Yalnız kalmamak için evlenmek

Dışarı çıkarken izin almak çok absürt bir şey. Evlilikle bunun alakası yok arkadaşınızın karakteri buna müsaade ediyormuş. Bazı kadınlar sevgiliyken bile kısıtlamaları kabul edip ona göre yaşıyorlar. Burda mesele evlilik değil.

Ama senin mantığına göre biriyle paylaşımda bulunmak için aynı şeyleri yaşamak lazım. Sevgilin yoksa arkadaşının sevgilisiyle ilgili bir şey anlatması da seni sıkacak bu mantıkta. Herkes senin hayatında yeri olan mevzularla sınırlandıramaz konularını. Sorunun adı görümce diye olayı abartmana gerek yok. Arkadaşının çevresindeki biriyle problem yaşaması gibi bak olaya

Pasaportu kaybettiğinizi değil kaybettiğinizi sandığınızı anlatıyorsunuz kusura bakmayın ama arkadaşınız olsam dinlemezdimkadın size ne kadar ciddi bir konudan bahsediyor

O kadar kendinizi övmüşsünüz ki konuya odaklanamadım..

"Görünüş olarak iyiyim."
"Sohbetim iyidir "
"Zekiyim."

:)). Bırakın başka insanlar öyle olduğunuzu söylesin o değil insan sohbetinin iyi olduğunu nasıl bilir ki jsjsjs görünüş tamam da

Pasaportu kaybettiğinizi değil kaybettiğinizi sandığınızı anlatıyorsunuz kusura bakmayın ama arkadaşınız olsam dinlemezdimkadın size ne kadar ciddi bir konudan bahsediyor

Evet kaybettiğimi sandım bi yerde unutmuşum taaaaa 370 km uzaktaki büyükelçiliğe gittim geldim durun anlatayım dinleyin allaşkına

Yemin ederim ben söylemiyorum konuştuğum her erkek söylüyor bunları bazen fazla mizah yapıp fazla sohbet ettiğimiz için flörtten kankalığa kayıyo iş zjjxjxjjzw

Üstelik bir erkekten daha zeki olmak dedim. Yani olabilir sizin de daha zeki olduğunuz insanlar vardır. Benden daha zeki olabilirsiniz

bence şimdiye kadar senin karşına uyumlu olabileceğin birisi çıkmamış o sebeple böyle düşünüyorsun
çevreni de pek sevmiyorsun, kendine uygun bulmuyorsun
onlarla vakit geçirmek zorunda değilsin bence. seni aşağı çeken, düşüncelerini ve yaşam biçimini çekici bulmadığın kişilerle yakın olmak zorunda değilsin
asıl onlarla bir arada olup mutsuz olmak yerine evde tek başına zaman geçirmek bile daha iyidir emin ol
çevrendeki insanların sana bi katkısı olmuyorsa hayatında da olmalarının bi anlamı yok

Görgüsüzce takı takılması doğuyu sevmemem için yeterli maalesef altına değer verdikleri kadar kendilerini geliştirmeye değer vermiyorlar kadınlar degersiz miras hakkı yok ayy neresini tutsan elinde kalıyor

Evrimnecla siz çevrenizdeki insanları sevmiyorsunuz. Benim çevremde de evli çocuklu, bekar karışık arkadaş gruplarım var. Konsere, tiyatroya vs. başkalarıyla gidiyorlar benimle bebeğim varken buluşacaklarını biliyorlar ben anlatmasam onlar soruyor. Her aktiviteyi aynı kişilerle yapmak zorunda değilsiniz.

Görgüsüzce takı takılması doğuyu sevmemem için yeterli maalesef altına değer verdikleri kadar kendilerini geliştirmeye değer vermiyorlar kadınlar degersiz miras hakkı yok ayy neresini tutsan elinde kalıyor
Bazı ailelerde o ilkeli devam ediyor maalesef.ama soyları tükenecek az kaldı.

Neden bu kadar kötü dua ediyorsunuz kendinize?

İnanılmaz sıkılıyorum. Çok küçük bir yerde yaşıyorum burada herkes evlenmenin peşinde. Gerçekten burada evlenmek bir tercih değil zorunluluk yoksa tayin yazamazsın eş durumu yapman gerek. Evlenen de buldumcuk oluyor. Evlenmek istemediğim için arkadaşlarım(!) beni tehdit olarak görüyor sanki eşlerini baştan çıkaracakmışım gibi falan. Basit kıskançlık yapıyorlar.
Geçen gün ben evlenmek istemiyorum özellikle çocuk sorumluluğu alamam dedim hepsi şok içinde beni dinledi. İğrenç bi çağda yaşıyoruz, Ortadoğu’da sürekli insanlar ölüyor ne çocuğu dedim demez olaydım mimlendim. Bu benim düşüncem ya millete uç geliyor ama.

Sırf evlenmek için evlenme bu çok yanlış olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…