Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

Günaydın allegria
sana ria desem sadece olma mı :)
kızlar şu kpss yi ben çözemedim.
ne salak bi sınavdır o ya :)
bir dahakine halledersiniz inşallah

ne güzel ben de dün işbaşı yaptım işte 10 gün izindeydim çılgınlar gibi uyudum sempatiksalakcinni

bende uyucam çılgınlar gibim.
4 gün istanbul 2 gün bursa 3 gün izmir
sabahları beni uyandıranı döverim :)

sağol tatlışım
kafamı dinlemem gerekiyor.
kararlar alıcam ya :)
yeğenlerde izne çıkmamı bekliyo sıpalar
adalara gidicez,go karta , sinemaya felan :)
14 yaşında velet iznimi bekliyomuş bizde kalcakmış benle vakit geçirmeyi özlemiş

bende uyucam çılgınlar gibim.
4 gün istanbul 2 gün bursa 3 gün izmir
sabahları beni uyandıranı döverim :)

demek tatil planlarında izmir de var ; burası çoook sıcak haberin olsun... :)
ben de inşallah 21inde izne çıkıcam 2 hafatlığına... belki aradaki 3günü de alırsam bayramla birleşir... pek umutlu değilim ama ...bilmiyorumkismile

kızlar buraya uğrayacak halim kalmamıştı ama kaldığım yerden size özet geçeyim....

saat 13.45 civarında başladım ösymye girme çabalarına. yaklaşık 1 saat oyunca f5 düğmesinden parmağım ayrılmadı. kimse giremedi ama benim başıma ağrılar girdi. yeter artık deyip kendimi yatağa atıp uyudum. saat 16.30 sularında tekrar girdim nete bi de ne göreyimmmmm

hala kimse bakamamış. sonraaa yakın arkadaşım ben baktım deyince yeniden asıldım. yaklaşık 5-10 deneme sonrası(yani bu çok uğraşmadım demek oluyo:) umutsuzca şifreyi girdim bi sayfa çıktı.

benim kardeş yanımda ve ben trajikomik bi şekilde puanımın nerede yazdığını bulamadım. puanım nerde diye bağırıyorum. çocukcağız da bilmiyo ama çırpınıyo yanıda. beyse sonunda buldum puanımın yazdığı yeri.

puanım beklediğimden düşük tabi standart sapmaların düşük olmasından dolayı. ama inşallah atanabileceğimi düşünüyorum.

sonra ben pek çok arkadaşımın sonucuna bakmaya kaptırdım kendimi. benim elimden açılıyordu yanii.,

sonra nette herkeste bi paylaşımlar falan. kim nereyi yazacak trafiği benim beynim kazan oldu ve buraya uğrayacak fırsatı bile bulamadan netten kaçtımmmm

işte böyle kızlar....Allah hakkımızda en güzeli nasip etsin inşallahh

X