Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

kızlar artık akşamları burda vakit geçiremiycem :gitme: malum ramazan erken yatmak zorundayım sahur olayı

fasci ilen ben ayrılık acısı yaşıyoruz ya ikimizi teselli etti kızlar sağolsunlar
iyiydim de bu akşam biraz tadım yok yine..
ama böyle olcak napalım..geçecek zamanla

günaydın kızlar...
herkesler içlerini dökmüş bakıyorum gece gece...ne güzel...
yaaa eskiden ne çok takılırdım akşamları... ayrılık acımı da burda atlattım ben...
size birşey söyleyeyim;
Pamukumla aynı tarihte ayrılık acısını yaşamışız sadece o benden 2 ay önceydi... öyleee aylar boyunca ayın 6.sında ikimizin de içi acırdı... ayy unutmadım hala ayın 6sını :bbo:
tüh cicim kaçırmışız bugün ayın 10u... gerçi aylaaaardııır anmıyoruz ama :lepi:

bu arada arkadaşın için de hayırlısı olsun canım... mutsuz bir evliliği olacağına ; hayata yeniden başlamak en doğrusu... Allah yardımcısı olsun...

ne gunler atlattık burda yaolumunekankayizsmilebı agladık bı agladıkboshayallersmile
ben böcüğümden ıkı ay onden gıdıorum:eek:
bu ayın 6sında ıkı sene bıttı böcüğüm su tarıh konusunda hafızam cok kuvvetlı unutamıorum:KK1:
kocamn ıkı sene ama turp gıbıyımsempatiksalakcinni

ole canm arkadasım kurtuldum dıo ama yasadıkların auzuluo
herseyın hayrlısı

fasci ilen ben ayrılık acısı yaşıyoruz ya ikimizi teselli etti kızlar sağolsunlar

canım ya sımdı takma uzulme gıbı seyler sacma tabı ama
burdan elımden gelende sadece bu oluo
emın ol sımdı tadın tuzun olmas ne yasadıgınbı hıssedıorum ama var bundad bı hayr
bu erkek mılletıne uzulmeye gelmıo,
gecıcek tabı emın ol gecıcek gecen sene bu zamanlar ben salya sumuk aglıodum bı gorsen yerlerde surukluodum kendımı
sımdı turp gıbıyım
böcuku ve benı gozune al
sende aynı bızım gıbı olucaksın hepsı gecıo

canım ya sımdı takma uzulme gıbı seyler sacma tabı ama
burdan elımden gelende sadece bu oluo
emın ol sımdı tadın tuzun olmas ne yasadıgınbı hıssedıorum ama var bundad bı hayr
bu erkek mılletıne uzulmeye gelmıo,
gecıcek tabı emın ol gecıcek gecen sene bu zamanlar ben salya sumuk aglıodum bı gorsen yerlerde surukluodum kendımı
sımdı turp gıbıyım
böcuku ve benı gozune al
sende aynı bızım gıbı olucaksın hepsı gecıo

biliyorum canım geçecek..sadece biraz daha zamanı var
sağolun hepiniz olumunekankayizsmile

odunun en önde gideniydi canım :) ama yine de çok sevdim işte
aslında uzaklaşmam unutmam için bundan güzel bi neden olamaz
zamanla azalacak inşallah

:

inşallah canım senin için en hayırlısı buymuş sanırım üzülme sakın gelen gideni aratmaz her zaman ya:teselli:

taelli eden ve sözleriyle bizi rahatlatmaya çalışan bütün arkadaşlara teşekkür ederiz burdan dimi kız ama sen iyiymişsin sen atlatıyosun galiba ya allegriam:çok üzgünüm:

bende dolanıorum ole
ıı ol bebegım ya dahada ıı olcaksın

inşallah canım ya dualarınızla destek oluyosun sağol canımm ve ben bu arada da tabi umursanmamak ne demek onu daha da iyi anlıyorum erkek milleti tarafından ama iyi oluyo negatiflik basıyo üzerime işte çok süperÇok üzgünüm çoook

inşallah canım ya dualarınızla destek oluyosun sağol canımm ve ben bu arada da tabi umursanmamak ne demek onu daha da iyi anlıyorum erkek milleti tarafından ama iyi oluyo negatiflik basıyo üzerime işte çok süperÇok üzgünüm çoook

onların bu davranıslarının adını ben tam bılmıyorum
umursamamakmı,karsıdan beklemekmı,ınatmı,yok saymakmı
bılmıorum ama kafaları gecte olsa dank edıcek edıo tabı ıs ısden gecıo
su mubarek gunlrde hayrlısını ısteyelım napalım

ne gunler atlattık burda yaolumunekankayizsmilebı agladık bı agladıkboshayallersmile
ben böcüğümden ıkı ay onden gıdıorum:eek:
bu ayın 6sında ıkı sene bıttı böcüğüm su tarıh konusunda hafızam cok kuvvetlı unutamıorum:KK1:
kocamn ıkı sene ama turp gıbıyımsempatiksalakcinni

ole canm arkadasım kurtuldum dıo ama yasadıkların auzuluo
herseyın hayrlısı

hadi yaaa 2 sene bitti mi ... inanamıyorum yaaa ne kadar zamandır saymıyormuşum... demek 2 ay sonra benim de 2sene olmuş olacak... bakın bakın hatunlar 2senedir bekar gezen hatunları görün ; burdayıızz :KK3:

bu arada günaydın herkese...

ayy fascinationa ne olmuş öyle :sinifsinif:

günaydın böcük
ay ben de merak ettim ya neden banlanmış ki akannehir

günaydın canım...

en son gece 12ye doğru daha önce banlanmasıyla ilgili bir mesajı var ama ; onla bağlantılı değildir umarım... merakımdan yazdığı mesajlara baktım da başka banlanmasını gerektirecek birşeyler göremedim ben :uhm:

X