Yalan söyledim napmalıyım

Ziyarete gelirse eski sevgili, gozune de alci cekilmis gozluk veririz artik 😂😂😂
hayır dramayı iki katına çıkaracak ve diyecek ki, ben beni gerçekten seven bir adamı görmek istiyorum, beni kaybetmekten korktuğu için sevdiğini anlayan değil!!! bu korku sona erdiğinde geldiğin yerde duracak mısın?? kanıtla diyecek ahahhashsh 1 ay sonra da alçı gitti bu arada inandım aşkım diyecek :d

hayır dramayı iki katına çıkaracak ve diyecek ki, ben beni gerçekten seven bir adamı görmek istiyorum, beni kaybetmekten korktuğu için sevdiğini anlayan değil!!! bu korku sona erdiğinde geldiğin yerde duracak mısın?? kanıtla diyecek ahahhashsh 1 ay sonra da alçı gitti bu arada inandım aşkım diyecek :d
Mahooooo mahoo dokturdun yine 😂😂😂

Bu kadar uzun cümleler kuramaycak gibi 😂

Kedinin röntgeni de benden olsun.

IMG-20210128-WA0041.jpg

Kızlar linçleyeceksiniz ama bir halt ettim..Sırf eski sevgilim affetsin diye salak saçma ben yurtdışına gidiyorum bilet aldım vs dedim buna.Şuan pişmanım ve gitcem diye biliyor birkaç saat sonra.nasıl yalan atıp gidememiş gibi gösterebilirim.

Pozitif kovit testi koy durumuna 😄

X