Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

:roflol:calısıyolar dımı
ya ben hep yok dıyorum nasıl olduysa buna yok dememdım dıyemedım agzımdan cıkmadı...

senın daha vaktın var ortı 20 yas tam bulma yası..ask yasama yası...:kedi:ınsallah cok guzel bı ask yasa ama kavusmafoldumben

onemlı tabıı yaa onemlı olmazmıı ben ılk meslegını okumusmu fln dıe soruorum cunku bılıorum kı ben ne kadar seversem sevım aılem meslegıme yakısır bı meslegı olmayan okumus olmayan bırıne vermez benı o yuzden bastan secıom ama sece sece de olmuyoo ısteeeee ((((

prensımıbulsamm yasıycam da yk bulamdım henuz olmadan da yasanmıo kıı yaa senağlamasenağlamasenağlama

aynı dillerde aynı kültürle olmanız önemli tabi bu artı senin için işi evet biraz düzenli olmaya bilir ama maaşı iyidir bence önemli bunlarda ama kazanmayı ve ticaret yapmayı kendi başına yapabiliyorsa daha iyi iş çıkar .

tabı canım ya aslında aılelerde haklı...

sen uzulursen konusmayalım ama nıye ayrılık aysadın canım

evet canım cok haklısın bakalım neyle karsılascam...bazı seylerde kesın kararlıyım yanı..ne ıstedıgımı bılıyorum...o yuzden olmazsa olmaz..
aman daha karsıma ne cıkcak onu bıle bılmıyom kaydirigubbakcemile3

burda bişe var bence gelen bekarlıktan sıkılıyo ondan gitmek için yol buluyo hayırlısı mende istiyom maneneee mende mendeee

ınsalalh hepımız ıcın en hayerlıs olsun ya..valla tum bekarlar evlensın..:))
ama en hayrlısını nasıp etsın allah hep mutlu olalım

yok sıze demıyom benımkıne dıomm:mymeka:

nışan etmeyek kışın evlenek dıyıp duruyoo yaa sınır seyy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…