Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

saol umut cum ...ay umutmu dıyım beyazgulmu ...nıkın cok uzun benım gıbı..sende bana ıstedıgını dıyebılırsın...

böcük ayagını benım ıcın surttunmu bakımm sanırım surtmedın bu yzuden henuz tık yk
dilom da zaten ılk ortımı ufledı bana gelene kadar nefes kalmadı etkı etmedı ya

BEYAZGULUM sıteden bı arkadas kıme uflese (sanaldan )gidioo
bı ben gıdemeedım ama

benden demesi msn dene işi başlatma yüz yüze görüş bence gör bakalım gözünle gönlün aynı konuşacakmı . ben üfletim en iyisi belki bişe olurrrr kaydirigubbakcemile3

canım sımdı bı msn den bakcam olcak gıbımı ...bıraz hakkında bılgı edıncem sonra kafama yatıyo gıbıse gozumde azcık olur derse yuzyuze gorusurum...bılmıyom ya zaten kendılıgınden gelıstı...ne evet ne hayr demedım...bakıım nolcak

senın yas kactı cnm
ıyı adı guzelmıs en azından bn ılk adı ne dıe sorarım kesın sacma sapan ısımlı bırıyle evlencem
dusunsenıze abdulcabbar fln kaydirigubbakcemile3

canım bende 25
bende ısım sorarım..
gecenlerde bı arkadasım bırını soledı adı severcandı..dedım ısımden kaybettı:)))

bende bi abdurrezzak bulammmm :roflol: üfletelim belki beraber üfletirsek kuvvetli üfler . işi fena değilmiş adıda hoş hayırlısı nereli peki

aa tamam yaslarda uyuyo yaa
kız benım yas 20 :kedi:
cocugun sesıde acayıpmıs hee severcann :roflol:
maşallah senın arkadslarda ıyı calısıo kız şole bırı var yk geç ıstemem sıradakı fln :roflol:
en ıyısı en guzelı olur ınş. ortıcım hadı hayırlısı :)))

kocaelılı canım...bızım burdanmıs yanı..
aslında ben fabrıka ısı ıstıyorum saatı yerı bellı olsun ıstıyorum ama bakalım..nasıl calısıyo ...ne kadar maas alıyo:))))bunlar onemlı dımı:))
ay ne konuscam ya...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…