Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

çok hoşmuş canım... e grafikçiye söyle bunu yapar beyendiğin davetiyenin üstüne...

kızlar ben geldim bakın gelirken ne getirdim ayy çok hoşuma gitti

%7B19B46511-41BE-4078-8C2B-D11AFC29210F%7D.jpg

ayyyyy bayıldımmmmm hangii mobilya ve fiyatı nedir canım?

Canım resmi yokki olsada koysam sana tarif ettiğim davetiyeyi yaptırdım kendinden zarflı zarfın kapağında 2 tane yüzük yüzüklerin içinde baş harfleriniz olucak şekilde standart bişe yani

hmm anladım aşağı yukarı kafamda canlandı canım bilmiyorumkismile bız hasanın bı arkadasında baktık 400 davetıyeyı 100 tl ye bastırcaktı kahverengı hos bı davetıyeydı resmı yanmda yok blursam flash dıskımde falan paylasırm cnm ama paylastım dye hatırlıyorm sn gormusmuydn :uhm:

yok tatlım ben görmedim

ya bunu ben davetiyenin üzerinden kestim büyüttükçe netliği bozuluyo o yüzden diyorum sadece net resim olsun işlendikçe netliği gitmesin :KK43:

canım bellona mobilya valla 2 çekyat 2 berjeri 2.156 lira peşin fiyatıymış sitesinde detayları var sağoll canım

yok tatlım ben görmedim

ya bunu ben davetiyenin üzerinden kestim büyüttükçe netliği bozuluyo o yüzden diyorum sadece net resim olsun işlendikçe netliği gitmesin :KK43:

ama mecbur pixelleri küçültmek zorundalar cnm ...
bende bılg programcısıyım
her ne kdr meslegımı ypmasamda kaydirigubbakcemile3
tatlım o zaman davetıyeyı rulo seklınde bısey tercıh et o zaman kagıt a4 boyutuna yaklasık bısey olur sende ıstedgn kdr buyutebılırsn bu resmı
yada davetıyede yazı yazan bolumun arkasına silik geçiş olarakta büyültüp koydurablrsn
cnm davetıye flash dıskımdeymıs allahtan..
gosterıyorm...
bunu beyendk canım fıyatı 100 tl 400 adet iyi dmi...

bu vardı 120 tl bununda 400 adeti

bıde bu var 100 tl 400 adeti.. ama rengi kötü dmi bilmiyorumkismile

çok hoşmuş canım beyendiğin davetiyeler :asigim: fiyatı ne kdr bilgin warmı?

slm kızlar ben geldimmmmmopuyorumnanaktan benim nişanımda nisan gibi olacak kısmetse kıyafet falan bakmaya başladım şimdiden aaa aslışım da burdaymış :CüvCüv:

slm kızlar ben geldimmmmmopuyorumnanaktan benim nişanımda nisan gibi olacak kısmetse kıyafet falan bakmaya başladım şimdiden aaa aslışım da burdaymış :CüvCüv:
hoşgeldin bitanemmm.... aayyy sen benden sonra sözlendin benden önce nişanlanıyosun ya kıskandım yaaaaaaa delikafadulden canım bnm saka yapyıorm cok sevndım :nazar:
kabarıkmı araştırıyosn yoksa abiyemi

Sondan ikinci güzelmiş :-)

Yok canım fiyatları hakkında bir bilgim :)

Evet nişanda pek abartılı olmasın zaten çok hoşmuş vallahi fiyatıda güzel

Hoşgeldin jasmin:)

dur canım ben nette araştırayım bulduklarımı davetıye adı ve koduyla yazarım sana.. resımlerınıde koyarım.. kız hayırsız matbaada calısıyonda nıye solemıyosun bak davetıye bastırcak arkadaşın.. ınsan bı yardımcı olur dmi :dilcikar:

vay beee kaynanaya bak....
bizimkide neyi ne alcak kim ne yapcak derdinde...
gerçi o değil ama hasanın teyzesi gaz veriyo..
neymiş nişanlığı kız tarafı alırmış ba ba ba ba ba !!!
yada nişanlığı erkek alıyosa bizde erkeğe takım alcakmışızz...!!!

