Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

kısalt canım sadece fasci desende olurevet herşey olucağına varıyo işte olmuşla kaderin önüne geçilmez bişiyi sen ne kadar istesende olmayınca olmuyo bilmiyorum valla devamı gelir mi bana finish mişiz gibi geliyo lakin hayat işte

aa o ne demek ya aklıma ilgilenmek gelmiyo diyeklava da baya bi odunmuş yani iyi olmuş o zaman sizin ki benimki seninkinin yanında ilginin alasını yapıyodu tabi o bence seni cepte görmüş memlekete gidince oralı olmamış gibi ama yine üzülmen kısa sürer merak etme canım:teselli:

Günaydın yavyu kuşlar.
Üzülmeyin nan yeter artık.
Tamam üzülün ama azar azar üzülünsempatiksalakcinni
Nefes al ver al ver relax
Allegria ve Fasci garısı siye diyom hee
Allegria seni de ahan böyle dövcem ben:mymeka:
bir de demez mi ben onun kahrını çekerdim diye

kolaysa sen üzülme sheker ya burda büyük bir aşk bitti heralde:çok üzgünüm: üzülücem banane:dilcikar:

kızlar ayrılık acısıyla burda yer gök inlemiş de haberim olmamış

hem konuşmak eğer acınızı azalatacaksa da konuşun. ama abartmadan.

herif milleti bizim gibi takılmıyor bu konuya. ayrılığı ayrıldıkları yerde bırakıyorlar. mesela ben de çok berbat bi ayrılık yaşadım. başlarda çok acı çektim ama sonunda anladım.

benim karşıma gerçekten onda iyileri çıkar da benim gibi birini kaybetmiş. asıl aybı o yaşamış da üzülen neden ben olayım dedim.

eeeeee tabi bu idrake varmak da kolay olmadı. ayrılığımızda onu hiç suçlamadım ve kimseye de laf ettizmezdim öyle kördüm ki.... adam beni arkasına bile bakmadan bırakıp gitmiş bendeki aptallığa bak...

zaman verin kendinze ve önce kendinizi düşünün. ve etrafınıza bakın kadınlar neler çektirirken sevgililerine,eşlerine onlar sizin gibi düşünceli, karakterli kızlara böyle yaptılarsa asıl kayp kimindir???

uzun yazdım ama kısası, kuşlar atlatacaksınız ve yeni güne umutla doğacaksınız inşallahhh

sonra burda hepimiz güzel günlerimizi paylaşacağızzzzolumunekankayizsmile

Kendini fazla kaptırmadan,paralamadan üzül yani.
Az az derken yemekler de olur ya ölçü:roflol:

Orchidea nın da dediği gibi güzel günler göreceksiniz,güneşli günleryerimseniben
Bir de şöyle düşünün onlar sizin çektiğiniz acının ne kadarını hak ediyorlar,
ne kadarını çekiyorlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…