Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

Hiçbir şey yok. Her şey aynı iştee... :nazar:
Kimsede bir hareket yok.
Senin aşk tam gaz devam sanırsam... :jeyyar: :nazar:

evet hala aşığız :asigim: kaydirigubbakcemile3

kızlarr büyük ihtimal buhafta sonu benimkinin ailesiyle tanışıcam boshayallersmile

offf bu ayki burç yorumumu okudum da ocağa kadar aşk gezegeni uğramayacakmış burcuma... ne hoş bir haber... :sinifsinif:

patronumla da gerginlikler yaşayacakmışım... bu gerçekten doğru ; haksız yere laf söylüyor ya alttan almak adetim değildir ama insan üstü çaba harcatıyor bana... yine gülümseyebiliyorum kendisine... hayret bana ; iş hayatının iki yüzlülüğü bana da bulaştı sonunda...

ocağa kaç ay var daha yaaa?

kızla bu hafta sonu büyük ihtimal tanışıcaz sizce ne giymeliyim CADIARZU

beni yanlız bırakmayın ne giyiyim saçımı nasıl yapıyım nasıl makyaj kafamçokkarıştı

buarada zaten haftasonu saçlarımı 4 cm kestirdim içim acıyo keşke kestirmeseydim senağlama

normalde nasıl giyiniyorsun canım?

saçın düzse güzel bir fön çektirebilirsin ama düzse dalgalı yaptırma bence ; çok süslenmiş olma yani :)

kızla bu hafta sonu büyük ihtimal tanışıcaz sizce ne giymeliyim CADIARZU

beni yanlız bırakmayın ne giyiyim saçımı nasıl yapıyım nasıl makyaj kafamçokkarıştı

buarada zaten haftasonu saçlarımı 4 cm kestirdim içim acıyo keşke kestirmeseydim senağlama

Mümkün olduğunca doğal görünmelisin bence.
Hafiften şık ve zarif olsun kıyafetlerin.
Makyajın doğal tonlarda ve yüz güzelliğini ortaya çıkarabilecek ölçüde olsun.
Mesela dudaklarının kırmızı olmasını istiyorsan bunu doğal dudak kırmızısı gibi yap.
Masum görün. sositososito

Mümkün olduğunca doğal görünmelisin bence.
Hafiften şık ve zarif olsun kıyafetlerin.
Makyajın doğal tonlarda ve yüz güzelliğini ortaya çıkarabilecek ölçüde olsun.
Mesela dudaklarının kırmızı olmasını istiyorsan bunu doğal dudak kırmızısı gibi yap.
Masum görün. sositososito

bence de...
tunik beyaz gömlek giyebilirsin bence... beyaz masumluk ; dokuma kumaş şıklık katar...

evet kızlar süslenmem sonuçta anne ve babası doğal olmalıyım ne öyle gezmeye gider gibi
koyarım bu hafta sonu ne giydiğimi :KK1:

günaydın kızlarrr boş bırakmayalım burayı opuyorumnanaktan

kızlar tembeltospa ve fascinationda üyelikleri iptal edilmişşş

yok nickleri karıştırmışım... fascination için ben bir yerde yazmıştım... Kazen bana 2.üyeliği olduğu için üyeliğinin iptal edildiğini yazmıştı...

evet tospik gelmicek bi daha mafoldumben
burada miladımı doldurdum ben dedi gitti
hassas bi kızdı o bişeylere üzüldü bence

X