Yalnız kalmamak için evlenmek

Bebiş ben oranın yerli halkına bir şey söylemedim ki? Ben öğretmen ortamından bahsediyorum dışarıdan atananlardan kafama uyan kimse yok tam tersi ev sahibimin kızıyla daha iyi anlaşıyorum

Sakın sakın evlenmek için evlenme! Kaliteli bir yalnızlık seni anlamayan sorunlu bir eşten iyidir , evlilikler berbat durumda , kadınların hali hiç iç açıcı değil erkeklerin hali ortada , kültürlü, düzgün, sana saygılı, eğitimli bir bey degilse aman aman uzak kaç, kriterlerinin altında biriyle sırf yalnız kalmak korkusu ile evlenme...

aynısı benim babam.
biz de karadenizliyiz..

Yok ya mutsuzluktan, bir erkek ve teselli aradığımdan değil. Evlensem hemen evlenirim Siirt öğretmen avcısı uzman çavuşlarla kaynıyor
Az önce siirtte yemek yiyip biraz gezip yola çıktık, gerçekten çok küçük ve sıkıcı bir şehir, eşimle dedik ki Allah kimseyi mecbur bırakmasın yaşanacak yer değil, biz büyük şehirlere alışmışız bize çok küçük ve sıkıcı geldi ...

Ben Siirt’in Tillo diye bir ilçesindeyim. İnsanlar iyiler sıkıntı yaşamadım ancak öğretmen ortamından hiç mutlu değilim. Burada herkes yalnızlık ve kurtulma psikolojisi ile evleniyor. Herkes bir asker ile genelde uzman çavuşlarla evleniyor

Daha gençsin bakalım.acele etme.

Böyle bir sebeple evlenilir mi ya. Zaten evlilik öyle çok iyi bir şey de değil, hatta iyi değil. Tabii bana göre. Tatmin etmiyor erkekler beni diyorsun yaptıkları vs sıkılırsın evlenirsen. Çok sevip aşık olursan, karşındaki de senin mutluluğuna önem verirse, o zaman gideri var işte evliliğin. Yoksa yapılacak en son şey.

Çok uzun bir süre kalacağım gibi duruyor çünkü tayin puanları çok yüksek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…