Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

o gün çok karamsar yazılar yazdı ve akşam da iptal ettiriyorum hesabımı dedi hepimizle vedalaştı

insanın şevkini kırıyorlar siteden soğutuyorlar yaptıkları haksızlıklarla.. dengesizin biri bi laf atıyor cevap verdin diye o değil sen banlanıyorsun

okypete döndü mü bilmiyorum ama mesela onun da gitmesine çok üzüldüm ben
eski,aklı başında ve site için bi sürü emek harcayan üyelerin önemini biraz daha bilmeliler ama çok çabuk vazgeçiyorlar üyelerinden

günaydın bu arada kızlar

günaydın kızlar... :)

ayy dün çok eğlendim... şimdi de çok çalışmam lazım... biraz zor olacak ama...

Kk da hazan mevsimi bilmiyorumkismile
Üyeler teker teker gidiyorlar vallahi.
Okkeeeeeeeeeeeeyyy geri döööööööööönnnolumunekankayizsmile

üyeliği iptal edildi
haksız yere ban almış ve buna itiraz edip yönetimle tartışmış diye iptal edilmiş sanırım
emin değilim öyle duydum

günaydın kızçelerrrrr

önce bi kahvaltı yapayım

sonra gider ders çalışırım artık:gitme:

ama mutlka uğruyorum her daim vakit bulurum buraya:lepi:

üyeliği iptal edildi
haksız yere ban almış ve buna itiraz edip yönetimle tartışmış diye iptal edilmiş sanırım
emin değilim öyle duydum

hadi yaaa... kötü olmuş ama ; cidden eski bir üyeydi ve gayet olgun; mantıklı biriydi...
şahsen tanımıyorum ama yazdıklarından öyle olduğu anlaşılıyordu...

hadi yaaa... kötü olmuş ama ; cidden eski bir üyeydi ve gayet olgun; mantıklı biriydi...
şahsen tanımıyorum ama yazdıklarından öyle olduğu anlaşılıyordu...

hepimiz haksız yere ban yiyip yönetimle tartışıyoz sonra siteden kovuluyoz sempatiksalakcinni
eskiden böyle bişey yoktu son zamanlarda moda oldu kk de :CüvCüv:

hepimiz haksız yere ban yiyip yönetimle tartışıyoz sonra siteden kovuluyoz sempatiksalakcinni
eskiden böyle bişey yoktu son zamanlarda moda oldu kk de :CüvCüv:

Gelmezseniz işte beni mapısa görmeye böyle ben cıktından sonra teker teker girersiniz:dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar:

eski tadı yok bence kk nın artık:icecream:

Gelmezseniz işte beni mapısa görmeye böyle ben cıktından sonra teker teker girersiniz:dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar:

bende arkadaşlarımdan ayrılamadığım onları özledim diye geldim zaten..
yoksa kimsenin meraklısı değilimmm :icecream:

ayy sende mi düştün oraya ; nolmuş yaa 3 hafta giremedim neler kaçırmışım...
gerçi belki ben olsam ben de banlanırdım -tatlicadiarzu-

bence de yok eski tadı ; tekrar yakalamaya çalışıyoruz işte... :sm_confused:

neyse hoşgeldin diyeyim o zaman :)

kızlar günaydın nasılsınız ? uzun bi aradan sonra geldim yine.. nette yapıcak hiç bişi yok yahu ..aslında üşenmeyip şu düğün yazılarını yazsam bloga iyi olcak ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…