Yalan söyledim napmalıyım

Aşkım ama sana o kadar taktikler verildi sen neden uyuyakaldim işe gidicem dedin ki :| bir de Londra'ya taşınmadan önce istifa da mı etmedin yani :| kedi röntgeni bile paylaşıldı yahu
Yalan söyledikçe canım yandı.Böylesi daha iyi oldu kızlar benden uzaklaşırsa bende uzaklaşırım.demekki gitceğimi düşnüdüğü için iyi davrandı.salaklık yaptım uyuyakaldım şimddie işe gidiyorum vs diye ama dayanamadım zatenm ters davrandı berbat ağlıyorum

İyi de çiçeğim ne bekliyorsun ki, Londra’ya gitmek için gereken çabayı harcayabilen insan uyuyakalır da işe mi gider? Yalan söylediğini anlamasa bi tuhaflık olmaz mı sence? Zaten sen gidiyorsun diye iyi davranmayacak mıydı yalanın başlama sebebi iyi davranması değil mi?
baştan yalanın çok saçma onun yerine hastayım falan desen daha iyi prim yapardı. Bi de o kadar yol yordam gösterildi. Heyecanın yüksek belli oluyor ama gidiş yolu uygun olmadı.

Ahahaha guldurdun beni:) olayi tam anlatsana bi neden böyle yaptigini ona gore bir çözüm buluruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…