Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

wala öle yaa. ben daha 1 ay oldu keşfedeli ama sabahtan akşama kadar takılıorum wala bağımlılık oldukaydirigubbakcemile3 ne iş yapıosun cnm?

2 ay öncesine kdr bi fabrikada muhasebeciydim ama şuan ev kızıyım.. haftaya sözleniyorum onun telaşınla temizlikçi oldum :)
sen ne yapıyorsun ?
okuyormusun çalışıyormusun ?

tatlı telaşlardasın sende :))
bende ingilizce öğretmeniyim cnm, atamaları bekliorum şuanda..
geçen yaz ağustosta nişanlandım bende seneyede düğün inşş:kedi:

tatlı telaşlardasın sende :))
bende ingilizce öğretmeniyim cnm, atamaları bekliorum şuanda..
geçen yaz ağustosta nişanlandım bende seneyede düğün inşş:kedi:

evet canım :))
inşallah gönlüne göre bi yer olur atamanda :Saruboceq:
hayırlısıyla tamamlansın inşallah.. daha biz söz derken nişan düğün düşünemiyorum gerçi hepsinn aralığı kısa olucak ama şu haftayı bi atlatsak zemuszemus

evet canım :))
inşallah gönlüne göre bi yer olur atamanda :Saruboceq:
hayırlısıyla tamamlansın inşallah.. daha biz söz derken nişan düğün düşünemiyorum gerçi hepsinn aralığı kısa olucak ama şu haftayı bi atlatsak zemuszemus

amin cnm inşş:Saruboceq:
hepsinin telaşı ayrı bigüzel wala yaa, ama benim hepsi 3gün içinde oldu, geldiler istediler,ertesi gün alışweriş,ertesi gün nişan kaydirigubbakcemile3

amin cnm inşş:Saruboceq:
hepsinin telaşı ayrı bigüzel wala yaa, ama benim hepsi 3gün içinde oldu, geldiler istediler,ertesi gün alışweriş,ertesi gün nişan kaydirigubbakcemile3

oda güzelmiş :)
bizimde inşallah kolaycacık olur bu işlerimiz yaaaamirmirmirmir

wala yaa ben samsunlu o antalyalı olunca böle oldukaydirigubbakcemile3
inş cnm inşş :Saruboceq: kıyafetin felan hazırmı nerde olcak söz ew salon?

bende bursadayım sevgilim ankarada aynı durumdayız :sinifsinif:
onlarda bu hafta burda olucaklar isteme söz bianda evde olucak inşallah nişanımız dışarda olucak.. kıyafetimde hazır çok heyecanlıyım çoook:kedi:

söz için gayett güzel bi kıyafet cnmmm, tam yerinde abartısız we çok hoş.. saçlarınla makyajınla bi bütün olarak düşünyerimseniben saçını salık bi model yaprtır bence maşalı çok hoş olurdelikafadulden

söz için gayett güzel bi kıyafet cnmmm, tam yerinde abartısız we çok hoş.. saçlarınla makyajınla bi bütün olarak düşünyerimseniben saçını salık bi model yaprtır bence maşalı çok hoş olurdelikafadulden

tam benim gibi düşünüyorsun canım :-)
makyajı fazla yapmayı düşünmüyorum bana çok yakışmadığını söylüyorlar.. sağol tatlım fikirlerin için hihoyyytvereliniortak

ben çok abartı makyajı kimseye yakıştıramıorum cnm yaa, çok yapay duruo yüzde en güzeli sade bi makyajyerimseniben hafif bi göz makyajı, yanakları renklendir,bide dudağa parlatıcı çok hoş olurkaydirigubbakcemile5 söz için gayet ideal bi hale gelirsinopuyorumnanaktan fotoları ekle diğer topiğe sözden sonra

amanın böle bı topıc mı vardı dıyesım geldı
nerdesınız nan :gitme:
cılek dılomm devdaş gadıfe(evlendı gıttı) ecrın eskı ortı hanı ya neden kımse yok:sinifsinif:

amanın böle bı topıc mı vardı dıyesım geldı
nerdesınız nan :gitme:
cılek dılomm devdaş gadıfe(evlendı gıttı) ecrın eskı ortı hanı ya neden kımse yok:sinifsinif:
kalmadı kimse hepsi turşuluktanb terfii etti mafoldumben
ne olaaar sanki evlenmişte olsalar bu topiğe gelseler ne olaaar nee:umursamaz:
böcük sen ben bide dilo kaldık bide pamuk kaydirigubbakcemile3

hu hu ben geldım

hg pambık opuyorumnanaktan

nan çilek karısı beni neden unutuyorsun
tmm işlerim yoğun olduğundan uzun uzun yazamıyorum amaa burdayım ben burdayım işteeeee :))))

X