Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

LARİSAM geç bile kaldın kötükedihüso

gel kz buraya gel burda senin gibi sefgilisinden ayrılan çok var teselli bulursun boshayallersmile

‎2010-KPSS SONUÇLARI YARIN AÇIKLANIYOR: Sonuçların Açıklanması(10.08.2010) 10-11 Temmuz 2010
tarihlerinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS-Lisans)
değerlendirilmesi çalışmaları tamamlanmış olup, sonuçlar 11 Ağustos 2010
Çarşamba günü saat 14:00'da açıklanacaktır.
Adaylar sonuçları 11
...Ağustos 2010 Çarşamba günü saat 14:00'dan itibaren ÖSYM:::Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi internet adreslerinden öğrenebileceklerdir. Kamuoyuna duyurulur.
Prof.Dr. A.Ünal YARIMAĞAN ÖSYM Başkanı
ÖSYM:::Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi

son haber böyleeee

canım tamam haklısın çok seviyorsun ama bide şöyle düşün tamam gökhan seni çok seviyo ve ilgisiz kızların en büyük derdi ilgisizliktir kızlar ilgi bekler hep sen hep sen olmaz
kızlarla ilgilenilmesi düşünülmesi özel günlerin hatırlanması bunlar çok önemli şeyler

sevgili olmak el ele tutuşup öpüşüp koklanmak değildir o en fazla 1 saat sürer evlerinize gittiğinizde farklı sebeplerden kavga edersiniz onun için bi kızın erkeğe sözünün geçmesi lazım peşinden koşturması lazım

allegria çok tatlı bi kızsın senin gibi kızı sevmediğine inanmıyorum ama bu şekildede ömür geçmez daha sevgiliyken mutlu değilsin evlensen umursamaz bi adamla mutlu olamazsın

kızlar evliliği fingirdeşmek sanıyo ama benim arkadaşım evlendi söylediği söz şu EVLİLİK YATAK OLAYI DEĞİL hele bi evlenin görücem ben sizi diyo

onun için güçlü ol çok iyi karar ver kaçan kovalanır tatlım sen mutlu ol o senin peşindne koşsun bakalım ne yapıcak beyfendi kaydirigubbakcemile5
haklısın canım..onu ilgisizliğiyle kabul edebilseydim eğer zaten yürürdü ilişki..ama ben onu öyle kabul edemem..bi süre sonra kendimi enayi gibi hissetmeye başlıyorum çünkü
neden hep ben yapıyorum da ondan bi çaba gelmiyo diye..
aman koşmasın peşimde falan karıştırmasın kafamı..yavaş yavaş unutayım en iyisi :KK43:

aa o ne demek ya aklıma ilgilenmek gelmiyo diye:eek:klava:eek: da baya bi odunmuş yani iyi olmuş o zaman sizin ki benimki seninkinin yanında ilginin alasını yapıyodu tabi o bence seni cepte görmüş memlekete gidince oralı olmamış gibi ama yine üzülmen kısa sürer merak etme canım:teselli:
odunun en önde gideniydi canım :) ama yine de çok sevdim işte
aslında uzaklaşmam unutmam için bundan güzel bi neden olamaz
zamanla azalacak inşallah

Günaydın yavyu kuşlar.
Üzülmeyin nan yeter artık.
Tamam üzülün ama azar azar üzülünsempatiksalakcinni
Nefes al ver al ver relax
Allegria ve Fasci garısı siye diyom hee
Allegria seni de ahan böyle dövcem ben:mymeka:
bir de demez mi ben onun kahrını çekerdim diye
döve şekerim..zamanında kimse kulağımı çekmedi diye bu kadar kaldırdım onun totosunu zaten

kızlar ayrılık acısıyla burda yer gök inlemiş de haberim olmamış

hem konuşmak eğer acınızı azalatacaksa da konuşun. ama abartmadan.

herif milleti bizim gibi takılmıyor bu konuya. ayrılığı ayrıldıkları yerde bırakıyorlar. mesela ben de çok berbat bi ayrılık yaşadım. başlarda çok acı çektim ama sonunda anladım.

benim karşıma gerçekten onda iyileri çıkar da benim gibi birini kaybetmiş. asıl aybı o yaşamış da üzülen neden ben olayım dedim.

eeeeee tabi bu idrake varmak da kolay olmadı. ayrılığımızda onu hiç suçlamadım ve kimseye de laf ettizmezdim öyle kördüm ki.... adam beni arkasına bile bakmadan bırakıp gitmiş bendeki aptallığa bak...

zaman verin kendinze ve önce kendinizi düşünün. ve etrafınıza bakın kadınlar neler çektirirken sevgililerine,eşlerine onlar sizin gibi düşünceli, karakterli kızlara böyle yaptılarsa asıl kayp kimindir???

uzun yazdım ama kısası, kuşlar atlatacaksınız ve yeni güne umutla doğacaksınız inşallahhh

sonra burda hepimiz güzel günlerimizi paylaşacağızzzzolumunekankayizsmile
kesinlikle senin gibi düşünüyorum..hatta son görüşmemizde ona da demiştim
ben senden iyisini senden ilgilisini bulurum ama sen benden iyisini bulamazsın diye
haklısın hem de çok haklısın demişti bana..hatalarının farkında ama düzeltmek için hiçbi çabası yok
o nedenle onun için artık çok fazla üzülmemeye çabalıcam

banada yer var mı?:nazar:
gerci olmasada ben kendime yer acarım:KK1::KK1:
huuuu olmaz mı beybi aklinialirimsmile
ama daimi ol bırakıp gitme döverim ha :mymeka:

X