hasan diyo bide bunları
ay gıcık ediyolar beni yaa...
ama görümce benim kafadan allahtan...inşllah bozulmaz
wayy be pijama takımı he... bizde nerdeee :gitme:
imrendim şimdi sana.. maşallahhh :nazar:

yaaaa imreniyorum ama anlatma ya anlatma yaaa :gitme: kaydirigubbakcemile3

canım benım allah bozmasın maşallahhhhhh :Saruboceq:

biz akrabayız bile hatta ama ben dıyemıyorum napıyım .. napsam bılemedım

aslında akraba olunca daha iyi olması lazım
yani adetiniz nedir ne yapılır daha iyi bilinir
bizde adet değil deme şansları olmaz
gerçekten ilginç
dedimya eltisi oğlunu evlendirdi geçen yaz
gelini şehir dışındandı
ve kalmaya geldiğinde neye ihtyicı oluyo filan yaşadı biliyo
oda k.valideme anlatıyomuş bak şu bulunsun lazım oluyo filan

ama üzülme ya
anlatmiyim bida ozaman bilmiyorumkismile

hepsiburda

nie ondan diyim kız eğer biran önce almazsan hediyeni bi sürü şey alıp iflas etcen seni düşünüyom ben sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni

yani öle olsa bende derdim belki
ama birde yapı meselesi ben kendi anneme bile annecim demem
sevmem öle sevgi göstermeyi hep kendi içimde yaşarım

mutlaka ama onlarda bekliyolar anne baba denilsin
ve dediğin zmn öle mutlu oluyolarki
gözlerinde bunu görebiliyorum
buda beni mutlu ediyo
nişanlımı düşünüyorum sora
oda görse duysa oda çok sevinirdi diyorum opuyorumnanaktan

Sondan ikinci güzelmiş :-)

Yok canım fiyatları hakkında bir bilgim :)

Evet nişanda pek abartılı olmasın zaten çok hoşmuş vallahi fiyatıda güzel

Hoşgeldin jasmin:)

kaydirigubbakcemile5

aslında akraba olunca daha iyi olması lazım
yani adetiniz nedir ne yapılır daha iyi bilinir
bizde adet değil deme şansları olmaz
gerçekten ilginç
dedimya eltisi oğlunu evlendirdi geçen yaz
gelini şehir dışındandı
ve kalmaya geldiğinde neye ihtyicı oluyo filan yaşadı biliyo
oda k.valideme anlatıyomuş bak şu bulunsun lazım oluyo filan

ama üzülme ya
anlatmiyim bida ozaman bilmiyorumkismile

yok canım üzülmüyorum anlat tbiki...
ya hasanın aılesıyle guzel anlasıyrum her haftasonu gıder zıyaret ederım gunduz hasanda aksamları hem benı eve bırakır hemde bnm aılemı zıyaret eder oda...
sanırım kendı aılem kaadar hıc bı aıle yakın olamaz bunu anladım... o yuzden bıraz soğuk hıssedıyorm... ya onlar hıc oglan evlendırmemıs bızde hıc kız evlendırmedık akrabayız ama farklı köyler bıde seneler sonra bır araya geldık... sadece tanışıyolarmış ama öyle bı muhabbetlerı yokmus aılelerımızın onlar farklı soy bız farklı ama dedelerden dogru bı bağ oldugu ıcın soyısımlerı aynı... ya bı nısanda kız almıstır nısanlıgını.. baska nısanda kız nısanda damada takım almıstır falan ... teyzesıde gordugunu soyluyodr.. ama bence söylememeli... :1closedeyes:

hoşgeldin bitanemmm.... aayyy sen benden sonra sözlendin benden önce nişanlanıyosun ya kıskandım yaaaaaaa delikafadulden canım bnm saka yapyıorm cok sevndım :nazar:
kabarıkmı araştırıyosn yoksa abiyemi

belli olmaz yawrum belki aynı zamanda olur nişanımız kuzum ben çok kabarık sevmiyom ya nişan ya salonda olcak ya da bi yer tutcaz bilmiyorum ona göre bakıyom işte bişeyler zemuszemus

kızlar sitenin eksilerindenim ama bu aralar pek giremiyorum, e bu başlıkta olduğuma göre bende nişanlıyım
ben eksikleri bitirdim gibi az bişey kaldı

yalnız ben yatak örtüm konusunda çok kararsızım yaa :KK43: önceden aldım yatak örtüsü ama krem renkli ve ben şu an yatak odamı beyaz yaptırıcam, o yüzden mor yatak örtüsü diktireyim fon perdesiyle beraber olsun diye düşündüm ama bana seçtiğim kumaştan yatak örtüsü ve fon perdesi (kumaşın metresi 25 lira ve 2 ayrı yere sordum ikisi de aynı şeyi söyledi) 400 liraya çıkıyor akannehir tabi bu bana fazla geldi :KK43: bizim burdamı pahalı ki acaba demekten kendimi alamıyorum

pek anlamam ama aşağı yukarı bu fiyat çıkar normaldede
ay ben mor hiç istemiyom:sinifsinif:
korkuyu,stresi ön plana çıkartıyo diyolar

X