Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

kımın manıtası ıst ıse o umudunu kessın anacım ben hıc guvenmıyom ama bende ıst oldum ıcın terch edıyorm ayak ustu adamı boynuz sahıbı yaparlar demedı demen buraya yazdım:nazar: bılıyokta konuşuyok demı

ya ne güzel yrn çarşamba ve böcük çalışmıyo
krizden falan sanırım. sen başka bi iş baksan cnm

krızdenn deıl aslı baska cıkamam bıgun calısmadık dıe iş bakamam ssk var hm bu zmnda iş mı var hem o ısyerınde net yoksa bensız naparsınz sız

saygıdeğer çok muhterem uğurböcüğü hanım efendi
üzülmeyiniz allah hayırlı kazanç kapıları açsın amin
not : itin duası kabul olmuyor ama belkin olur şakkıdı

genede sen duanı eksık etme :1closedeyes: olm kım sana öle dedı oyarım ben
yamuk yafuklum istanbula gidiyorda iş için senağlama
işine şeydiyim ben :nazar:

senın pilin bıtmış

kımın manıtası ıst ıse o umudunu kessın anacım ben hıc guvenmıyom ama bende ıst oldum ıcın terch edıyorm ayak ustu adamı boynuz sahıbı yaparlar demedı demen buraya yazdım:nazar: bılıyokta konuşuyok demı

Felaket tellalı nolcek :nazar:
Ama haklısın da ben yavukluma güveniyom olay orda biter zatii :nazar:
Kızlarda az değil la :nazar:

sen kalbini hep temiz tut ve bişey yapacak diye aklına gitirip durma
seninse zaten hiç bişey yapmicaktır emin ol ama aklınada getirme
kızlar azmış ama sevgilin temiz kalpliyse sen iyi tanırsın böyle şeyler
hiç düşünüp moralini bozma yapacak kişi yanındada yapar a.s. :1hug: Şeniz

Ağlama kız gidince daha çok ağlatabilir şimdiden hazırlıklı ol her an hersey olabilir Bu kızlardan korkulur :eek:klava:

yanlış bişey yapmasından korkmuyorum
ayrı kalmak beni mahvediyor senağlama
yani gereksizdi aslında mis gibim işi vardı
dur bakalım mustakbel kaynatam göndermemeye niyet etmiş belkim gitmez inşallah:nazar:

bilmeyom acaba kim dedii aklıma geldikçe ediyom merak etmee çok muhterem uğurböcüğü hanimefendi :roflol:

ozaman şimdiden hiç üzülme ağlama boşyere
ayrılığın sonunda kavuşcaksanız çek canım ya üzülme ama daha bişey belli değil :teselli:

neoldu bacum sen hastaneye gitcekdin gittinmi

hyrdır cnm sna ne oldiii ?

Ayy başıma gelenleri sormayın
Dün hastaneye gittim o kadar sıra bekledim sağlık karnemin günü dolmuş muaneye olmadan geri geldim.Ne kadar şansızım dimi senağlama
Bugün gidecektim işte sağlık karnemi çıkarttırmaya öğleden sonrada hastaneye gidecektim sabah baş ağrısı ile uyandım sonra 20 yaş dişim çıkıyo gidemedim bugün yarına kaldı:kahve:

yanlış bişey yapmasından korkmuyorum
ayrı kalmak beni mahvediyor senağlama
yani gereksizdi aslında mis gibim işi vardı
dur bakalım mustakbel kaynatam göndermemeye niyet etmiş belkim gitmez inşallah:nazar:

Hadi bakalım canım inşallah gitmez yoksa sende hergün benim gibi dertlenirsin :roflol:

krızdenn deıl aslı baska cıkamam bıgun calısmadık dıe iş bakamam ssk var hm bu zmnda iş mı var hem o ısyerınde net yoksa bensız naparsınz sız

sen de ben gibi tazminat dersindesin galiba böcük.
ama muhasebe işi çok var
belli mi olur bnm ki gibi bi iş bulursun belki yerimseniben
bacım şu çeyiz işini kesip net alsan eve :roflol: akşamları hiç çekilmiyo sensiz site :KK70:
diyorum şimdi böcüğüm olsada tava yapsam :roflol:

Dün hastaneye gittim o kadar sıra bekledim sağlık karnemin günü dolmuş muaneye olmadan geri geldim.Ne kadar şansızım dimi senağlama
Bugün gidecektim işte sağlık karnemi çıkarttırmaya öğleden sonrada hastaneye gidecektim sabah baş ağrısı ile uyandım sonra 20 yaş dişim çıkıyo gidemedim bugün yarına kaldı:kahve:

Ayy canım bende kötü bişi oldu sandım takma kafana yaa tek derdin bu olsun :teselli:
20 lik dişte ne zor ya benimkide ayda bir ağrıyo :1rolleyes:

hadi yha sende bendensin anca bu sanssızlık bende olurdu
:roflol:

ayy bende gitcem bugün hastaneye unutuodum delikafadulden

canım benimmm gidemedin bir türlü inşallah yarın halledersinn :teselli:

Ayy canım bende kötü bişi oldu sandım takma kafana yaa tek derdin bu olsun :teselli:
20 lik dişte ne zor ya benimkide ayda bir ağrıyo :1rolleyes:

Aynen canım yaa diş çıkıo sonra bi bakıyorum kaybolmuş-tatlicadiarzu-

hadi yha sende bendensin anca bu sanssızlık bende olurdu
:roflol:

ayy bende gitcem bugün hastaneye unutuodum delikafadulden

Canım bu dünyadaki en şansız bahtsız kızı benim:nazar:
Hayrola canım senin neyin var:1hug:

canım benimmm gidemedin bir türlü inşallah yarın halledersinn :teselli:

İnş canım yaa gitmek istemiyorum ama:1closedeyes:

X