Yalnz bekarlar tklasn:) Bekarlarn Geyik topici:)

hoşgeldin.Şeniz
Sor bacum kolay olsun.

canem şimdi benim kayınvalide aday adayı epilepsi hastası
mustakbel kaynata aday adayımda beni yani gelinini yanlarına almak istiyor
şimdi sorum şu bu karı yanımda bayılırsa ben ne poh yiyecem,afedirsiniz yane :nazar:
bayılınca ben bön bön bakarım elim ayağıma dolanır ölür kalırsa başıma kalır diye korkuyom tube yarebbim:çok üzgünüm:
ikinci soruda bana iyisinden kadın doğum uzmanı şetsene bacum acilinden

canem şimdi benim kayınvalide aday adayı epilepsi hastası
mustakbel kaynata aday adayımda beni yani gelinini yanlarına almak istiyor
şimdi sorum şu bu karı yanımda bayılırsa ben ne poh yiyecem,afedirsiniz yane :nazar:
bayılınca ben bön bön bakarım elim ayağıma dolanır ölür kalırsa başıma kalır diye korkuyom tube yarebbim:çok üzgünüm:
ikinci soruda bana iyisinden kadın doğum uzmanı şetsene bacum acilinden

:roflol: kız çatlaksın valla..öncelikle geçmiş olsun
Bu kadın tedavi görüyosa öyle zırt pırt önüne düşüp bayılmaz.kaydirigubbakcemile3
Hemde nöbet geçirdiği zaman sadece kendine zarar vermesini engelleyeceksin şimdi yöntemini anlatıp gözünü korkutmayayım :roflol: yani bi zorluğu yok sağa sola kafasını gözünü vurmasın diye ufak tefek seyler.Ama umarım kadın bildiğimiz kayserili kaynanalar gibi kilolu değilidr.belini incitmeyesinkaydirigubbakcemile3
Nöbeti bittikten sonra hastaneye götürecen onlarda ilaç mılaç bişi yapcaklar.
Sen korkma yanialkisalkisalkis
Öteki soruyuda özelden bi kaç adam yazarım..

nan dılevınx 160 45 mı bende 155 cvar yok 48 kıloyum bıde baa zayf dırler sen mınyonsan ben neyım acep :1closedeyes:

devdaş bende cvp verebılır mıyım

:roflol: kız çatlaksın valla..öncelikle geçmiş olsun
Bu kadın tedavi görüyosa öyle zırt pırt önüne düşüp bayılmaz.kaydirigubbakcemile3
Hemde nöbet geçirdiği zaman sadece kendine zarar vermesini engelleyeceksin şimdi yöntemini anlatıp gözünü korkutmayayım :roflol: yani bi zorluğu yok sağa sola kafasını gözünü vurmasın diye ufak tefek seyler.Ama umarım kadın bildiğimiz kayserili kaynanalar gibi kilolu değilidr.belini incitmeyesinkaydirigubbakcemile3
Nöbeti bittikten sonra hastaneye götürecen onlarda ilaç mılaç bişi yapcaklar.
Sen korkma yanialkisalkisalkis
Öteki soruyuda özelden bi kaç adam yazarım..
amen yarebbim :nazar:
ne diyon :1shok:
kafayı sağa solamı vurur:1shok:
ula ben bittimiş ölmüşümde alayanım yok senağlama

nan dılevınx 160 45 mı bende 155 cvar yok 48 kıloyum bıde baa zayf dırler sen mınyonsan ben neyım acep :1closedeyes:

devdaş bende cvp verebılır mıyım

sööle canım iç açıcı bişi olsun mümkünse

amen yarebbim :nazar:
ne diyon :1shok:
kafayı sağa solamı vurur:1shok:
ula ben bittimiş ölmüşümde alayanım yok senağlama

sööle canım iç açıcı bişi olsun mümkünse

bak ben biliom gözünün korkacağını ama emin ol korktuğun kadar değil.
Sorsaydın sevgiline nöbetleri ne sıklıkta diye.bak benim bi arkadaş epilipsi 23 yasında ve sadece bir kere nöbet geçirmiş.yani sık sık olan bişey değil.Sen nöbet sıklığını sor öğren.

devdas hoşgeldin önceliklee
ve geçmiş olsun allah kolaylık versin iyleşir inşallahh

bak ben biliom gözünün korkacağını ama emin ol korktuğun kadar değil.
Sorsaydın sevgiline nöbetleri ne sıklıkta diye.bak benim bi arkadaş epilipsi 23 yasında ve sadece bir kere nöbet geçirmiş.yani sık sık olan bişey değil.Sen nöbet sıklığını sor öğren.

