Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

ben istanbula atanmak istiyorum

geçen yıl 64 le şubat atamaları yapıldı umutluyum yani..

Son düzenleme:
suuuuuuu suuuuuuuuuu suuuuuu :tomato:
yaaa evet nolur suuuuuuuuuuuuuuuuu mafoldumben

kızlaaarr yok mu kimseciklerr bilmiyorumkismile
şimdi oturabildim mıçımın üstüne canım

kızlar buraya uğrayacak halim kalmamıştı ama kaldığım yerden size özet geçeyim....

saat 13.45 civarında başladım ösymye girme çabalarına. yaklaşık 1 saat oyunca f5 düğmesinden parmağım ayrılmadı. kimse giremedi ama benim başıma ağrılar girdi. yeter artık deyip kendimi yatağa atıp uyudum. saat 16.30 sularında tekrar girdim nete bi de ne göreyimmmmm

hala kimse bakamamış. sonraaa yakın arkadaşım ben baktım deyince yeniden asıldım. yaklaşık 5-10 deneme sonrası(yani bu çok uğraşmadım demek oluyo:) umutsuzca şifreyi girdim bi sayfa çıktı.

benim kardeş yanımda ve ben trajikomik bi şekilde puanımın nerede yazdığını bulamadım. puanım nerde diye bağırıyorum. çocukcağız da bilmiyo ama çırpınıyo yanıda. beyse sonunda buldum puanımın yazdığı yeri.

puanım beklediğimden düşük tabi standart sapmaların düşük olmasından dolayı. ama inşallah atanabileceğimi düşünüyorum.

sonra ben pek çok arkadaşımın sonucuna bakmaya kaptırdım kendimi. benim elimden açılıyordu yanii.,

sonra nette herkeste bi paylaşımlar falan. kim nereyi yazacak trafiği benim beynim kazan oldu ve buraya uğrayacak fırsatı bile bulamadan netten kaçtımmmm

işte böyle kızlar....Allah hakkımızda en güzeli nasip etsin inşallahh
canım tebrik ederim çok güzel bi puan almışsın inşallah İstanbula atanırsın opuyorumnanaktan

ALLEGARİA gökhanla aranız nasıl bi gelişme varmı ?
yok canım

kızlar ölüyorum sanırım çok yoruldum ya offf

ya bugün vakitte geçmedi sanki :sinifsinif:

birde çalışanlar için sahur olayı işi çok bozuyo :gitme:

ayy kızlar gene benn
söyleyin söyleyin yarın sabah 10 u nasıl yapıcam bennn
ayy yarın açıklanıyor yaa
allahım nolur aşkıma da bana da üniversiteli olduğumuzu öğrenmeyi nasip et yarınnnn
kızlar çok heyecanlıyım bben kalpten gidecem herhal
az önze tvde alt yazı geçti ordan gördümm delikafadulden delikafadulden delikafadulden
orucu morucu unuttum vallahii

ayy kızlar gene benn
söyleyin söyleyin yarın sabah 10 u nasıl yapıcam bennn
ayy yarın açıklanıyor yaa
allahım nolur aşkıma da bana da üniversiteli olduğumuzu öğrenmeyi nasip et yarınnnn
kızlar çok heyecanlıyım bben kalpten gidecem herhal
az önze tvde alt yazı geçti ordan gördümm delikafadulden delikafadulden delikafadulden
orucu morucu unuttum vallahii

kaydirigubbakcemile2 Bu heyecanı çok iyi bilirim.
Bence çok güzel bir sonuç lacaksın sen. :jeyyar:

kaydirigubbakcemile2 Bu heyecanı çok iyi bilirim.
Bence çok güzel bir sonuç lacaksın sen. :jeyyar:

ayy tatlım gerçekten miii öyle mi dersinn
kıs ben ne yapacam yarına kadar
sahurdan sonra uyuyamam herhal ben bilmiyorumkismile

Bilmem bana öyle geldi. :hulya:
Ya bunca zaman bekledin, azcık daha sabredeceksin.
Sonra istediğin zaman, istediğin kadar uyursun. :jeyyar:

vallahi moral oldu bu kıss :jeyyar:
iyi bari yarın olsun da sonrası kolay nasılsa aklinialirimsmile

canım heyecanının da tadını çıkar bence bu ilk ve son kez yaşayacağın bi duygu
ben de inanıyorum çok güzel sonuç alacaksın sen
ben de yarını sabırsızlıkla beklerim artık

canım heyecanının da tadını çıkar bence bu ilk ve son kez yaşayacağın bi duygu
ben de inanıyorum çok güzel sonuç alacaksın sen
ben de yarını sabırsızlıkla beklerim artık

ayy datlım yaa eğer yarın 10da burada olursan ilk senlen payalaşiciiimmm :jeyyar: :jeyyar:
kız miğdemde kelebekler uçuşuyor sankimm aklinialirimsmile

ne güzel yaa
kendi kazandığım an geldi aklıma o zamanlar bi sevgilim vardı ve ben sınav sonucumu öğrenince ağlamıştım salak gibi beklediğimden düşük yer gelmiş kesin onunla aynı yeri kazanamadım diye..istediğim bölümü kazandığıma bile sevinememiştim
ama sonra öğrendim ki aynı yeri kazanmışız sempatiksalakcinni o zaman benim için çok güzel bi duyguydu
3 yıl aynı yerde okuduk sonra ayrıldık..sonra da bu gökhan bey girdi hayatıma..onla da 2 yıl bitmişti ama o da bitti
bak efkarlandım sempatiksalakcinni
neyse ben kaçar sonra görüşürüz canım

ne güzel yaa
kendi kazandığım an geldi aklıma o zamanlar bi sevgilim vardı ve ben sınav sonucumu öğrenince ağlamıştım salak gibi beklediğimden düşük yer gelmiş kesin onunla aynı yeri kazanamadım diye..istediğim bölümü kazandığıma bile sevinememiştim
ama sonra öğrendim ki aynı yeri kazanmışız sempatiksalakcinni o zaman benim için çok güzel bi duyguydu
3 yıl aynı yerde okuduk sonra ayrıldık..sonra da bu gökhan bey girdi hayatıma..onla da 2 yıl bitmişti ama o da bitti
bak efkarlandım sempatiksalakcinni
neyse ben kaçar sonra görüşürüz canım

tamam tatlım ama efkarlanma canım yaaa
ne güzel mesleğini eline almışsın
sana adam mı yok behh :1closedeyes:
oderdine yansın :dilcikar: :umursamaz:

X