Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

esra tamam tatlım diğer topikten okudum mesajını
araç. var mı sende neyle gideceksiniz?

tekirdağ yeniçiftlikte cnm 2 araba gidicez biri kendi arabaları diğerini başkasından alıcaklar tek arabaya sığmıyolar o yüzden 2 araba gidicez bende onlarla gidip geri dönücem pazartesi günü iş var

tekirdağ yeniçiftlikte cnm 2 araba gidicez biri kendi arabaları diğerini başkasından alıcaklar tek arabaya sığmıyolar o yüzden 2 araba gidicez bende onlarla gidip geri dönücem pazartesi günü iş var

hadi bakalım canım bizi habersiz bırakma. iyi yolculuklar:gitme: erken yat da yorgun olma yarın için :1hug:

o biraz zor işte bu hafta gececiydim 12 saat çalıştık sabah 7de işten geldim 15e tekrara işbaşı alıp 11de paydos ettik gündüz uyuyunca gece uyuyamam hem heyecandan hem gündüz uyuduğumdan uyumam zor gözküyo

gunaydın kızlar
ayy ben bayılcamm he sureklı wc gıdesım gelıyoo:roflol:
sımdık cıkıyom evı toparla kuafor bsılerde hazrlancak cok öptum

gunaydın kızlar
ayy ben bayılcamm he sureklı wc gıdesım gelıyoo:roflol:
sımdık cıkıyom evı toparla kuafor bsılerde hazrlancak cok öptum
len bana noluyosa benide heyecen bastı
bak gene çişim geldi sırnaşık şey
hadi hayırlısı olsın güzelim
kolay gele
inşallah herşey gönlüne göre olur:Saruboceq:

yok cnm tanımıyorum cunku ıst deıl rızede yasıyorlar

devdaşş bak gene geldı çişimm:roflol:
ayy kuafore gıttımm ağda yaptrdım:jeyyar: cok acıdı nan ağlıycaktım nerdeyse ama 5 dk sonra bısey hıssetmıyon mıs gıbı oluyon
cok uykum var ve uyyamıyom sacım bozulur dıe
ayakkabı falan aldım ınş benımkı foto mak unutmaz:mymeka: cok kalabalık gelcez dedı bakalım ayyy bana bısıler oluyo:bbo:

yok cnm tanımıyorum cunku ıst deıl rızede yasıyorlar

devdaşş bak gene geldı çişimm:roflol:
ayy kuafore gıttımm ağda yaptrdım:jeyyar: cok acıdı nan ağlıycaktım nerdeyse ama 5 dk sonra bısey hıssetmıyon mıs gıbı oluyon
cok uykum var ve uyyamıyom sacım bozulur dıe
ayakkabı falan aldım ınş benımkı foto mak unutmaz:mymeka: cok kalabalık gelcez dedı bakalım ayyy bana bısıler oluyo:bbo:

Ayakkabını gösterirmisin :kedi:

cok ısterdım cnm ama fot mak benım herfte kaldı dedım getrcek ozmn eklerım cıkolata cıcekle falan olur mu kusra bakma

X