Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

ortilerin güzeli günaydın inşallah en hayırlısı çıksın hepimizin karşısına tezzzz zamandaa opuyorumnanaktan

toplasın bekarlarrrrr
nerdesınız ya
ortılerde yok pıyasada ısemı gttıler yoksa:))

hafta sonu yktum cnm malum tatıl ama sımdı burayımmm eee kımsecıkler ykmu yoklama yapıcam şimdi haydii :teytey::teytey:

yaa kımsecıklr yokmu bugun sıtedeeee butun topıkler sınek avlıyorrr yoksa herkesler kocamı buldu ben burda yalnız mı kaldımmm :1shok:

ısyerımde yasadığım sorunlar buyudu kızlar ve bugun netımı kestıler yenı iş arıyorum bulcam ınş
sızlerı cok ozleım
söz ve ısteme elbıselerım aldım koydum resmınjı ama sıldım sonraıcma yarın benımkı yolculuktan donerse yuzuklerıde koycam cok öptummmmmmmmmmm

ıyı aksamlar kızlar

yenı ortım ecrın bugun ugrayamadım bende ama bende burdayım canım bırını falan bulmadım:))

eskı ortıcım yuzuklerı beklıyom haber ver ha..elbısenı cok begendım...

qadıfede ugramamıs..nerusta gelmmıs(

eskı ortı yuzuklerı bugun alamadık benımkı fethıyeye gıttı yarın erken donerse yarın alcaz ınş nasın nan koca bulamadınız mı dazemuszemus

hayırlısı cnm da nıe kestıler kı netını
bızde obtuk senii Şeniz

kız göslerım yollarda kaldı kımsecıkler gelmedı dolandım durdum ole tek basımaa :a015:

eskı ortı yuzuklerı bugun alamadık benımkı fethıyeye gıttı yarın erken donerse yarın alcaz ınş nasın nan koca bulamadınız mı dazemuszemus
yk hayatım bulamadık daha öle ha deyince bulunmuo kızımm :umursamaz:

selam kızlar, nerelerdesiniz?
sohbeti bırakmışsınız, kimseler yok topicte

nan killil ediyler anlasaniza neyse az kaldi yeni bi hayata:jeyyar:
nass1nz bakem nan kimse yok buralarda daa

prensesim ben geldim burdayım ama sen yoksun sanırım rastlaşamıyoz :1no2:

iyi akşamlar canlarım ciğerlerim opuyorumnanaktan
nasılsınız
öslemişim sizi bee :kedi:

burdayım cnm gelinlik bakıyodum birinin albümden :)))
o modeli istiyoda baska biri nasılmıs diye baktımdı kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…