Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

Hayırlı Ramazanlar, Hayırlı Cumalar Kızlar

Rahmetin, merhametin, şefkatin, mağfiretin, feyzin ve bereketin yağmur damlaları misalince yaratılmışların en şereflisi olan insanların üzerine bol bol indirildiği ayların en hayırlısı ve en şereflisi olan Ramazan-ı Şerifinizi tebrik ederim,

herkese selam,
nasılız görüşmeyeli umarım herkesin hayatında herşey yolundadır,
hepinize ve bütün islam alemine hayırlı ramazanlar...

hayırlı ramazanlar kızlar..nasıl gecıyo ramazan...

eskı ortı kısss ne doyumsuzsun be nısanlandın ne zmana evlencem dıyon..kapa agzını:)))

:tomato: ınsanoğlu doyumsuz anam ben napım

nan belırsızlık daha kötu yaww kasım dedıydı sonunda ıkna ettım yaz ıcın nısan yada mayıs ıstıyok:lepi:

sevgili arkidaşlarımmmmmm opuyorumnanaktan
az zamanda çok kızımızı verdik
çok kızımızı gelin ettikkk
bir kısmı daha yerinde sayıyyorr benim sevgili ortilerim ve ben mafoldumben
bu hayırlı ramazann gecelerinde bu sefgili arkidaşlarınız için dua ediverinn aminn aminn

hepiniziinn ramazanı hayırlılara vesile olsun bacılarım rabbim yüzünüzü hep güldürsün Şeniz

:tomato: ınsanoğlu doyumsuz anam ben napım

nan belırsızlık daha kötu yaww kasım dedıydı sonunda ıkna ettım yaz ıcın nısan yada mayıs ıstıyok:lepi:

mayıs ıyı benc ne sıcak ne sogukkaydirigubbakcemile5
doyumsuz senı:eek:lmaz:

hayırlı razamazanlar tatlışımm :1hug:

tatlısım sanda az kaldı yaopuyorumnanaktan

bu hayırlı ramazann gecelerinde bu sefgili arkidaşlarınız için dua ediverinn aminn aminn

hepiniziinn ramazanı hayırlılara vesile olsun bacılarım rabbim yüzünüzü hep güldürsün Şeniz

evet ortıme katılıyorum...
hepınız bıze dua edın su mubarek gunlerde...vereliniortak

kıslar hayırlı ramzanlar mevlam oruçlarımızı yaptığımız ibadetlerimizi kabul etsin ..... bekarlar topiğindeki bekarlara mevlam evlenmeyi nasip etsin inşallahhhhhhh......

kıslar hayırlı ramzanlar mevlam oruçlarımızı yaptığımız ibadetlerimizi kabul etsin ..... bekarlar topiğindeki bekarlara mevlam evlenmeyi nasip etsin inşallahhhhhhh......

aminn kızlarr aminnn :Saruboceq:

X