Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

opuyorumnanaktan

ay tşk ederm inş daha başa geçerimkaydirigubbakcemile3
22 yaşındayım kısmetse bayramdan sonra söz düşünüyoruz bakalım:Saruboceq:

22 yaşında evlilik düşünmek...:bbo:
Amaa çok erken değil mi yaa...

Ben de çok sevdiğim biriyle beraber olsaydım şu an, düşüncelerim farklı olabilirdi gerçi.

allegria senin aşk hayatın nasıl gidiyo kız
moktan canım :sinifsinif:

O mu küçücükümüz?kaydirigubbakcemile3
evet domination bizim miniğimiz opuyorumnanaktan

hoşgeldin bitanem :asigim:

selam kızlarr ben geldim aranıza :kedi:
allegria beni de ekler misin listeye
19 zemuszemus
ekledim canım opuyorumnanaktan

opuyorumnanaktan

ay tşk ederm inş daha başa geçerimkaydirigubbakcemile3
22 yaşındayım kısmetse bayramdan sonra söz düşünüyoruz bakalım:Saruboceq:
inşallah canım Allah gönlüne göre versin opuyorumnanaktan

aklinialirimsmile
:lepi:

Belki ben de çok sevdiğim biriyle beraber olsaydım şu an düşüncelerim farklı olabilirdi gerçi.

tatlım kendi cevabını kendin vermişsinolumunekankayizsmile
ben de evlenmem fln diyodum ama
sevdiğin olunca hep onunla olmak istiyosun
bu yüzden de evlenmen gerek =)
aslında söz olsa bile 1 yıldan önce evlenmiycez 2 yılı bulur sanırım

Doğru diyorsun da insan yaşamayınca bilemiyor işte.
Allah bana da nasip eder inşallah. :Saruboceq:

Girdin bile balım ama bu listeye göre
en küçücük sensin sanırımkaydirigubbakcemile3
sağol canım benimm çok şükür girdik aklinialirimsmile yok canım benden küçükleride varmışşsempatiksalakcinni
asgd yaşıtız canım memnun oldum ben yeşilgözlümelek kısmetli melek derler bana kaydirigubbakcemile3
evet canım öyleymiş bende memnun oldum evet biliyorum kknın en kısmetlisi benimlede tanış benimde abim var

teşekkür ederim canımm a.s.

cicikız da söz düşündüğüne göre o da yakında gider diyorum ben :asigim:
ama yeşil gözlü hepimizden önce gidecek :jeyyar:

tatlım siz ne için bekliyorsunuz
evlenmeniz için nelerin olması gerek önce bilmiyorumkismile

Ben de çok sevdiğim biriyle beraber olsaydım şu an, düşüncelerim farklı olabilirdi gerçi.

canım kişiye göre değişiyo bu yaşa pek alakalı olduğunu düşünmüyorum bende 20 yaşındayım bende evliliği düşünüyorum hayatımd abiri var tabiki bunun etkisi çok büyük.
30 yasında bırısı evlılıgı dusunmeye bılıyo 20 yasıdnakı bırı dusunebılıyo kendını hazır hıssetmekle ılgılı
ciddi bir ilişkin oldugu zaman senin fikirlerinde değişicektir emin ol .çünkü ondan ayrı olmak istemiyosun ayrı kaldıgın her an özlüyosun ve bunun yüzünden bile yeri geliyo tartısıyosun sırf özlem yüzünden çok farklı birşey bu aşkk hiç evliliği düşünmüyorum diyene bile öye bi düşündürüyoki vallahi şaşıp kalıyo insan:kedi:

kaydirigubbakcemile5

asgd hislerime tercüman olmuşsun tatlım yaa :çok üzgünüm:

cicikız da söz düşündüğüne göre o da yakında gider diyorum ben :asigim:
ama yeşil gözlü hepimizden önce gidecek :jeyyar:

canım bende söz düşünüyorum hatta söz nişan bir düşünüyorum bir ay önce babma anlattım hayatımda biri oldugunu babmd aonayladı ama işler biraz karıstı abim gırdı devreye malesef benımde her an olabilir söz falan ama tabi zaman aralıgı uzayabılırde bakalım ne zamana nasip olcakbilmiyorumkismile

evet güzel bi nokta
biz de görüşemedik geçen pzr
özlem yüzünden sinirli bi hale gelmiş
bana bile çatıyo sonra özür diliyo iyi ki:asigim:

baban onaylamış ne güzel bnm de öyle olaydıeyvahedigeldismile
abin önce ben mi diyo yoksa

ahh ahh canım ya senin yine iyi keşke bnm de babamın haberi olsa da iş abime kalsa (gerçi abim yok ama )
bnm babam bliyor ama bilmemezlikten geliyor evde telefonla zor konuşuyorum düşün babamla köşe kapmaca oynuoyuz :çok üzgünüm:

yeşilgoslu gider :lepi:

işte böyle bi durum var da
http://www.kadinlarkulubu.com/derdim-var/372598-icinden-cikilmaz-durumdayim.html

Tryamour kaç yaşındaydı

21 yaşında canım

ne güzel Allah gönlünüze göre versin inşallah :asigim:
bu topiği takip edin bakalım önce hanginizi vericez

21 yaşında canım
ne güzel Allah gönlünüze göre versin inşallah :asigim:
bu topiği takip edin bakalım önce hanginizi vericez

hm ben de benden büyük sandım öyle diyincelülülülülülü

anladım tatlım desene senin de bnm gibi babandan çekeceğin var yaa :umursamaz:

umarım çekmeyiz fazlakaydirigubbakcemile5
sende ne var ne yok

cicikız hikayeni bend eokudum .zor gercekten güzelim ama şöyle söyliyim sana kendini sıkma nasipse eğer babn dünyalarıda yıksa bu iş olur ama nasibinde yoksa herkez olumlu yaklaşsa bile bi engel çıkar .evet geçmişiniz var ve sevgi kolay kolay heba edilicek birşey değil ailede bir kenara atılamıyo .babanla sen konuşmayı denesen ama kendinden emin güven sağlamış bir şekilde .benimde durumum sana yakın yanı erkek arkadasımla aramızda egıtım acısından fark var ve babm cok ter bırıdır a dedimi b demez bizimde 6 yıllık bir gecmısımız var 7 ye gırmek uzereyız ve babamla ancak konusabıldım ve naısl konustuguma hala sasırıyorum ama RABBİM yardım ediyo öyle cıktı ki karsısına bütün engelleri kapadım önüme sunacagı erkek arkadasımla ilgili düşünebilecegi olumsuz herseyı o demeden ben kapattım mantıklı cvplar verdım ve sonund babm abıme anlattı abımede esra düşünmüş herseyı kabullenmıs hayat onun hayatı dedı ve ınankı babam cok terstır kendı dedıgınden baskası olmaz,kabul etmez yanı.
demek ıstedıgım olucaksa zaten RABBİM herkezin agzını dilini elini kolunu baglar sen ıcını ferah tut bol bol dua et canım

hm ben de benden büyük sandım öyle diyincelülülülülülü

umarım çekmeyiz fazlakaydirigubbakcemile5
sende ne var ne yok

tatlım bizimde 3 yıl bitmek üzere üç yıl boyunca her gün görrüştük ama aşkım okul bitince memlekete ailesinin yanına dönmek zorunda kaldı görüşemiyoruz çok özledim... üni. için tercihlerimizi yaptık ikimiz de kazanıyoruz ama ayrı yerler olabilir moralim bozuk biraz o yüzden o da ben okul bitene kadar dayanamam üni.nin 3. yılında istemeye geleyim diyor okul bitip askerden gelince de evleniriz diyoruz ama bilmiyorum tatlım ya hayırlısı
ben de dertliyim yani anlayacağın:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…