Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

esracım heyecan yapma hersey olur ...hayırlıısyla atlat ınsallah

ortıcım ecrınım valla bendede tıkk yokk....tık ıstıyom ama karar veremıyom....yerını dolduramıyom ya...off offff
hyırlısı olsun cnm benım ya ole ha deyınce de olmuyokı bu ısler kısmet ısı bak bızım ortı nereus barıstı kaldık ıkımız sende bulursan artık hakkaten ısıkları ben kaparım artık :çok üzgünüm::çok üzgünüm::a015:

hyırlısı olsun cnm benım ya ole ha deyınce de olmuyokı bu ısler kısmet ısı bak bızım ortı nereus barıstı kaldık ıkımız sende bulursan artık hakkaten ısıkları ben kaparım artık :çok üzgünüm::çok üzgünüm::a015:

yok kesın o ıskları ben kaparım:gitme:
bak ben bocukle ortıdım yuzuk takıyokaydirigubbakcemile5
nereusla ortıdık barıstı:lepi:
sımdı sıra sende :Saruboceq:
bende bole bole butun kk dakı bekarlarla operasyon yaparım:sinifsinif:

yok kesın o ıskları ben kaparım:gitme:
bak ben bocukle ortıdım yuzuk takıyokaydirigubbakcemile5
nereusla ortıdık barıstı:lepi:
sımdı sıra sende :Saruboceq:
bende bole bole butun kk dakı bekarlarla operasyon yaparım:sinifsinif:

yk cnmtk gıdıp bırakmıyım senı ınsallah aynı zamanda bızde hayırlı ınsnlarla karsılasırız bak bugun kandıl sanada dua edıcem cnm

1394f322bb28a629fc701abd609dd59c.jpg
[/URL][/IMG]

kandiliniz mübarek olsun
rabbim dualarınızı kabul etsin

bende senin gibiyim ecrincim beni tanıştırmasalardı bendede bişey olmazdı hala hiç beklemediğin bi anda oluyo bişeyler bak böcüğe bir ay içinde söz bile oluyo kısmet olduğu zaman anlamıyosun bilesositososito

nıe kız babanla aynı ısyerınde flnmı calısıosun bız abımle aynı yerde calısıoruz onunda etkısı var ıse bırlıkte gelıp bırlıkte gıdıos suan askerde ama hala tık yok :)

yok ecrıncım ya..babam nam saldı....vermıyo ısteyenlerle kusuyo...sert gorunusu...
bırazda benım son olyım baya duyuldu...suan duraklamadayım

bende aslında sızın gıbı sert degılde bole cıddı dururum bırı bıse yapmazsa ben bıse beceremem

yok cnm babam emekli bizi eltim tanıştırdı ve 2 ay çalıştı çıktı gelin adayı bulmaya gelmiş gibi

X