Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

evet güzel bi nokta
biz de görüşemedik geçen pzr
özlem yüzünden sinirli bi hale gelmiş
bana bile çatıyo sonra özür diliyo iyi ki:asigim:
canım gercekten cok zor uzun suredır bı ılskım var ama gelde bana sor kac kere dısarda gorustuk bulustuk acaba soylıyım ama gulmeyın 2 defa abartmıyorum her dkka cıkıp gezıp tozamıyoruz.telle gorusuyoruz yakın oturuyo oyle uzaktan goruyoruz bırbırımızı cok zor ozlem cok daha zorlastırıyo herseyı dayanmak cok zor gercekten az buz kavga etmedik bu yzden ıkımızınde sucu yok ama ıste sartlar
baban onaylamış ne güzel bnm de öyle olaydıeyvahedigeldismile
abin önce ben mi diyo yoksa
canım sorma yaaaaa abımınde kız arkadaıs var daha yenı sayılır onlar evlenıcek bız onlardan sonraya kaldık gıbı bısey gercı kısmet ama cok uyuz oldum bu duruma kötükedihüso

ahh ahh canım ya senin yine iyi keşke bnm de babamın haberi olsa da iş abime kalsa (gerçi abim yok ama )
bnm babam bliyor ama bilmemezlikten geliyor evde telefonla zor konuşuyorum düşün babamla köşe kapmaca oynuoyuz :çok üzgünüm:
canım ınankı bende boyleydım bır aydır babm bılıyo ınsan cok rahatlıyo kızlar ama gel gorkı cıkıp gorusuyomuyuz hayır sadece bılıyo olmaları rahatlatıyo ınsanı .babnın o kadarını bılıyo olması bıle ıyı bısey hayırlısı olsun sız ne zman dusunuyosuuz canım ??
21 yaşında canım

ne güzel Allah gönlünüze göre versin inşallah :asigim:
bu topiği takip edin bakalım önce hanginizi vericez

amin canım cümlemizin inşallah.tamma ediyoruz bakalım ilk kimi vericez .RABBİM hepimize telli duvaklı herkezin rızasıyla babmızın evinden çıkmayı nasip etsinn..:Saruboceq::Saruboceq:

tatlım bizimde 3 yıl bitmek üzere üç yıl boyunca her gün görrüştük ama aşkım okul bitince memlekete ailesinin yanına dönmek zorunda kaldı görüşemiyoruz çok özledim... üni. için tercihlerimizi yaptık ikimiz de kazanıyoruz ama ayrı yerler olabilir moralim bozuk biraz o yüzden o da ben okul bitene kadar dayanamam üni.nin 3. yılında istemeye geleyim diyor okul bitip askerden gelince de evleniriz diyoruz ama bilmiyorum tatlım ya hayırlısı
ben de dertliyim yani anlayacağın:çok üzgünüm:

oo daha ünv var yaw uzun iş Allah kolaylık versin ne diyim
ben bitirdim ya çok geliyo şimdi =)

canım gercekten cok zor uzun suredır bı ılskım var ama gelde bana sor kac kere dısarda gorustuk bulustuk acaba soylıyım ama gulmeyın 2 defa abartmıyorum her dkka cıkıp gezıp tozamıyoruz.telle gorusuyoruz yakın oturuyo oyle uzaktan goruyoruz bırbırımızı cok zor ozlem cok daha zorlastırıyo herseyı dayanmak cok zor gercekten az buz kavga etmedik bu yzden ıkımızınde sucu yok ama ıste sartlar

canım sorma yaaaaa abımınde kız arkadaıs var daha yenı sayılır onlar evlenıcek bız onlardan sonraya kaldık gıbı bısey gercı kısmet ama cok uyuz oldum bu duruma kötükedihüso

canım ınankı bende boyleydım bır aydır babm bılıyo ınsan cok rahatlıyo kızlar ama gel gorkı cıkıp gorusuyomuyuz hayır sadece bılıyo olmaları rahatlatıyo ınsanı .babnın o kadarını bılıyo olması bıle ıyı bısey hayırlısı olsun sız ne zman dusunuyosuuz canım ??

