Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

Bekarların topicinde ne var diye merak ediyordum acuk okudum baktım pekte bişicik yokmuş.zemuszemus

Şimdi biri çıkıp evli vaaarrr diye çığlığı basmazsa iyidir ama bir şansımı deneyeyim dedim bu topice evli girince ne oluyor diye.:roflol:

ben geldim kıslarr böcük ben rahatladım sıra sende senin stresin daha büyük inş çok iyi geçer

ıyı pazarlar kızlar bocuk naber nan stresılısın dımı hadı atlatta anlat bıze :))

esracım napıosun nasıl gecıtı sen atlatmıssın galıba azcxık anlatsana

iyi geçti cnm azcık hazıra kondum ben bu sefer annemler hazırladı herşeyi yemek yapmışlar börek tatlı sarma falan ben rahattım ben tanıyodum

sana o stres yetmıstr zaten canım hazıra konman ıyı olmus bıu dahakıne sen agırlarsın...nasıl ummudugun gııbı gectımı..
babandan cekınıyodun galıb asen

annemler ilk defa gördü damat adayını ve ailesini tanışmış oldular ilk adım atıldı bugün devamı ne zaman gelir bilmiyoruma.s.

hayırlısı cnm tadilat işleri var şimdi o bitmeden olmaz büyük ihtimalle benim fikrim tabiki konuşmadık o konuda

ayyy cok yogunum esraa heycanıda unuttum gelen giden cok misafirim varrr kaydirigubbakcemile3
giremiyom bileee burayada gelemedim ne zamandır kaydirigubbakcemile5

oynucam cnm inşallah zemuszemus
dilerim hersey cok güzel gecerrrrrrrrr dua et benim için opuyorumnanaktan

saol cnm bende bugün ilk adımı attım benimki ailesiyle tanışmaya geldi tekirdağa götürdüm onları:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…