Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

Selamıda kestin la eski ortak :umursamaz: Aşk olsun işte görün kızlar üfle bekarı unutsun seni kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 Mühim deel parası opuyorumnanaktan Garibanı sevindirmek maksadımız kaydirigubbakcemile3

Unutmadım.opuyorumnanaktan

Daha vakit verecek kadar bilge olmadım ama evde kalmayacağınız garanti.
Sözüm meclisten dışarı her bitli satıcının bir kör alıcısı olurmuş :roflol: :tomato:
Ama meclis dışı.şutarafagitti

:roflol::roflol:
buna bayıldım
aslında benım sorunum şu dilo hanım
ben tam trsı cok havalıyım cok cıddı durusum var dısardan bakan ole sanıo yanı o yuzden yaklasamıolar :kızgın: bende ole cilveli oynak bısı degılım kı cekım su erkeklerı :dilcikar:
yanı anlıycagın bende goruntu var ama tık yk nasıl olcak bole bılmıom mirmirmirmirmirmirmirmir

sanırım cok buyuk konusmusum ben eskıye donmemm dedım dedım ve bugun adım atan ben oldum..gerı caysammı aceba ?..yaw sultanlık tahtından ınmekde zor oluyo yardım edınnn:KK43:

sanırım cok buyuk konusmusum ben eskıye donmemm dedım dedım ve bugun adım atan ben oldum..gerı caysammı aceba ?..yaw sultanlık tahtından ınmekde zor oluyo yardım edınnn:KK43:

bence dönme bekarlık sulatnlıkmış diyenler bizi kandırıyolar uyma sen onlara yuva kur sultan evinde ol benceee vereliniortak

:roflol::roflol:
buna bayıldım
aslında benım sorunum şu dilo hanım
ben tam trsı cok havalıyım cok cıddı durusum var dısardan bakan ole sanıo yanı o yuzden yaklasamıolar :kızgın: bende ole cilveli oynak bısı degılım kı cekım su erkeklerı :dilcikar:
yanı anlıycagın bende goruntu var ama tık yk nasıl olcak bole bılmıom mirmirmirmirmirmirmirmir
Senin gerçekte nasıl biri olduğunu bilen bi erkek cıkar karsına yerimseniben

Aşkta gurur olmaz :eek:lmaz:
Seviyosan geri adım ne kelime ben seviyosam geri takla bile atarım.kaydirigubbakcemile3

Selamıda kestin la eski ortak :umursamaz: Aşk olsun işte görün kızlar üfle bekarı unutsun seni kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 Mühim deel parası opuyorumnanaktan Garibanı sevindirmek maksadımız kaydirigubbakcemile3

Unutmadım.opuyorumnanaktan

Daha vakit verecek kadar bilge olmadım ama evde kalmayacağınız garanti.
Sözüm meclisten dışarı her bitli satıcının bir kör alıcısı olurmuş :roflol: :tomato:
Ama meclis dışı.şutarafagitti

ne unutması kıızzz deliii opuyorumnanaktan iyiki 2 sayfa önce senle ilgi yazı yazdım haa
hem beni daha çoookkk üflemeenn lazıımm
daha istemeye gelcekk daha annemle babam vermicek mafoldumben
daha ben çookk ağlicam 3 yıl sonrada konuşuruz inşallaahhh :gitme:

Seviyosan geri adım ne kelime ben seviyosam geri takla bile atarım.kaydirigubbakcemile3

inşallah dılom ya bak not aldım bugunu okudun toktun bısıler bakalım ne zaman etkı edecek =)

kar kız ne oldu hangisine dönüyon kız :1shok:

bu dilo ne üflüyo yine
hay allahım nerede arasam üflerken buluyorum bu kızı :roflol:
bi gün ben üflicem onu van a kadar uçacak he :roflol: zaten 1 sıkımlık canın var :KK70:

ne unutması kıızzz deliii opuyorumnanaktan iyiki 2 sayfa önce senle ilgi yazı yazdım haa
hem beni daha çoookkk üflemeenn lazıımm
daha istemeye gelcekk daha annemle babam vermicek mafoldumben
daha ben çookk ağlicam 3 yıl sonrada konuşuruz inşallaahhh :gitme:

Size üflediğimin yarısını kendime üfürseydim şimdiye evlenirdim nan :sinifsinif::roflol:

bu dilo ne üflüyo yine
hay allahım nerede arasam üflerken buluyorum bu kızı :roflol:
bi gün ben üflicem onu van a kadar uçacak he :roflol: zaten 1 sıkımlık canın var :KK70:
:dilcikar: seni üflemedim diye kıskanma naniknanik
Kız çilek sen vandan üflesen istanbula uçsam nasıl olur :sinifsinif:
kar hakkında hayrlısı olsunn

dılom düğün hedıyesı et barıı bee

:tomato: karşılığında çeyizden parça isterim.opuyorumnanaktan

bıtmıstı bugün atağamı gectınz anlamdım kı ben fisfisfis
8 ay oldu heralde bıtelı gecmısı se2 senelık ıdı...
bence dönme bekarlık sulatnlıkmış diyenler bizi kandırıyolar uyma sen onlara yuva kur sultan evinde ol benceee vereliniortak
kurammı cok karısdım bılıyomusun ne yapıcam ben nasıl davranım kı?..

aşık degılım ama o benı cok sveıyo ustume tıtrıyo yuregı cok buyuk baba gıbı sevgılı herseyımı konusabılıyom ...

kar kız ne oldu hangisine dönüyon kız :1shok:
hangısı allah senı napmasın emıııkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
sahabdan berı yenı guldum yaa
hangısı olcak kuzum saa bahsettıgme
kar hakkında hayrlısı olsunn

dılom düğün hedıyesı et barıı bee
sagol canım ayagını surttun sanırım arkandan gelıyom bende kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

dılomm hedıye dedık:mymeka: karsılık beklenmezz

cılek 15 20 gunde nan aynı gun olmazsa 1 gun onceden yaparlar

maynak kaydirigubbakcemile3
ya kızlar nişan pastasını kaç günde yaparlar? haberiniz var mı
Valla kaç günde yaparlar bilmiyom ama ben 10 dakka da yer bitiririm onu biliyom cokacimcoook kaydirigubbakcemile3
aşık degılım ama o benı cok sveıyo ustume tıtrıyo yuregı cok buyuk baba gıbı sevgılı herseyımı konusabılıyom ...
E daha ne istiyon.Allahtan belanımı kaydirigubbakcemile3
biz bu kısmettsizlikle sana hiç üflemeyelim evde kalırsın vallaa :gitme:

Ben Şimdiki sevdiğimle tanışmadan önce 5 yıl biriyle çıktım:umursamaz:.Ondan ayrıldım 3 yıl sonra sevgilim çıktı karsıma.Yani ne zman ne olacağı belli olmuyo

X