amin canım cümlemizin inşallah.tamma ediyoruz bakalım ilk kimi vericez .RABBİM hepimize telli duvaklı herkezin rızasıyla babmızın evinden çıkmayı nasip etsinn..:Saruboceq::Saruboceq:

neden görüşemiyosunuz anlamadım bi de okdr zmn oldu diyosun
şaşırdım da
ne kr zmn oldu

tatlım bizimde 3 yıl bitmek üzere üç yıl boyunca her gün görrüştük ama aşkım okul bitince memlekete ailesinin yanına dönmek zorunda kaldı görüşemiyoruz çok özledim... üni. için tercihlerimizi yaptık ikimiz de kazanıyoruz ama ayrı yerler olabilir moralim bozuk biraz o yüzden o da ben okul bitene kadar dayanamam üni.nin 3. yılında istemeye geleyim diyor okul bitip askerden gelince de evleniriz diyoruz ama bilmiyorum tatlım ya hayırlısı
ben de dertliyim yani anlayacağın:çok üzgünüm:

senınkıde zormus canım ya ama sızde bıraz beklemek zorundasınız gıbı .unıvın 3. yılında sozlenmek falan gayet mantıklı eger aılen puruz cıkartmazsa canım .senın aılenle ılgılı erkekler aılesıne soz gecırıyoda kız tarafı genelde sorun cıkartıyo ahh su kız babları yok mu akannehir

nereden baksan en az 3 yıl :1no2:

senınkıde zormus canım ya ama sızde bıraz beklemek zorundasınız gıbı .unıvın 3. yılında sozlenmek falan gayet mantıklı eger aılen puruz cıkartmazsa canım .senın aılenle ılgılı erkekler aılesıne soz gecırıyoda kız tarafı genelde sorun cıkartıyo ahh su kız babları yok mu akannehir

ahh ahh canım ben neler çekiyorum bilsen :gitme:
ama planladığımız gibi olsa o kadar güzel olacak ki

neden görüşemiyosunuz anlamadım bi de okdr zmn oldu diyosun
şaşırdım da
ne kr zmn oldu

agustos 30 da 7 . yıla gırıcez .canım benım annem vefat ettı evınde tek kızıyım .bıraz fazla sorumlulugum var bırde evden oyle kolayca cıkamıyorum aılemde tutucudur .oyuzden canımm 2 kere gorusmemız gun boyunu kasdettım onun dıısnda tabıkı yarım saat 15 dk falan gorustsuklerımız oldu ama ıste tadını cıkara cıkara hadı yarın suraya gıdelım hadı bu hafta sonu buraya gıdelım gıbı rahatca gezıp tozamadık bu yuzden ıste

cicikız hikayeni bend eokudum .zor gercekten güzelim ama şöyle söyliyim sana kendini sıkma nasipse eğer babn dünyalarıda yıksa bu iş olur ama nasibinde yoksa herkez olumlu yaklaşsa bile bi engel çıkar .evet geçmişiniz var ve sevgi kolay kolay heba edilicek birşey değil ailede bir kenara atılamıyo .babanla sen konuşmayı denesen ama kendinden emin güven sağlamış bir şekilde .benimde durumum sana yakın yanı erkek arkadasımla aramızda egıtım acısından fark var ve babm cok ter bırıdır a dedimi b demez bizimde 6 yıllık bir gecmısımız var 7 ye gırmek uzereyız ve babamla ancak konusabıldım ve naısl konustuguma hala sasırıyorum ama RABBİM yardım ediyo öyle cıktı ki karsısına bütün engelleri kapadım önüme sunacagı erkek arkadasımla ilgili düşünebilecegi olumsuz herseyı o demeden ben kapattım mantıklı cvplar verdım ve sonund babm abıme anlattı abımede esra düşünmüş herseyı kabullenmıs hayat onun hayatı dedı ve ınankı babam cok terstır kendı dedıgınden baskası olmaz,kabul etmez yanı.
demek ıstedıgım olucaksa zaten RABBİM herkezin agzını dilini elini kolunu baglar sen ıcını ferah tut bol bol dua et canım

çok tşk ederm cnm deniycez bayramdan sonra inşş
sizde nasıl eğitim durumu

ahh ahh canım ben neler çekiyorum bilsen :gitme:
ama planladığımız gibi olsa o kadar güzel olacak ki

anlıyourm güzelim inşallah hersey gönlünüzce olur.malesef ccok sıkıntılı dönemler. bıtse keske bır an önce ama demekle olmuyo malesef yasamak zorundayız :gitme:

yaşlara göre yeni bir liste yapalım bari :)

