Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

canım ya başlarda öyle oluyor ben hergün açtım o konuyu bıkmadan hergün anlattı ve asla off demedi sabır taşıı sanırsam kaydirigubbakcemile3
üstünden yaklaşık 7 ay geçti 1 ay oldu heralde barışalı artık haftada bir hatırlatıyorum kaydirigubbakcemile5
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3farkım yokkı senden etme merak zemuszemuszemuszemus

didiklemeyin kızlar adamları bulmuşsunuz bunuyonuz yav bizi göze alın elinizde tutun herifleri kaydirigubbakcemile

cnm benım bende hiç bişi yk bende birini düşünmek istiorum sıkıldım ya :KK43:

sorma umut yaa
tutun şu adamları elınızde bızım gıbı olmayınn :KK43:(

demii canım ya biz bulamadık diye yakınıyoz onlar bulmuşlar nerdeyse dövecekler ahhh ahhh bende olsa varyaaaa :teselli:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
didiklemeyin kızlar adamları bulmuşsunuz bunuyonuz yav bizi göze alın elinizde tutun herifleri kaydirigubbakcemile
elimi versem kolum gıder olmazkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

sorma umut yaa
kelepce takıcam saa bıryle ozaman ben :lepi:

sorma umut yaa

didiklemiyoz kızlar daha önceki hatalarını yüzlerine vuruyorz
inşallah karşınıza doğru düzgün dürüst birisii çıkar tez zaman eveririik sizi :Saruboceq:

aaaaaaaaa öğle hemen el falan verilmez tabi canımmmm
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
adım kar ise neler yapıcam ben anlatırım sıze kızlar ay şeytanlıgım tutdu benım gene yaaakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kar ve nereuss ınsallah kızlar bı an once everın siz bızı..
yalnız umutunda meslegı bankacı olarak gozukuo kız yksam bankacıların kaderımı bu :KK43:

didiklemiyoz kızlar daha önceki hatalarını yüzlerine vuruyorz
inşallah karşınıza doğru düzgün dürüst birisii çıkar tez zaman eveririik sizi :Saruboceq:

amin aminnn :Saruboceq: haklısınız ama adamlarda anlamışlarki kıymet bilip yeniden adım atabilmişler hatalarıyla vurmayın onları onlar alacakları kadar derslerini almışlardır yada vurun beyaaa sizi üzdülerse çıkarın acısını ama sizde onlar gibi olmayın .

kar ve nereuss ınsallah kızlar bı an once everın siz bızı..
yalnız umutunda meslegı bankacı olarak gozukuo kız yksam bankacıların kaderımı bu :KK43:
vermemmı yaaa bıdenem ask olsun ama bankacılar gec evlenıy ona gore:)kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ya ben meslegımı cok sevıom ama ne bılım yk ya bı adam ıcın bırakmam meslegımı buralara gelmek ıcın az calısmadım adı yeter meslegımın ya bıgun bulurum herhalde bırını :KK43:(((((

ya ben meslegımı cok sevıom ama ne bılım yk ya bı adam ıcın bırakmam meslegımı buralara gelmek ıcın az calısmadım adı yeter meslegımın ya bıgun bulurum herhalde bırını :KK43:(((((

HAKLISIN AMA EVLENMEKDE İSTİYORUM .
İKİSİNİDE SEVİYORUM AMA HANGİSİ İKİSİNİDE AYNI ANDA OLMAZMI OLUR YAAA AMAN BOŞVER ADAMI ,
SEVEN BENİ BÖYLE SEVSİN BULAMAZSAMDA NAPAYIM BENDE BAKARIM SADECE zemuszemus

X