canım ne biliyim idikleyemiyorum çok üzülüyo açkım sefkilim :nazar:
ama dediklerine göre her yere bubam götürüyomuş yalnız bi yere gidemiyor küt düşüyomuş
aman yinede çok şşükür sağından solundan köpük möpük çıkmıyor
tümden kafaları yerdim
kız nöbet anında bana saldırmaya kalkarmı deli gibi :nazar:
boğarım valla -tatlicadiarzu-

ben baska bı yerde çalısıyordum patronun kardesı yanıma geldı herkes paydosta ben masada calısıyom ayaktayım neyse cocuk uzun boylu bişi neyse
yavas yavas ustume geldı bnde şaka edıy sandım sonra bı düştu ustume elımdekı makas onu batmasın dıe öle bı tutmusumkı kolumu kestım baya sonra onu tam duserken kafasını yere vurmasın dıe bı tuttum koltuk altlarından yakaladım kımsede yok cığlık attım geldıler ama varya
mosmordu beyınıne oksıjen gtmedığı kesın şok oldum sonra alıstım
ama cocuk nezmn napca bellı olmuyodu bıan kutt dıe beton zemıne düşüyordu yuzustu
nışanlısı vardı kız bıkere sahıt oldu onun öle olduğuna ben alıstım kıza dıom korkma kız ağladı ama evlendıler suan yokmuş ne hastası bılmıyom ama ılac kullanmazsa sureklı oluyomuş
RABBIM şifa versın

ama dediklerine göre her yere bubam götürüyomuş yalnız bi yere gidemiyor küt düşüyomuş
tümden kafaları yerdim

evt hatta senı öldurebılır delı gücu vardır:1closedeyes:

bende sizdenim hihoyyyt yeniyim hemde hihoyyyt :teytey: a.s.
hoşgeldin canım
evt hatta senı öldurebılır delı gücu vardır:1closedeyes:

dalga geçme nan böcük kafa:mymeka:
Allahım inşallah geçer
düşünse düğünümde neyimde bayıldığını:1shok:
dilevim şşmdi bu kadın bayıldığında ben napacam anlamadım
ayıltmaya çalışacakmıyım yosam o ayıkırmı :nazar:

tümden kafaları yerdim

:roflol: ay sen çok güldürdün beni çok yaşa :roflol:
Bu öyle bi nöbet değil.
Dişleri kilitleniyo köpğk herkeste çıkmıyo ben çok gördüm ama bikere köpüklü gördüm.
Bi gün hunat ta alt geçit varya ordan geçiioz millet toplanmış bi adamın basına ayaklarından tutmuş sallıyolar adam yerde tipi kaymış köpük çıkıyo ağzından.Ben gittim karısı varmış orda epilepi dedi.Herkes panik kadın elini koynuna bağlamış onları izliyo:1shok:
Bende kadının eline peçete verdim dilni tutsun diye kadın ruh gibi.Programlı bi şekilde dediğini yapıyo :sm_confused: sonra hunattaki tıp merkezinden geldi aldı götürdüler.
Yani tamam hastalık ama fazla büyütülecek bi olay değil be kuzum.
Üzülmesin sevgülün :teselli:
Kaç yaşında hanım yenge

:roflol: ay sen çok güldürdün beni çok yaşa :roflol:
Bu öyle bi nöbet değil.
Dişleri kilitleniyo köpğk herkeste çıkmıyo ben çok gördüm ama bikere köpüklü gördüm.
Bi gün hunat ta alt geçit varya ordan geçiioz millet toplanmış bi adamın basına ayaklarından tutmuş sallıyolar adam yerde tipi kaymış köpük çıkıyo ağzından.Ben gittim karısı varmış orda epilepi dedi.Herkes panik kadın elini koynuna bağlamış onları izliyo:1shok:
Bende kadının eline peçete verdim dilni tutsun diye kadın ruh gibi.Programlı bi şekilde dediğini yapıyo :sm_confused: sonra hunattaki tıp merkezinden geldi aldı götürdüler.
Yani tamam hastalık ama fazla büyütülecek bi olay değil be kuzum.
Üzülmesin sevgülün :teselli:
Kaç yaşında hanım yenge

45 yaşlarında canım :çok üzgünüm:
ama bide severimki kör olmayasıcayı pek datlı ağzı var dili yok :sm_cool:
ay nebiliyim panik atak gibi bişeyim öyle anlarda soğuk kanlı olamıyorum
saol canım yardımın için inşallah korktuğum gibi deeldirmirmirmirmir

X