasın dua için
Allah hepimizin gönlüne göre versin hepimiz çok mutlu olalım inşallah

X