Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

evet iş vardiyalı olunca oda olur dün uyuyamadım hiç sabahı zor ettik herkes aynıydı eve girdiğim anda yatağa attım kendimiyerimseniben

Naber turşular çok oldu ben buralara uğramayalı :))
Yeni yeni bacular gelmiş.
Hoşgelmişler :)

eskı ortı napım anam ceyıs topcınden cık evlılık topıcıne öle yuvarlanıp gıdıyok

tuba hee ozmn annen yardım etmesede olur nasıl gectı sınavv

ayy bana uyku geldı

ecrın nassın hıc gorunmuyon

kalabalık bugun burası hosgeldınız kıslar

ayy ıyıce dınlen esracım

ecrıncım ortım hosgedlın

eskı ortı kostur anam sen kostrmıcanda benmı kostrcam:))

pazar günü böcüğü ve beni stresli bi gün bekliyo ben bişey hazırlamıyorum ama annemler yapıyo ben hazıra koncam gidincekaydirigubbakcemile2a.s.

ben pazara ayvayı yıycem bırak yemeğı ben ne etcem dıyem
ctesı babam gelıyo
ctesı kuafore gtcem ağda yaptrdım ama olsun bıdaha olsun elbısem mınıydı bılen bılıyo
sonra pazar gunu dalgalı fön cektrcem askım cok sevıyoo

tanışmaya geliyolar cnm annemler yazlıkta burda deiller oraya götürücem onlar için hem gezmek olcak hem tanışma

ınş ortı ınşş

nan ben dişlerımı beyazlatmak ısıtyom zaten beyaz ama bembeyaz olsun ıstıym ama dişlerım kalın deıl ınce acep ondan mı bembeyaz olmuyoo dr gıtcem cok pahalı deıldr ınş bıde sorun cıkmasın sonra dıslerımde dıom

hayırlı olsun esracım cok sevındım adına ...

eskı ortıcım hıc bı fıkrım yok..vede eklıyorum allahından belanımı ıstıyon beyazmıs ıste

saol cnm bakalım nasıl geçicek stres yaptım baya ben tanıyorum ama annemler ilk defa tanışıcak damat adayı ve ailesiyle:kedi:a.s.

hg ecrin iyidir sen napıyosun bakalım

iyim cnm çalışıorum basıma agrı gırdı anca yazabıldım

buralardayım kız bazen bakıorum sohbet edıosunuz bolmıyım dıe yazmadan cıkıorum

kalabalık bugun burası hosgeldınız kıslar

ayy ıyıce dınlen esracım

ecrıncım ortım hosgedlın

eskı ortı kostur anam sen kostrmıcanda benmı kostrcam:))
hosbuldumm oertım benım herkeslerde var guzl gelısmeler sende daha tık yk galıba ortın gıbı :))
pazar günü böcüğü ve beni stresli bi gün bekliyo ben bişey hazırlamıyorum ama annemler yapıyo ben hazıra koncam gidincekaydirigubbakcemile2a.s.

esracım hadı hayırlısı sevındım senın adına opuyorumnanaktan

esracım heyecan yapma hersey olur ...hayırlıısyla atlat ınsallah

ortıcım ecrınım valla bendede tıkk yokk....tık ıstıyom ama karar veremıyom....yerını dolduramıyom ya...off offff

ortı vazgectım neden mı 2007 yılındakı konu acılmış baktım 750 1000 tl dıolar şokkk
bıde herkes memnun deılmış
aman dıyım pırınc derken bulgurdan olmayakk:roflol: vazgectım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…