1-tospaa
2-küçük böcük
3-pamukprensespathem
4-zhebani
5-allegria ilen hayyal (aynı yaştayız şekerparemlen Şeniz)
6-shekerkızcandy
7-cicikız34
8-tryamour
9-yeşilgözlümmelek ve asgd (aynı yaştalar)
10-bayan1903
11-domination

ismini unuttuklarım varsa çok pardon

ben de aranıza yeni katıldım beni de ekleyin aklinialirimsmile

22 yaşındayım

agustos 30 da 7 . yıla gırıcez .canım benım annem vefat ettı evınde tek kızıyım .bıraz fazla sorumlulugum var bırde evden oyle kolayca cıkamıyorum aılemde tutucudur .oyuzden canımm 2 kere gorusmemız gun boyunu kasdettım onun dıısnda tabıkı yarım saat 15 dk falan gorustsuklerımız oldu ama ıste tadını cıkara cıkara hadı yarın suraya gıdelım hadı bu hafta sonu buraya gıdelım gıbı rahatca gezıp tozamadık bu yuzden ıste

hımm anladım cnm
Allah rahmet eylesin
maşallahınız varmış 7 yıl
biz de sdc hft sonları görüşebiliyoruz evler uzak
her hft nereye gitsek derdi varakannehir

sevdiğine kavuşmak için sabretmek zorunda olan arkadaşlar üzülmeyin o kadar da... Birbirini sevenler inşallah sonunda muradına erecekleropuyorumnanaktan

asgd kullanıcısından alıntı
cicikız hikayeni bend eokudum .zor gercekten güzelim ama şöyle söyliyim sana kendini sıkma nasipse eğer babn dünyalarıda yıksa bu iş olur ama nasibinde yoksa herkez olumlu yaklaşsa bile bi engel çıkar .evet geçmişiniz var ve sevgi kolay kolay heba edilicek birşey değil ailede bir kenara atılamıyo .babanla sen konuşmayı denesen ama kendinden emin güven sağlamış bir şekilde .benimde durumum sana yakın yanı erkek arkadasımla aramızda egıtım acısından fark var ve babm cok ter bırıdır a dedimi b demez bizimde 6 yıllık bir gecmısımız var 7 ye gırmek uzereyız ve babamla ancak konusabıldım ve naısl konustuguma hala sasırıyorum ama RABBİM yardım ediyo öyle cıktı ki karsısına bütün engelleri kapadım önüme sunacagı erkek arkadasımla ilgili düşünebilecegi olumsuz herseyı o demeden ben kapattım mantıklı cvplar verdım ve sonund babm abıme anlattı abımede esra düşünmüş herseyı kabullenmıs hayat onun hayatı dedı ve ınankı babam cok terstır kendı dedıgınden baskası olmaz,kabul etmez yanı.
demek ıstedıgım olucaksa zaten RABBİM herkezin agzını dilini elini kolunu baglar sen ıcını ferah tut bol bol dua et canım

sürekli dua ediyorum ztn bilsen...
sabah akşam bunla yatıp kalkıyorum..
şey dicektm ondan bi daha alıntı yaptım
baban 7 yıl diyince şaşırdımı =)

ben de aranıza yeni katıldım beni de ekleyin aklinialirimsmile

22 yaşındayım

hoş gldin aramıza cnm aynı yaştayızolumunekankayizsmile

sevdiğine kavuşmak için sabretmek zorunda olan arkadaşlar üzülmeyin o kadar da... Birbirini sevenler inşallah sonunda muradına erecekleropuyorumnanaktan

diii mii:kedi:
kim ne derse desin kavuşuruz bigün:lepi:

çok tşk ederm cnm deniycez bayramdan sonra inşş
sizde nasıl eğitim durumu

canım RABBİM yardımcın olsunn.sıkma kendinii unutma herşey olucağına varır .bırde ağladımmı dayanamıyo babalar zaten zorla aglamaya calısmana gerek yok sen ıstemesende pıtır pıtır dökülüyo gözyaşların .ben o kadra olumsuz tepkiye hazırlamıstım ki kendimi babm ALLAH yolunuzu acık etsın dedı ınankı ınanmakta güçlük çektim dedim rüyadamıyım o kadra olumsuz bı cvp beklıyodum yanı ..
canım ben lise mezunuyum evlenınce nasip olursa okıycam unıv (cok beklettım cocugu daha fazla bekletmek ıstemıyorum ) erkek arkadaım orta okul terk oda acık ogretımden sınavlara gırıyo oyle bıtııryo ıste .ama ben egıtıme cok takılmıyorum unıv bıtırmıs oyle bos ınsanlar varkı .önemli olan kendini gelıstırmek.bilinçli olmak yoksa elinde diplomaıs olup bes para etmeyen ınsan yıgını çokk var malesef .ama ıste gelde aılelere anlat onlar tabıkı cocuklarını haklı olarak dengı bırıne vermek ıstıyolar ozellıkle kızlarını verırken cok ınce eleyıp sık dokuyolar ne bılım işte karmasık işler.bazen düşünüyorum bizde kendi cocuklarımzıda böyle olurmuyuz acaba???

