Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

pc almadımda dıjıtal foto mak aldım:nazar: du yakında pc de alcam

senı saf görmusler nekadrlık ssk var cnm yoksa babandan falan mı yararlanıyorsun bıde ne cabuk bıtrdın okadr sayfayı
ssk senın ıse vızıte kağıdı al gt işyerınde hatta bız vızıte kağıdı bıle vermıyok kımlık no yetıyy

nasıl alcaksınız takıbe anlt hele :1ninca:

SAyfam çok var sağlık karnesinin zamanı dolmuş .Babamdan yararlanıyorum ben canım:nazar:

:roflol: :roflol: :eek:klava: Sen adamı yoldan çıkaracan kııızz
Valla sonsuz güveniyom yoksa yavuklum olurmuydu :asigim:
Ayyy önümüzdeki ay kaynanama gitcaz :eek: :eek:
Özledim gacıyı :1closedeyes:
ne cıkarcm hayatın gercekdaşları bunlar
kaynanada mı vr senn yoksam nışanlı mısn la sen allah evde kaldım:nazar: kaynanaya yağ yakma oğluna bak sen

kızın aklına karıştırmasana nan :mymeka:
seviyolar işte birbirlerini :asigim:
ne kandırması benneyaptımki
aşkın gözu gö. kör -tatlicadiarzu-
Sağol cicim :asigim:
Bu böcük nie böyle yapıyo ya dövecem ben bigün bunu ya neyse ceyizleri çok diye iyi davranıyom :1ninca:
sende mı leyla
boşuna uğraşma günaanı bilem vermez bu böcükk :nazar:
aynen
böcüğüme kimse dokunamaz :1closedeyes:

aferın hep böle ol ciğerım senın olsun

SAyfam çok var sağlık karnesinin zamanı dolmuş .Babamdan yararlanıyorum ben canım:nazar:

Ya artık sağlık karnesi verilmiyo bile nasıl günü dolmuş ki :uhm:
Biz vizite kağıdıyla gidiyoz kimlik no ile muayene oluyoz hatta 6 aylık bile kalktı artık ...

ne cıkarcm hayatın gercekdaşları bunlar
kaynanada mı vr senn yoksam nışanlı mısn la sen allah evde kaldım:nazar: kaynanaya yağ yakma oğluna bak sen

Sözlüyüm la nişan merasimi yapmadık ama herkese nişanlım diye tanıtıyo bende onu öle tanıtıyom bu yaza merasim yapcez :eek:
Kaynanaya ne yağ yakacam o bana yağ yaksın evde kalmış oğlunu aldım diye kaydirigubbakcemile3

Oğluna gurban olam ben onun :asigim:

Sözlüyüm la nişan merasimi yapmadık ama herkese nişanlım diye tanıtıyo bende onu öle tanıtıyom bu yaza merasim yapcez :eek:
Kaynanaya ne yağ yakacam o bana yağ yaksın evde kalmış oğlunu aldım diye kaydirigubbakcemile3

Oğluna gurban olam ben onun :asigim:

ayy alntı etmeyı bıle beceremıyon :mymeka: sözlum deme tabe nışanlım de dımek sana gecrdı yanı yüzüğü tüydü uşak
uyanıkmış enıste:1shok:

ben çıkcam birazdan kızlar görüşürüz iyi akşamlar
iyi akşamlar bebeğim a.s.
ayy alntı etmeyı bıle beceremıyon :mymeka: sözlum deme tabe nışanlım de dımek sana gecrdı yanı yüzüğü tüydü uşak
böcük nan bende bilmiyom çoklu mesajdan alıntı nsl yapılıyo :roflol:benle ilgisiz olan bölümü siliyom geri kalana yazıom :)))

onkadar yazdım görmediinnn Çok üzgünüm çoook
öyle olsun eski ortak oldumm dimekk
birkere daha vur herkeş vurdu zatii
akşam akşaammm kafam bozuk gidiyorumm

oyy nezik kibar insanın hali başka oliyi işte..
böcek böckkkk duyda utan :dilcikar:

gel bacı bende seni öpicimmŞeniz

:mymeka::mymeka:
elbet isteyecenn..

Şeniz Şeniz

iyi akşamlar bebeğim a.s.

böcük nan bende bilmiyom çoklu mesajdan alıntı nsl yapılıyo :roflol:benle ilgisiz olan bölümü siliyom geri kalana yazıom :)))

saol canım görüşürüüzz Şeniz

Ya artık sağlık karnesi verilmiyo bile nasıl günü dolmuş ki :uhm:
Biz vizite kağıdıyla gidiyoz kimlik no ile muayene oluyoz hatta 6 aylık bile kalktı artık ...

Canım biz emekli sandığı bağlıyızz
Bilmiyorum yaa eğer öyleyse muane olamadım o kadar da bekledim Lanet olsun derim kötükedihüso

Hee taktı tüydü :)))))) Kız takmadan öncede tüymüştü son 2 yıldır tüyük yaşıyoz sositososito
çok gizli duyulsun istemiyoruz :1ninca:

Evet kimse duymadan gidip kontrol etcaz :))))))
Kız devdas anam istanbula biletler 15 yetale olmuş hemen gidek bu fiyatlar düşükken :eek:
Aaaaaaaa Seninki daha gitmediydi ama demi neyse ben gidip durum kontrolü yapam peşimden sen gelirsin gamyoncuiremsu

onkadar yazdım görmediinnn Çok üzgünüm çoook
öyle olsun eski ortak oldumm dimekk
birkere daha vur herkeş vurdu zatii
akşam akşaammm kafam bozuk gidiyorumm

Gel kız gell sefiom seni öpem seni Şeniz
Hadi geri atadım seni muhasebeye :1rolleyes:

Hee taktı tüydü :)))))) Kız takmadan öncede tüymüştü son 2 yıldır tüyük yaşıyoz sositososito

Evet kimse duymadan gidip kontrol etcaz :))))))
Kız devdas anam istanbula biletler 15 yetale olmuş hemen gidek bu fiyatlar düşükken :eek:
Aaaaaaaa Seninki daha gitmediydi ama demi neyse ben gidip durum kontrolü yapam peşimden sen gelirsin gamyoncuiremsu

sen git canım gitmişkene bi genel temislik yapıver sana zaamett delikafadulden
gönlüm ferah olsun gönderirken :nazar:

X