Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

devdas sekerim.
Senin yapacağın nöbet olduğunda basını arkaya doğru tutacaksın ki nefes alabilsin.Giysileri gevşetmelisin nefesi rahat alması için.
Bazen dişleri kilitlenince dillerini ısırabiliyolar.Ozman da bişeyle dilini tutmalısın hemde boğazına kaçmasın diye.a.s
Sonracığıma ayıltmaya calışma o kendi kendine ayılır zaten.
Bu beyinle alakalı. beyinedeki motor sistemi farklı çalışınca öyle oluyo.
Korkma bana ıslık çal gelirim hemn :lepi:

canım zaten ilk defa karşılaştığın bi olay olduğu için panik olursun ona engel olamazsın.
Bununla ilgili videolar vardır.sitelerde.Ben izlemedim ama mutlaka vardır bak onlardan direk görünce şok olma.yerimseniben

la nası tutçam dilini milini Allahım nolur iileşsin yaa senağlama
tiskinirim ben
yada başa gelince kuzu kuzu yaparım bilmiyom yavaş yavaş öğrencem :icecream:

he ben sana ıslak çalayım bu ii fikir kuzum

canım bida bişi sorcam bu bayılmalar neden oluyo sinir stres falan mı etki ediyor üzülünce falan mı fenalaşıyolar o na göre yani heç üzmeyim gül gibim bakıyım senağlama

aklıma o geldı :roflol::roflol::roflol::roflol:

bizim italyan bi komşumuz var yeni geldiler yeni yeni öğreniyor türkçeyi
bi gün bizde halamlar falan var buda geldi halam sürekli anneme yenge yenge diyorya buda sordu yenge ne dimek?
bana sütçü sürekli yenge diyor iyi bişeymi kötü bişeymi :roflol:
anlattık artık anlayacağı dilden ben ingilizce anlatmaya çalışıyom takıldığım yerde annem almancaya geçiyor artık anladımı bilkmem:roflol:

canım bida bişi sorcam bu bayılmalar neden oluyo sinir stres falan mı etki ediyor üzülünce falan mı fenalaşıyolar o na göre yani heç üzmeyim gül gibim bakıyım senağlama
Sİnir stres etken tabiki üzüntüden daha çok olur.Fazla yorgunluk kafein ve nikotin içeren seyler.bunlar yapıyo.Sende ne kaynanasevermişsin be :asigim:

ayy :roflol: bizimde rus bi komşu vardı ama öle bildiğimiz rus kızlarından değil.
Kocaman bişi :1ninca:
Oda biz aliyle viylendik diyo.
Evlendik diyemiyodu.Dediğini anlamayıncada bağırıyo rusca küfür ediyodu.Üstümüze yürüyodu delü -tatlicadiarzu-

he pek bi severim açkımın anası :asigim:
yardım ve yatklıkdan dolayı herkese teşekkür edrrim
öptü sizi canlarım
ben çıkıyorum görüşmek üzere Şeniz

he pek bi severim açkımın anası :asigim:
yardım ve yatklıkdan dolayı herkese teşekkür edrrim
öptü sizi canlarım
ben çıkıyorum görüşmek üzere Şeniz

varsa bi durum yapalım açık oturum merak etme sengözlerimebaksanab
Bende kütüphaneye gidiyom gelirim 20 dakkadan önce :roflol:
Ne de olsa kültür mantarıyım demi böcük.yerimseniben

Ya çilak bacumu özledim :çok üzgünüm:

kız burda gülmekkden öldüümm been ama :roflol:
devdas görüşürüz canım inşallah rabbim şifasını verir birömür nasıl çekiceksin yoksa

nan rus balına gıbı bişi ozmn:1ninca:
ama suç sızde kıc ıvlendık dıo daha ne desın

noluyo la aşeriyonuz herhal cokacimcoookkaydirigubbakcemile3
Benim eriğim istanbulda yeşil eriğim benim :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…