yaşlara göre yeni bir liste yapalım bari :)

1-tospaa
2-küçük böcük
3-pamukprensespathem
4-zhebani
5-allegria,hayyal,xxtalyaxx
6-shekerkızcandy
7-cicikız34 ve orchidea
8-tryamour
9-yeşilgözlümmelek ve asgd (aynı yaştalar)
10-bayan1903
11-domination

orchidea ekledim canım HAE

Son düzenleme:
hımm anladım cnm
Allah rahmet eylesin
maşallahınız varmış 7 yıl
biz de sdc hft sonları görüşebiliyoruz evler uzak
her hft nereye gitsek derdi varakannehir
amin canım sağol.vallahi zar zor özlem çeke çeke geldik bugune halıyle bır an once kavusmak ıstıyoruz..
canım hoş geldin öncelikle..amin canım aminn bizde bunu düşünüp rahatlıyoz işte
sürekli dua ediyorum ztn bilsen...
sabah akşam bunla yatıp kalkıyorum..
şey dicektm ondan bi daha alıntı yaptım
baban 7 yıl diyince şaşırdımı =)

6 yıl dedım canım yedı demedım aslınd adıyebılırıdm ama altı dedım adam sok oldu hemd ene sok zaten en cok ıcerledıgı nokta o oldu altı yıldır var ve bız bılmıyoruz dedı bızım olaylar bıraz karısık abım ve babm dıısnda aıleden bı cok kısı ogrenmıstı bızı ensonda babmla abım ogrendıler babm ona cok takıldı herkez ogrendı altı yıl oldu ve bız yenı ogrenıyoruz oylemı falan dedı baya sasırdı ve cok ıcerledı ama napım kızlar ısın ucunda baba ve abı bırde evlılık ıcın daha zamand avar okuyodum ben vs nasılkarsıma alıp benım hayatımda bırı var hee haberınız olsun dıycektım dıyemezdım boyle olması gerekıyodu ve olduda

canım RABBİM yardımcın olsunn.sıkma kendinii unutma herşey olucağına varır .bırde ağladımmı dayanamıyo babalar zaten zorla aglamaya calısmana gerek yok sen ıstemesende pıtır pıtır dökülüyo gözyaşların .ben o kadra olumsuz tepkiye hazırlamıstım ki kendimi babm ALLAH yolunuzu acık etsın dedı ınankı ınanmakta güçlük çektim dedim rüyadamıyım o kadra olumsuz bı cvp beklıyodum yanı ..
canım ben lise mezunuyum evlenınce nasip olursa okıycam unıv (cok beklettım cocugu daha fazla bekletmek ıstemıyorum ) erkek arkadaım orta okul terk oda acık ogretımden sınavlara gırıyo oyle bıtııryo ıste .ama ben egıtıme cok takılmıyorum unıv bıtırmıs oyle bos ınsanlar varkı .önemli olan kendini gelıstırmek.bilinçli olmak yoksa elinde diplomaıs olup bes para etmeyen ınsan yıgını çokk var malesef .ama ıste gelde aılelere anlat onlar tabıkı cocuklarını haklı olarak dengı bırıne vermek ıstıyolar ozellıkle kızlarını verırken cok ınce eleyıp sık dokuyolar ne bılım işte karmasık işler.bazen düşünüyorum bizde kendi cocuklarımzıda böyle olurmuyuz acaba???

durum aynıymış yaa
bi kademe farkı var o kdr
senin baban anlayışlıymış ama ne güzel
evt ünv her şey demek diil bu aşikar bişi amaa
onlar da bizi düşünüyo bunun da farkındayım
biz de çocuk değiliz neticesinde aklımız eriyo ne blm
tabi ki önümüze gelene vermiycez
ben anlayışlı olmaya çalışırdım

durum aynıymış yaa
bi kademe farkı var o kdr
senin baban anlayışlıymış ama ne güzel
evt ünv her şey demek diil bu aşikar bişi amaa
onlar da bizi düşünüyo bunun da farkındayım
biz de çocuk değiliz neticesinde aklımız eriyo ne blm
tabi ki önümüze gelene vermiycez
ben anlayışlı olmaya çalışırdım

evet canım ama ben babama baska yol bırakmadım oyüzden bu kadar anlayıslı olmak zorunda kaldı .çok şükür o en zorunu atlattık sizde aşarsınız inşallah ama çok uzatma konusmayı bır an once konus kı eger bekletıceksede bekleme surenız bıtsın barı çsen konusursan senın kararlılıgını gorurse bısey yapamaz annelerle pek olmuyo onlar bızım kadra net anlatamazlar

X