Yalnızlık

İşte duruma göre bu arayıştan vazgeçebilirim, o yüzden. Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Artık evde durmak yok.

Arayış içinde iken de karşımıza çıkan kişiye çok kıymet vererek ya daha sonra pişman olursak ?

Ya yanlış kişiye doğru özeni gösterirsek ? Hani bi arayış bir açlık var ya yanlışı doğru zannedersek üzülürüz.
Karşına kalbince biri çıkar umarım. Eğlendiğin, sıkıldığın, dinlendiğin, soluklandığın, anladığın, anlaşıldığın ve en önemlisi tamamlandığın

Orası da doğru... İyi dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Umarım hepimiz hak ettiğimiz kişiyle karşılaşabiliriz. Sadece romantik ilişki değil, dostluklar için de bu geçerli.

Orta yaş krizi dedikleri bu mu acaba?
Toplum ve aile yapıyor genelde bunu. Kişi 30 una gelirken başlıyorlar baskıya. 30dan sonra da devam ediyorlar. Kimse bir şey demese bile takmaya başlıyorsunuz. Eğitim sistemimiz çok uzun, zor. İyi iş bulmak kolay değil. Kendi ayaklarım üstünde duriyim derseniz kira, yaşam şartları malum. 30da hala bir şeyleri kesinleştirememiş olmaktan normali yok bu dönemde.

Orası da doğru... İyi dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Umarım hepimiz hak ettiğimiz kişiyle karşılaşabiliriz. Sadece romantik ilişki değil, dostluklar için de bu geçerli.
dostluklar… kesinlikle… ama sanırım belirli bi yaştan sonra ya da evreden bilemiyorum dost edinemiyor insan… ya da ben öyleyim bilemedim

Biliyor musunuz bu dedikleriniz biraz olsun içimi rahatlattı. Çünkü ben her şeyi kendi üstüme yıkıyor, gerçekleştiremediğim her şeyden kendimi sorumlu tutuyordum. Halbuki sosyoloji diye bir gerçek var. İçinde yaşadığımız toplum kendi hayatımızda bizim hür irademizden daha belirleyici olabiliyor. Ben bu kadar okuyup da bu yaşta işsiz olan bir kendim sanıyordum. Üniversite mezunu İşsizlerin de yaş ortalaması 25tir diye düşünüyordum.

dostluklar… kesinlikle… ama sanırım belirli bi yaştan sonra ya da evreden bilemiyorum dost edinemiyor insan… ya da ben öyleyim bilemedim
Doğru. Sanırım dostluk okulda edinilen bir şeydi. En son okuduğumuz okul olan üniversite de bitince yeni dostlar edinmek kolay olmuyor. Ben en çok ilk okuldaki dostluklarımı özlüyorum. Fakat romantik ilişki için hala şansımız var :)

Reactions: sdg
Yaşadıklarınız çok normal

Romantik ilişki için her zaman şans var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…