Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

dilay hoşgeldin hayırlı cumalar
ecriinn yok kız daha değil onunda haberini vercemm hayırlısıysa

dılay nerelerdesın sen gelmıyom artık buraya

nereus hadı bakem el at eskı ortımle ecrınede ınşş

teşekkürler canımmm inşallahh güzel haberler veririmm opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
canım se ne yaptın o konuda

dilaycım bende ıyım sgl
bızım topık kapandı gorusemıoduk uzun zamandır
ıs meselesı ve gonul meseleerınvardı halolmustur umarım opuyorumnanaktan

nereus cnm hadı hayırlısı beklıorum guzel haberlerını kendı haberlerımı verır gıbı sabırsızlıkla :)

dilaycım hayırlısı olsun canımm
ecrinim canımsın yaa çok seveyiimm senii Şeniz
inşallah senle pamıkım prensesminde güzel habeerleri gelir

dılayım tskler cnm :kedi:
senınde hayrlı olsun ınş

of kızlar ya ben sacımı kestrdığıme cok pısmanım:sinifsinif:

kız böcük bende kestircem kat attırcam karar virdimm zemuszemus
niye pişman oldunkine

neden guzel olmamısmıı mirmirmirmir

bende yenı kestım normalde saclarım belımdeydı sımdı omuzlarımda ve dumduz kestırdım herkes nasıl kıydın bu saca dıo hele maşaladıgım zaman afet oluodum ama kestım ıste ama pısman dglım bolede cok yakıstıı :1rolleyes:

hadiyaa ecrinn nasıl kıydın kız o saçlaraaa
bende uzatmak için geberiyorumm şampuan değiştirince uzuyor ben herzaman elidor kullanırdım
panten kullandım bir ara daha hızlı uzadı
nasıl işse bazı yerlerin çıkmaması için uğraşıyoruz bazısının çıkması için uğaraşıyoruz :roflol:

kaydirigubbakcemile3
sorma kız bı ortasını bulamadıkk kaydirigubbakcemile3

napım sıkılmıstım degısıklık olsun dedım baya uzundu belımde ve kat kesımlıydı ama dedım ya osun napım bı surede bole kullanıom omuzlarımdan da kısa hatta küt gibi oldu maşa yapmayı ck sevıodum cunku normalde dumduzdur saclarım ama sımdı bu saca masa pek olmuo dalga yapıp bırakıom anca :sinifsinif:

bende elıdor kullanıorum canım ama son 1 aydır cok dokuyo ya napıcam bılmıorum mafoldumben

sen kuafördemi saçlaırnı yapıyon yoksa evde kendinmi uyguluyon
ben ya kağıtla sarıyorum yada bugidiyle kağıt daha iyi oluyor ama
sendedemi dökülüyor benimde topak topak geliyor elime sanırım stresten canım

remıngtonun masa sac sekıllendırme setını aldım ama bıtek masa yapabılıorum dıgerını cıkarıp bakmaya bıle vaktım olmadı henuz evde elımden geldıgınce yapıorum hertarafımı yakıorum ama olsun

bıara bende kagıtla yapıorum oda ck guzel oluo kız :)
benım de ya topak topak kullanmadıgım sey kalmadı napalım stres dedıgın gıbı ya mafoldumben

kız ecrin keşke şu bankalarda msne serbest olsa ya
dilekçe vercem imza toplicamm kaydirigubbakcemile3
bende almıştım yandı makina güzelde tapmıyordu en iyisi kağıt bukleleri çok güzel oluyor
ecrin bacın yokmu hertarafını yakıyon

sorma yaa cok cok nadır bı bakıoruz fcbk ve msn acıo o zaman da genel mdurlukya sısteme format mı atıo calısma mı yapılıo ne acık unutuolar azcık takılıoruz sonra bı bakıoruzz hopp gene kapanmıss mafoldumben
cok uzun sure kagıt yaptım ben hatta aksamdan yapıp sabah aceleyle cıkmadan cıkarıodum gec kalınca kagıtlarım yerlerde kalıodu annem uyanıp gorunce hemen arıodu gene ne halde bırakıp gıttın odanı dıe klava:

bacım yk benım ya ablam var oda evlı zaten evde tek kızım yanı :dilcikar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…